Read the Official Description

HSK 3 (mandarinų kinų) - tai 70 valandų trumpalaikis trumpalaikis kursas, idealus pradedantiesiems, norintiems išmokti mandarinų. Tai trečdalis iš šešių HSK kursų. Mes siūlome HSK sertifikatus 1-6 lygius.

HSK 3 lygis leidžia jums išmokti papildomų 300 žodžių tiems, kurie mokėsi HSK 1 ir 2 lygmenyse: galėsite bendrauti kinų kalbomis pagrindiniu lygmeniu ir kalbėti apie savo kasdienį, akademinį ir profesinį gyvenimą, pavyzdžiui, lankyti gydytojus, sportuoti , pramogos, apibūdinantį išvaizdą ir asmenybes ir pan. Taip pat bus pristatyti kinų simboliai.

HSK yra tarptautinis standartizuotas egzaminas, kurio metu testuojamas ir vertinamas kinų kalbos mokėjimas. Egzistuoja šeši bandymo lygiai, o testo dalyviai, kurie išlaikė šešis HSK egzaminus, galės pereiti nuo galimybės išmokti paprastų kinų frazių, kad galėtų veiksmingai išreikšti save tiek žodžiu, tiek popieriuje. Gavęs HSK 3 pažymėjimą, jums suteikiama tarptautiniu mastu pripažįstama kinų kalbos kompetencija.

Šis kursas yra pristatytas Konfucijaus tradicinės kinų medicinos institute (CITCM), kuris skatina kinų kultūrą ir kinų mediciną, teikdamas daugybę seminarų ir kursų.


Įsidarbinimo galimybės

HSK kvalifikacija yra tarptautiniu mastu pripažįstama egzamino schema ir suteikia darbdaviams įrodymus apie jūsų lingvistų sugebėjimus mandarinų kinų kalba. Mes siūlome HSK sertifikatus 1-6 lygius.


Įsidarbinimo tarnyba

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2018 m.

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

  • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
  • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.


Mokymas ir mokymasis

  • Dvi valandos kontaktinio mokymo per savaitę
  • Savarankiškas 7 valandas per savaitę
  • Kursų nėra, tačiau studentams suteikiamos pratybos ir darbalapiai, padedantys jiems mokytis savarankiškai. Yra egzaminas, kurio metu testuojami skaitymo ir klausymo įgūdžiai
  • Egzaminai atliekami kiekvieną mėnesį, kad mokinys būtų lankstus, jei jums reikia daugiau laiko pataisyti, galite atidėti egzaminą iki kito mėnesio


Patekimo reikalavimai

Jūs turite būti baigęs HSK 2, kad galėtumėte pereiti prie HSK 3.


Mokesčiai ir finansavimas

Kurso kaina yra 630 svarų sterlingų plus egzamino mokestis.

LSBU studentai gali gauti nuolaidą ir mokėti 350 eurų už kursą.

Visi moduliai gali keistis universitete ir gali skirtis nuo modulių, kuriuos siūlote studijų metu.

Program taught in:
Anglų

See 51 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 10, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
70 valandos
Ištęstinės
Price
630 GBP
Kurso kaina yra 630 svarų sterlingų plus egzamino mokestis.
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019