Filter
Išlyginamosios studijos
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti pamatinių metų programas - Administravimo studijos - Europa - 2019/2020

Pamatinių metu studijas kai kurie universitetai sujungia su bakalauro studijų programomis. Šio tipo studijos, kurios paprastai trunka vienerius metus, yra skirtos paruošti studentus ateinantiems aukštojo mokslo studijų metams ir taip lengviau įgyti aukštojo mokslo diplomą.

Administravimo akademinės studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia savo karjerą pradėti tam tikroje verslo srityje. Būtent šio tipo studijas pasirinkę žmonės, savo studijų metu dažniausiai orientuojasi į tokias verslo sritis kaip verslo vadyba, tarpaseminiai santykiai, verslo kontekste, darbas komandose ir t.t.

Europa, kaip įprasta, vienas iš pasaulio 's septynių žemynų. Susideda Vakarų didžiausią tašką Eurazijoje, Europoje paprastai skirstomi iš Azijos į baseino padalina iš Uralo ir Kaukazo kalnai, Uralo upe, Kaspijos ir Juodosios jūrų, ir vandenų keliai, sujungti Juodosios ir Egėjo jūras.

Peržiūrėti visas pamatinių metų programas - Administravimo studijos - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Administravimo studijos, Europa

The Manchester College

Šis kursas yra skirtas studentams, norintiems siekti karjeros žmogiškųjų išteklių valdymo karjerą. Programa suteikia sudėtinga, visapusiškas mokymosi patirtimi ir plėtoja ... [+]

Kas Verslas ir Žmogiškųjų išteklių vadybos fondas laipsnis (FDA) kursas apie?

Šis kursas yra skirtas studentams, norintiems siekti karjeros žmogiškųjų išteklių valdymo karjerą. Programa suteikia sudėtinga, visapusiškas mokymosi patirtimi ir plėtoja studentams intelektinės, bendravimą ir praktinius gebėjimus.

Visi studentai turėtų imtis darbo patirties abiejose metu, kai jie ištirti pasirinkta tema ir praktikos įgūdžių sukurtas kurso metų. Žinoma, yra klasėje pagrįstas (nuošalyje nuo darbo patirties elementas) ir pristatomas visą laiką per dvi dienas pagal temas ir pramonės specialistų.

Žinoma, yra vertinama per metus. Užduotys aplink pramonės scenarijus ir yra praktiška daug modulių. Kai vertinimas taip pat apima elementus, savarankiškai ir bendraamžių grupės vertinimais. ... [-]

Jungtinė Karalystė Mančesteris
Rugpjūtis 2020
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba