Filter
Išlyginamosios studijos
Gana Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti Geriausias pamatinių metų programas Ganoje apie 2019

Pamatinių metų studijų programos yra kuriamos taip, kad studentus paruoštų aukštajam mokslui. Šių studijų metu būsimieji studentai iš arčiau susipažįsta su tokiomis disciplinomis kaip technologijos, humanitariniai bei tikslieji mokslai taip pat verslas, menai bei inžinerija. Šio tipo studijas pabaigę studentai yra ypatingai gerai pasiruošę pradėti aukštojo mokslo studijas.  

Gana suteikia puikią universitetinį išsilavinimą, ypač iš sustiprinto dėstytojas studentui santykius. Ganos švietimo sistema pastaraisiais metais pritraukė tarptautinį būrį studentų. Gana 20 universitetams universiteto Akra kaip viršutinis universitete visoje šalyje.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias pamatinių metų programas Ganoje, 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Lancaster University Ghana

Lancaster universiteto Ganos fondas (FDN) programa yra programa, specialiai sukurta su tarptautiniu švietimo. Jis naudoja unikalią mokymo programą, sukurtą studentams su ... [+]

Lancaster universiteto Ganos fondas (FDN) programa yra programa, specialiai sukurta su tarptautiniu švietimo. Jis naudoja unikalią mokymo programą, sukurtą studentams su daliniais reikalavimų tiesioginio įsigaliojimo bakalauro programas. Fondas programa sukuriama studentams, norintiems įgyti atvykti į bakalauro programų Lancaster University JK arba Lancaster University Ganos kelią. Ši programa sukurta tne padeda jiems sukurti sklandų perėjimą nuo vidurinės mokyklos į universitetą.

Kurso apžvalga

Fondas programa apima tris kadencijas 10 savaičių mokymo, vienas vertinimo savaitę ir studijų pertraukos per kiekvieną iš trimestrą. Vienetai mokoma šioje programoje vyksta anglų kalba, be jokių sąlygų, ir studentai gali užtrukti iki keturių vienetų per laikotarpį. ... [-]

Gana Accra
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba