Geriausios pamatinių metų programos - Administravimo studijos

Fondų metų programa skirta asmenims, kurie nėra pasirengę pradėti bakalauro studijų programą. Fondo metų tikslas - supažindinti studentus su daugybe dalykų ir juos pasiruošti, norint užbaigti ketverių metų studijų programą. Kas yra studijų administravimo studijų metai? Ši programa skirta asmenims parengti įgūdžius ir žinias, kurių jie turi siekti biuro asistento ar vadovo… Skaityti daugiau

Fondų metų programa skirta asmenims, kurie nėra pasirengę pradėti bakalauro studijų programą. Fondo metų tikslas - supažindinti studentus su daugybe dalykų ir juos pasiruošti, norint užbaigti ketverių metų studijų programą.

Kas yra studijų administravimo studijų metai? Ši programa skirta asmenims parengti įgūdžius ir žinias, kurių jie turi siekti biuro asistento ar vadovo karjeros. Savo studijų metu dalyviai gali kurti komunikacinius, intelektualinius ir praktinius gebėjimus, kad padėtų jiems įvykdyti įvairias sudėtingas administracinės aplinkos problemas. Instruktoriai taip pat gali priskirti užduotis, kurios pagrįstos realaus gyvenimo scenarijais, ir patarti mokiniams, kaip geriausiai juos užbaigti. Studentai gali būti skatinami atlikti tarpusavio peržiūras per visą programos trukmę.

Asmenys, baigę administravimo studijas, paprastai turi daug vertingų gyvenimo įgūdžių. Be stiprių administracinių įgūdžių, absolventai taip pat gali turėti puikų bendravimą ir pavydėtinus organizacinius įgūdžius. Kiekvienas iš šių bruožų gali jiems gerai tarnauti savo profesiniame ir asmeniniame gyvenime.

Fondo metų administravimo studijų kaina skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos ir į vietą. Planuojantys studentai turėtų atlikti tyrimą prieš pateikdami paraišką, kad įsitikintumėte, jog pasirinkta mokykla yra jų biudžeto ribose.

Šios programos dalyviai paprastai pradeda ketverių metų laipsnį administravimo sričių, tokių kaip žmogiškieji ištekliai, verslo vadyba, verslo administravimas ar biuro administravimas. Tačiau ne visi dalyviai toliau mokosi. Kai kurie tiesiogiai eina į darbo jėgą ir užima tokias pareigas kaip personalo vadybininkai, biuro administratoriai, asmeniniai padėjėjai, pardavimų vadybininkai ir viešųjų ryšių specialistai.

Jei studentas nusprendžia įgyti išsilavinimą, tai priklauso nuo jo vietos, biudžeto ir tvarkaraščio. Vis daugiau institucijų siūlo internetinius kursus, kurie yra patogu tiems, kurie dirba. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau

Filtrai

The Manchester College
Manchester , United Kingdom

Šis kursas yra skirtas studentams, norintiems siekti karjeros žmogiškųjų išteklių valdymo karjerą. Programa suteikia sudėtinga, visapusiškas mokymosi patirtimi ir plėtoja stud ... +

Šis kursas yra skirtas studentams, norintiems siekti karjeros žmogiškųjų išteklių valdymo karjerą. Programa suteikia sudėtinga, visapusiškas mokymosi patirtimi ir plėtoja studentams intelektinės, bendravimą ir praktinius gebėjimus. -
Išlyginamosios studijos
Dieninės
2 metai
Rugpjūtis 2020
Su bendrabučiu