Filter
Išlyginamosios studijos
Austrija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus geriausių pamatinių metų programas Austrijoje ir 2019

Pamatinių metų studijų programos yra kuriamos taip, kad studentus paruoštų aukštajam mokslui. Šių studijų metu būsimieji studentai iš arčiau susipažįsta su tokiomis disciplinomis kaip technologijos, humanitariniai bei tikslieji mokslai taip pat verslas, menai bei inžinerija. Šio tipo studijas pabaigę studentai yra ypatingai gerai pasiruošę pradėti aukštojo mokslo studijas.  

Austrija, oficialiai Austrijos Respublika, yra federacinė respublika ir išėjimo į jūrą šalis maždaug 8.470.000 žmonių Centrinėje Europoje.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias pamatinių metų programas Austrijoje, 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Applied Sciences Upper Austria

Kad patekti į studijas galima pareiškėjams trūkstamų būtinų sąlygų, Taikomųjų mokslų Aukštutinės Austrijos Universitetas siūlo fondo programa pasirinktų studijų programų ... [+]

pamatas programa inžinerijos ir verslo Maršruto į Austrijos laipsnį

Kad patekti į studijas galima pareiškėjams trūkstamų būtinų sąlygų, Taikomųjų mokslų Aukštutinės Austrijos Universitetas siūlo fondo programa pasirinktų studijų programų inžinerijos ir verslo. Pareiškėjai, kuriems trūksta stojamuosius reikalavimus gali įsigyti reikiamų papildomų kvalifikacijų. Programa pasižymi kryptingai rengiant, pritaikytą studijas taikomųjų mokslų Aukštutinės Austrijos universitete.

Tai yra kandidatų, kurie Sprendimas ... dar praleisti pakankamai kreditų matematikos ir / ar fizikos būti įtraukti į inžinerijos studijas dar praleisti pakankamai kreditų matematikos ir / arba anglų turi būti įtraukti į verslo studijas dar neatitinka stojamuosius reikalavimus studijuoja Austrijoje (pvz vienerių metų studijoms trūksta po lygmenų) norite pagerinti savo matematikos / fizikos įgūdžių prieš įplaukiant į studijų programą nori studijuoti anglų mokė programa, bet dar jaučiasi ne taupyti pakankamai suprasti techninę terminologiją anglų kalba ... [-]
Austrija Wels
Susisiekti su mokykla
Anglų,Vokiečių
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba