Filter
Išlyginamosios studijos
Kanada Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti geriausias pamatinių metų programas Kanadoje ir 2019

Pamatinių metų studijų programos studentus paruošia intensyviam mokslui aukštosiose mokyklose. Šio tipo studijų programos yra kuriamos taip, kad supažindintų būsimuosius studentus su aukštųjų mokyklų keliamais reikalavimais, siūlomais studijų dalykais bei padėtų jiems įstoti į norimas studijų specialybes.

Kanada yra Šiaurės Amerikos šalis, sudaryta iš dešimties provincijų ir trijų teritorijų. Įsikūręs šiaurinėje žemyno dalyje, ji tęsiasi nuo Atlanto iki Ramiojo vandenyno ir į šiaurę į Arkties vandenyne.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias pamatinių metų programas Kanadoje. 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

CDI College

"Law Enforcement Funds" programa rengia jums reikalaujančią ir patenkinamą karjerą policijos, visuomenės saugumo ir teisėsaugos srityse. Jei kada nors domėjote ... [+]

Kanados geriausias karjeros vadovas, paskelbtas Mediacorp, priskiriamas karjeros, susijusios su teisėsauga, kaip vieną iš geriausių socialinių / bendruomenės paslaugų karjeros Kanadoje.

" Law Enforcement Funds" programa rengia jums reikalaujančią ir patenkinamą karjerą policijos, visuomenės saugumo ir teisėsaugos srityse. Jei kada nors domėjote karjera teisėsaugos srityje, dabar laikas imtis pirmojo žingsnio!

Ši programa skirta suteikti jums žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingam užimtumui šioje srityje. Kursai, tokie kaip konfliktų sprendimas, tyrimo metodai, kriminologija ir žmogaus elgesys, paruoš jūsų gerą karjerą teisėsaugos srityje.

... [-]
Kanada Surrey Toronto
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba