HND verslo vadyboje

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Atsisiųskite prospektą


Šis į pramonės šaką orientuotas aukštesnis nacionalinis diplomas (HND) suteikia jums sėkmingą vadovavimo karjerą, suteikiant tvirtą supratimą apie esminius verslo valdymo principus ir praktiką. Atlikus atvejų tyrimus, įtraukiant projektus ir grupinį darbą, susidursite su realaus pasaulio situacijomis, su kuriomis susiduria šiandienos vadovai.

kurso aprašymas

„HND in Business“ (verslo vadybos) Pathway apima pagrindines valdymo funkcijas, įskaitant pokyčių palengvinimą ir valdymą ir organizacijos ateities vizijos pateikimą. Jūs sutelksite dėmesį į tokias temas kaip finansinių ir fizinių išteklių valdymas; technologija; informacijos tvarkymas ir produktų bei paslaugų teikimas; santykių ir partnerysčių kūrimas; žmonių valdymas; pirmaujanti verslo veikla ir patenkinti klientų poreikius.

Kas yra šis kursas?

Šis kursas idealiai tinka tiems, kurie norėtų įgyti pirmuosius dvejus verslo vadybos metus, o po to pereiti į 1 metų universitetą, kad įgytų visą bakalauro laipsnį. HND kursai taip pat idealiai tinka vadovams, kuriems reikia gerai suprasti pagrindines verslo ir valdymo veiklos sritis arba kvalifikaciją, kurią gerbia visų sektorių darbdaviai, arba vadovams, kuriems reikalinga laipsnio verslo kvalifikacija.

Karjeros perspektyvos - HND verslo vadyba

Sėkmingai baigę šį kursą studentai turės geras karjeros perspektyvas įvairiose verslo srityse, įskaitant reklamą, rinkodarą, projektų valdymą, žmogiškuosius išteklius ir administravimą.

Sėkmingai baigę šią programą, studentai turės stiprią karjeros perspektyvą įvairiose verslo srityse, įskaitant žmogiškuosius išteklius, administravimą, rinkodarą, projektų valdymą, reklamą ir mokslinius tyrimus.

Šis 2 metų diplomas yra akredituotas Pearson Edexcel ir pristatytas Regento kolegijos aukštojo mokslo. Baigus kursą, jums bus suteiktas aukštesnis nacionalinis diplomas (HND).

Kursų vienetai

Pirmi metai

601/8364/0: Pearson BTEC 4 lygis HND versle

115878_Skjermbilde2019-05-28kl.20.06.14.png

Antri metai

601/8365/2: „Pearson BTEC 5“ lygio HND versle (valdymas)

115879_Skjermbilde2019-05-28kl.20.06.23.png

Patekimo reikalavimai

 • GCSE išlaikomi „A – C“ lygiai, įskaitant anglų kalbą, ir ne mažiau kaip vieną A lygio „A“ - „E“ lygius, arba BTEC 3 lygio pažymėjimą arba diplomą, arba teisę į aukštojo mokslo pažymėjimą, kurį išduoda patvirtinta tolesnio mokymo įstaiga; arba
 • Koledžo pripažintas mokymasis, lygiavertis aukščiau paminėtam. Jei įmanoma, „Regent College“ naudoja NARIC duomenų bazę, kad nustatytų GCSE ir A lygio kvalifikacijų ekvivalentus; arba
 • Paprastai dviejų ar daugiau metų darbo patirtis vadovaujančio / priežiūros / administravimo lygmeniu, susijusi su prašoma programa. Tai turi būti įrodyta per asmeninį pareiškimą, darbo patirties formą ir sėkmingą pokalbį, ir tai turi būti pagrįsta užimtumo nuoroda (-omis), nurodančia užimtumo trukmę ir vaidmenį.

Jums gali būti suteikta teisė prisijungti prie HND programos, jei turite ankstesnį mokymąsi, atitinkantį mokymosi rezultatus ir vertinimo kriterijus, susijusius su jus dominančiu kursu, paprastai su 90 kreditų (priklausomai nuo anksčiau studijuotos programos). Jūsų pareiga yra tai įrodyti objektyviais įrodymais.

Būsimieji studentai, kurie nėra JK piliečiai arba kurie yra JK piliečiai, tačiau neturi GCSE anglų kalbos A – C klasių, privalo atlikti „Regent College“ Wembley English Academy anglų kalbos vertinimą. Jei turėtumėte IELTS 5.5 klasę, skaitydami ir rašydami 5.5 klasėje, jums nereikia atlikti šio įvertinimo.

Jei vertinimo metu neatitinkate reikiamo anglų kalbos standarto, jums bus pasiūlytas anglų kalbos kursas, padėsiantis pagerinti anglų kalbą iki reikiamo lygio, kad galėtumėte dalyvauti Pearson HND verslo programoje.

Modulio aprašas

 • Mokestis už kursą: £ 6,165 per metus
 • Kurso trukmė: Dveji metai, Visas laikas
 • Lygis: RQF 4 ir 5 lygiai (240 kreditų)
 • Suteikianti institucija: Pearson
 • Vertinimas: užduotys / kursinis darbas
 • Pristatymo būdas: Visas laikas
 • Kontaktinės valandos: 60 vadovaujamų mokymosi valandų per 40 savaičių per visus 8 vienetus per metus
 • Progresavimas: įsidarbinimas ar priėmimas į paskutinius bakalauro laipsnio metus (atsižvelgiant į būtinus priėmimo kriterijus)
 • Studijų metodas: Paskaitos, seminarai, atvejo analizė, grupinės diskusijos ir konsultacijos
 • Priėmimo datos: sausio, balandžio, birželio ir rugsėjo mėn
 • Campus: Madison House, Wembley ir Acorn House, Southall
 • Atskleidimas: Pathways , kuriuose nėra įdarbinti reikiamo studentų skaičiaus, gali neveikti. Jei taip yra, jums bus pranešta apie alternatyvias galimybes.

Karjeros maršrutai

 • Verslo vadybininkas
 • Verslo plėtros vadovas
 • Verslo patarėjas
 • Biuro tvarkyklė

Kaip taikyti

Aukštasis nacionalinis diplomas (HND)

Pasirinkę pageidaujamą kursą, kad pasirinktumėte tinkamą Pathway , Pathway asmeninį pareiškimą, kad pateiktumėte paraišką, galite pasikliauti mūsų draugišku įdarbinimo komandos nariu ir padėti kiekviename paraiškos pateikimo etape. Pasitarkite, kad pradėtumėte susitikimą, kad aptartumėte savo padėtį.

1 veiksmas: konsultavimasis.

2 žingsnis: Akademinis interviu. Jei kreipiatės į studijas dėl „HND“ su „Regent College Higher Education“, turėsite dalyvauti apklausoje dėl priėmimo. Jūsų įdarbinimo patarėjas gali užsisakyti jūsų interviu ir padėti jums pasiruošti. Bet nesijaudinkite. Interviu yra jūsų proga papasakoti, kodėl norite mokytis „Regent College“ aukštojo mokslo įstaigoje. Tai nėra jūsų interviu įgūdžių testas.

3 veiksmas: paraiškos pateikimas. Užpildykite popierinę programą ir pateikite ją mūsų Priėmimo komandai.

Po pateikimo

Jūs padarėte sunkų darbą. Taigi, kas toliau? Kai pateiksite paraišką, gausite patvirtinimo el. Laišką iš mūsų, kad patvirtintume jūsų paraišką.

Mūsų sprendimas

Kai turėsime visą reikalingą informaciją apie jūsų prašymą, priimsime galutinį sprendimą. Jei siūloma vieta, pasiūlymas gali būti „sąlyginis“ arba „besąlyginis“. Jei buvo priimtas į kursą, jūs gausite savo prisijungimo instrukcijas ir daugiau informacijos apie studijų pradžią.

Jei jūsų rezultatai neatitinka jūsų pasiūlymo sąlygų, nesijaudinkite! Mes siekiame būti prieinami visiems studentams, o kartais priėmimo kriterijai gali būti grindžiami patirtimi, o ne kvalifikacija. Susisiekite su mūsų priėmimų komanda, jei jūsų vertinimai nėra tai, ko tikėjotės.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success ... Skaityti daugiau

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success rates within UK Higher Education. You will experience an exciting time of study and interaction within an environment geared to draw the best from students, supported by a dedicated team of professionals at all levels who always put students first! Skaityti mažiau
Wembley , Londonas , Londonas , Akėčios , Londonas + 4 Daugiau Mažiau