Filter
Išlyginamosios studijos
Kenija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti Geriausias pamatinių metų programas Kenijoje, 2019/2020

Pamatinių metų studijų programas pasirinkę būsimieji studentai yra supažindinami su bakalauro studijų metu keliamais reikalavimais ir vedamais studijų dalykai. Šio tipo studijas, kurios paprastai trunka vienerius metus, siūlo daugybė viso pasaulio aukštųjų mokyklų. Pamatinių metų studijos yra skirtos palengvinti perėjimą nuo vidurinio iki aukštojo mokslo.

Kenija yra laikoma viena iš Afrikos šalių, jų viršų universitete Būdamas iš Nairobio universiteto. Pernai Kenijos vyriausybė, atnaujinti 15 įstaigas visapusiškai universiteto statusą, siekdami padidinti mokinio prieinamumo prie šių universitetų.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias pamatinių metų programas Kenijoje, 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

EDULINK INTERNATIONAL COLLEGE NAIROBI

Tarptautinio fondo programa yra vienerių akademinių metų trukmės ir rengia studentus mūsų bakalauro studijų programoms. ... [+]

* Edulink tarptautinis koledžas Nairobis, dirbantis bendradarbiaujant su Northamptono universitetu, JK

Tarptautinio fondo programa yra vienerių akademinių metų trukmės ir rengia studentus mūsų bakalauro studijų programoms. Tai suteikia tiltą tiems, kurie sėkmingai baigė 12 metų mokslą su gera mokykla, kuri baigia kvalifikaciją, bet neturi kvalifikacijos tiesiogiai įstoti į vieną iš mūsų laipsnių kursų. Ši programa taip pat būtų labai vertinga tiems, kurie paėmė "A" lygį ar lygiavertį lygį, bet kurių lygiai gali būti mažesni už lūkesčius gauti bakalauro studijų programą.

Ši programa supažindina studentus su mūsų mokymo ir vertinimo metodais, pabrėžia savarankiško mokymosi svarbą ir sudaro pagrindą besimokančiųjų aplinkai, kurioje studentai aktyviai ugdo savo ugdymą. ... [-]

Kenija Nairobi
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba