High Performance programa kūrybingi Copywriting

Barcelona School of Creativity

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

High Performance programa kūrybingi Copywriting

Barcelona School of Creativity

CREATIVO03

Jie sako, kad niekas skaito, kad esame panardinti į vizualinės kultūros ar vaizdas yra universali kalba. Nepaisant to, žodžiai, kūrybinio rašymo ir Copywriting likti reklamos ir profesijos siela. Ar žodžiai, kad parduoti.

Programos aprašymas

Jūs išmoksite įrodyti, kad žodis yra verta tūkstančio nuotraukos, viskas, absoliučiai viskas, jis gali būti parduodamas tik žodžiais. Jūs išmoksite fiksuoti vartotojų dėmesį, suvilioti jį įtikinti jį. Jūs išmoksite įvaldyti būdai, žiniasklaidos ir kalbas. Ir jums bus padaryti knyga, savo knygą, parodyti visiems, kad jūs esate pajėgi.

Programa vyksta per vienerius mokslo metus: tris ketvirtadalius, keturios valandos per dieną nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, bet taip pat dirbti mokykloje turės skirti daugiau laiko, siekiant gauti geriausius rezultatus. Ar Jūsų mokymo, jūsų knyga ir savo ateitį, kad yra pavojuje.

Dienotvarkėje PROGRAMOS

FIKCIJA

Galite skambinti copy, redaktorius, kūrybingas, komunikatorių, bet iš tikrųjų bus pasakotojas, kažkas, kas turi papasakoti istoriją, idėją, produktą. Ir tai yra labai svarbu išmokti žodį, istorija, atmosferą, konfliktų, metafora, pristabdyti ... Jūs turite išmokti pasakojimą. Tik tada gausite savo idėjas visoje tiksliai.

KAI TURINYS: Pasakojimas ritmo apsakymų - kalbos ir išteklių Dudáš - Struktūros idėjos - monologą ir dialogą - Adjectival - Žodžių pasirinkimas - Ekranas rašyti - rašyti patikimumo - emocinis mokestį teksto - raidė niekada rašė - Naršyti pyktį, kaltę, jautrumas ar aistra - Kaip Pajungti skaitytoją - Pasikalbėkite su skirtingais balsais -

Copywriting

Vienas dalykas yra rašyti ir dar labai skiriasi, rašyti skelbimus. Tai ne tas pats, kaip pasakyti, kad suvilioti, kelti šį klausimą, apibūdinti, rodančių, priežastis, kad įtikinti. Ad tekstas yra geriausias pardavėjas bendrovės, vienintelis, kuris gali kalbėti asmeniškai su milijonams vartotojų.

KAI TURINYS: Skaityti, skaityti, skaityti - Idėjos, struktūra ir žodžiai - poezijos ir reklama - Karas tipiškas rodymas - Gyvi Words - Darbas su Bernbach - punktą, šūkis ir bazinės linijos - Kopijuoti ir meno, ranka rankon - argumentacijos ir kalbos - versti iš naujo - užkirsti festivaliai - reikia knyga - Darbas laisvai samdomų vertėjų - ...

COPYWRITING & Media

Vaizdo ir garso, grafikos ar skaitmeninis, vis daugiau ir daugiau žiniasklaidos ir palaiko jiems reikia tiksliai paaiškinti, viliojanti frazę, įtikinamas argumentas. Vis daugiau ir daugiau galimybių geras copy rodo, kad žodžiai parduoti.

KAI TURINYS: Mintys vienoje vietoje - Išorė: suvilioti minimalių tariant - Voiceover ir dialogai - Ką daryti, šaudyti - išdėstymų Neliekuļots - Pleištai nuotaiką - Rašymo scenarijus televizijos - Kankinimas antraščių - Online Žaidimai - antraštės grandinės - Poming ir tupėjimas ant laktų - Parašyk "Google" - 140 kulkų - Rašyti socialiniuose tinkluose - nuo TV telefone - Branded turinį, webdocumentary renginys - galimybės spausdinimas - gamyba įvykius ir partizanų - plano turinį socialinius tinklus -

Kūrybingi ir gamybos priemonių

nebepakanka žinoti, kaip rašyti, kad būtų gera kopija. Daugeliu atvejų ir daugelyje agentūrų kopijuoti tai iki meno direktorius, fotografas, filmų kūrėjas ar redaktoriaus vaizdo, ir tai yra svarbu žinoti, įrankius. Be to, dabar žinau, gylis apie gamybos vietoje, tinklalapį banerio kampaniją, siuntą ar net pažangių technologijų projektą procesą yra vis labiau reiklus ir konkurencinėje aplinkoje.

KAI TURINYS: dominuoti "Ai, id PS gali išgelbėti jūsų gyvybę (ir knyga) - modelio šaudyti ir redaguoti vaizdo įrašą - gamybai vietoje; agentūra, prodiuseris ir režisierius - skaitmeninis gamyba: nuo wireframes iki galutinio produkto - garso įrašymo ir skiltelėmis - kurti muziką už reklamos - Kuo kopiją, kaip man į fotosesiją, kaip tai ...?

WORKSHOP KAMPANIJOS IR PLĖTRA KNYGOJE

Knyga, portfelis, ritės, aplankas, ritės, demo ... tai vadinu, kaip jūs ją vadina, tai yra svarbiausias dalykas, ką jums reikia padaryti, jei norite rasti darbą reklamos agentūroje. laikas atvykti į darbą su savo partneriu idėjų, skelbimų ir kampanijų atėjo. Mes tikimės realių produktų ir pasitarimai, profesinius standartus ir, visų pirma, daug valandų dirbti ranka rankon su meno direktorių.

KAI TURINYS: Iš vietos idėjas tarptautinių kampanijų - atrankos kriterijus dalių knygoje - Integruotos kampanijas - Kaip atlikti sudėtingus idėjos - kūrimas videocases - dažnai pasitaikančios klaidos knygoje - aiškinamąsias Grafikai - skirtingais formatais knygą - Kaip gauti darbo interviu - žiniasklaidos ir rekomenduojami atramos - Akcijos šiandien rytoj - dvigubo knygos -

Kūrybinės dirbtuvės NAUJOVĖS

Technologijos pakeitė mūsų gyvenimą amžinai įtaką kultūrą, ekonomiką, santykius ar komunikacijos. Ir, žinoma, reklama. Šioje seminaro Jums bus suprasti ir įsisavinti naujas žiniasklaidos technologijas ir formatai. Jūs praktiškai naudojant technologijas, pavyzdžiui, Arduino, virtualios realybės, 3D spausdinimo ar žaidimų kampanijas. nėra kliūtis naujiems kūrybiškumą. Ir tu, ranka rankon su savo kūrybos partneriu, turite priekį daug sesijų jį įrodyti.

KAI TURINYS: dizaino mąstymas ir produktų naujovės - Seminaras Arduino ir kūrybinės technologijos - eksperimentuoti su virtualios realybės - Kampanijos Mobilus telefonas: gamybos naudingų ir kūrybos apps ženklų - The virality ir "snacking" turinį - 3D spausdinimas: formavimui jūsų idėjos - kūrimas žaidimus, kurie verčia žmones nori gaminti ir norite grojaraštyje į Transmedia kampanijas - Creative Įranga: agresyvios rinkodaros poveikį "Oho", - gali būti programinės įrangos reklamos kampanijos idėją ...?

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
500 valandos
Dieninės
Price
Kaina
10 EUR
3500 € / ketvirtis
Locations
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla