Hospitality Management diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programa:

BA Hotel 1 metai

Trukmė:

Vieneri metai

Prieinamumas:

Šis pasiūlymas yra prieinamas visiems potencialiems studentams.

Apžvalga

Svetingumo vadybos bakalauro laipsnį formuojantis "Hotel and Hospitality Management" arba "Global Business Management" bakalauro laipsnį sudaro vienas intensyvus 6 mėnesių trukmės studijų laikotarpis BHMS universitetuose Liucernoje, Šveicarijoje, ir vienas praktinis mokamas 4- 6 mėnesius Šveicarijos svetingumo industrijoje.

BHMS yra 1928 m. Įkurtos "Bénédict" Šveicarijos mokyklų grupės narys, kurio misija - suteikti suaugusiųjų švietimą žmonėms, norintiems sėkmingai dirbti. Bénédict mokykla yra viena iš didžiausių Šveicarijos privačių švietimo organizacijų ir kasmet moko daugiau nei 15 000 visą ir neakivaizdinių studijų studentų. Nuo 2002 m. Brightono universiteto Didžiosios Britanijos diplomatijos ir aukštojo mokslo diplomų programų akreditavimo daugiau kaip 1000 studentų sėkmingai baigė diplomo programą.

Studentai mokosi iš specialaus fakulteto, kuris, be savo akademinių įgaliojimų, teikia žinias ir patirtį svetingumo ir verslo srityse. Tai užtikrina, kad mokymasis klasėje yra šiuolaikiškas ir gali būti taikomas kasdienėje verslo aplinkoje realiose situacijose.

Programos tikslas

Hospitality Management BHMS diplomas yra specialiai skirtas jauniems suaugusiems, norintiems patekti į tarptautinę viešbučių ir svetingumo sritį, ir kurie siekia valdyti šios srities karjerą.

Programa siūlo studentams akademinį išsilavinimą kartu su profesiniu pagrindiniu kompetencijos ugdymu. Tai teikia didelę vertę ir prestižą darbdaviams visame pasaulyje. Tai taip pat gali būti naudinga žmonėms, norintiems įgyti reikiamų specializuotų žinių, kai galvoju apie savo verslo atidarymą. Mokiniai mokosi apie maitinimo paslaugų teikimą kartu su daugybe akademinių disciplinų, įskaitant užsienio kalbas. Visoje programoje skatinami Šveicarijos pranašumai, tokie kaip drausmė, punktualumas, etika ir higiena, nes jie yra labai vertinami visame pasaulyje ir yra akademiniai ir praktiniai, užtikrinant sėkmingą karjerą.

Apmokamas pramonės mokymas Šveicarijoje

Pramonės kursai yra neatskiriama BHMS studijų programos dalis ir suteikia galimybę įgyti apmokamą darbo patirtį ankstyvuoju karjeros etapu. Tai bus neįkainojama, kai kreipiatės dėl pirmosios priežiūros ar vadovybės pozicijos. Apskritai, pirmoji pramonės mokymo pozicija bus žemesnėje pozicijoje, kurioje studentai gali išmokti įgūdžius, kuriuos jie sužinojo pirmaisiais mokslo metais BHMS.

Studentai baigs mokymus tarnyboje, namų ūkyje ar virtuvės srityje, atsižvelgdami į jų interesus ir talentą. Ankstesniais metais sėkmingi studentai gali prisiimti didesnę atsakomybę ir susisiekti su svečiais.

Šiuo metu Šveicarijos profesinio mokymo alga, dėl kurios buvo susitarta tarp darbdavių asociacijos ir Darbuotojų sąjungos, yra ne mažesnė kaip 2 668 CHF per mėnesį. Iš šio atlyginimo studentai turi mokėti už kambarį, lentą ir mokesčius. Vidutinės grynosios pajamos per mėnesį skiriasi nuo 1'000 CHF iki 1'400.

Patekimo reikalavimai

  • Mažiausiai 17 metų
  • Baigtas vidurinės mokyklos diplomas (mažiausiai 11 metų)
  • Anglų kalbos įgūdžiai lygūs IELTS 5.0

Vieta

Liucerna, Šveicarija

Vartojimas

8 suvartojimo per metus: sausio, vasario, balandžio, gegužės, liepos, rugpjūčio, spalio ir lapkričio mėnesiais. Kreipkitės į BHMS priėmimo biurą, kad gautumėte kitą galimybę.

Atostogos

Planuojamos pagal BHMS atostogų planą ir jas galima atsisiųsti iš BHMS interneto svetainės skiltyje "Mokykliniai kalendoriai".

"Course Times"

Akademiniai kursai vyksta:

Nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 13:00 OR 13: 00-19: 00. Šeštadienio kursai gali būti siūlomi tam tikrais laikais nuo 11:00 iki 17:00.

Profesiniai kursai gali būti rengiami įvairiais laikais, priklausomai nuo dalyko:

Nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 06:30 iki 08:00, 09: 00-14: 30 arba 15: 30-20: 30.

Kiekvienas studentas, kurio vidurkis yra 22 pamokos per savaitę, yra dvi laisvos dienos per savaitę.

Studentai turėtų planuoti iki 15 valandų namų darbus ir parengiamąjį skaitymą per savaitę.

Kurso turinys

Studentai privalo išlaikyti mažiausiai 96 akademinius kreditus už jų apdovanojimą, taip pat sėkmingai baigę pramonės kursus.

Kitas kursų pasirinkimas gali pakeisti arba pakeisti aukščiau paminėtus kursus. Prašyme pateikti išsamią kursų programą paraiškos pateikimo metu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland.

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland. Skaityti mažiau