close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios pamatinių metų programos - Finansai

Įkūrimo metai rengia studentus su žinių apie tam tikros srities studijas. Baigus, daugelis studentų pasirenka įvesti visą studijų programą, o kiti gali pasirinkti įvesti darbo jėgos. Kas yra Įkūrimo metai finansų? Ši programa rengia asmenims griežtą mokymo programą finansuoti. Programos skirsis nuo mokyklos į mokyklą, bet kartu su mokymosi Finansų pagrindai, daug programų,… Skaityti daugiau

Įkūrimo metai rengia studentus su žinių apie tam tikros srities studijas. Baigus, daugelis studentų pasirenka įvesti visą studijų programą, o kiti gali pasirinkti įvesti darbo jėgos.

Kas yra Įkūrimo metai finansų? Ši programa rengia asmenims griežtą mokymo programą finansuoti. Programos skirsis nuo mokyklos į mokyklą, bet kartu su mokymosi Finansų pagrindai, daug programų, bus aprūpinti studentus su įgūdžių, būtinų reikalingų laipsnis lygio tyrimas. Tai gali būti kritiškai atspindinti mąstymą, skaitymo ir rašymo įgūdžius; pranešti raštu; novatoriški sprendimai ir kūrybinį požiūrį į problemas; paieška ir analizė; ir duomenų paiešką.

Studentai, kurie vykdys šią programą dažnai atsiranda patobulintas bendravimo įgūdžius ir gebėjimą dirbti iš komandos vaidmenų įvairovė.Programa taip pat naudinga tiems, kurie toliau nuo uždirbti finansų laipsnį, nes jie tikriausiai turės geresnį pagrindą, nei kai kurių kitų studentų.

Mokyklos visame pasaulyje pasiūlyti šį švietimo tipą ir susijusias išlaidas gali skirtis gana didelis. Kreipiamės į mokyklas ir klausia apie mokslą ir mokesčiai yra geriausias būdas sužinoti, kas jūsų finansinė atsakomybė yra. Darbas ne visą darbo laiką ir gauti stipendijas ir / arba finansinę pagalbą, gali padėti palengvinti sąnaudų našta šiek tiek.

Yra daug karjeros, kad galima ištirti su į finansų laipsnį. Dažnas darbdaviai yra draudimo bendrovės, komerciniai ir investiciniai bankai, finansų maklerio įmonėms, nekilnojamojo turto bendrovės ir kitos finansinio tarpininkavimo įmones. Tipinės pareigybių pavadinimus įtraukti finansų vadybininkas, finansų analitikas, finansų konsultantas, prekybos analitikas, finansų planuotojas, logistikos analitikas, asistentas auditorius, prekybos vykdomosios, pinigų vadybininkas, ir hipotekos bankininkas.Asmenys, turintys finansų fone norėjo visų dydžių įmonėms, ir yra galimybių visame pasaulyje.

Nešvaistyk daugiau laiko. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtrai
SOAS University of London
London, Jungtinė Karalystė

Šie fondo metai paruošia studentus stojimui į SOAS bakalauro programą. Fondo metais studentai turi įgūdžių ir žinių, reikalingų bakalauro studijoms. Be akademinės praktikos, d ... +

Šie fondo metai paruošia studentus stojimui į SOAS bakalauro programą. Fondo metais studentai turi įgūdžių ir žinių, reikalingų bakalauro studijoms. Be akademinės praktikos, darbo su skaičiais, skaitmeniniais įgūdžiais ir technologijomis, aktualiais globaliais klausimais ir kultūrinio sklandumo modulių, jie supažindinami su įvairiomis akademinėmis disciplinomis, SOAS finansų ir vadybos, ekonomikos ir teisės katedrose. -
Išlyginamosios studijos
Dieninės
Anglų
28 Rgp. 2020
30 Bir. 2020
Universiteto miestelis
 
Brockenhurst College
Brockenhurst, Jungtinė Karalystė

Iki kurso pabaigoje jums bus suteikta galimybė: Įvertinimas Tolesnio mokymosi galimybes Patekimo į rinką reikalavimai

Iki kurso pabaigoje jums bus suteikta galimybė: Įvertinimas Tolesnio mokymosi galimybes Patekimo į rinką reikalavimai -
Išlyginamosios studijos
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia