HND operacijų valdyme

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Atsisiųskite prospektą


„HND in Business“ (operacijų valdymas) suteiks jums galimybę plėtoti pagrindinius studijų įgūdžius, didinant jūsų įsidarbinimo galimybes. Ši programa suteikia studentams galimybes ir praktinį pasirengimą operacijų valdymui verslo kontekste. Kursas turi didelį profesinį dėmesį ir užtikrina, kad studentai turi įgūdžių ir metodų, padedančių jiems pereiti į su darbu susijusią verslo šaką. Ji sukurta taip, kad apimtų nuolat besikeičiančią šiuolaikinės verslo aplinkos prigimtį ir apima modulius žmogiškųjų išteklių valdymui, valdymui ir operacijoms, naujovėms ir komercializacijai, valdymo apskaitai, operacijoms ir projektų valdymui, verslo ir verslo aplinkai, verslo strategijai, principams. tiekimo grandinės valdymą.

Šis dvejų metų verslo („Operations Management“) kursas plėtoja jūsų gebėjimą suprasti verslo problemas iš įvairių perspektyvų, analizuoti valdymo problemas ir nurodyti veiksmingus sprendimus.

kurso aprašymas

Besimokantieji apie HND versle (Operacijų valdymas) Pathway plėtos savo supratimą apie šiuolaikines verslo operacijų teorijas. Tiriant pagrindinius etalonus ir procesus, kad būtų galima veiksmingai kritikuoti operacines funkcijas, taip pat apsvarstysite projekto valdymo pagrindus per visą projekto gyvavimo ciklą.

Kas yra šis kursas?

Ši programa idealiai tinka studentams, besidomintiems aukšto lygio įgūdžių ugdymu verslo kontekste arba dirba ir nori įgyti aukštesnės kvalifikacijos verslo vadybos / operacijų srityje.

Karjeros perspektyvos - HND operacijų valdymas

Teorijos ir praktikos derinys leidžia absolventams pritaikyti tai, ką jie išmoko į realius pramonės atvejus, didindami jų užimtumą ir karjeros perspektyvas. Baigę kursą, galite konvertuoti savo HND į laipsnį, imdamiesi su mumis vienerių metų papildomą studijų programą, arba galite pasirinkti ieškoti darbo pasirinktoje pramonės šakoje.

Baigus kursą, jums bus suteiktas aukštesnis nacionalinis diplomas (HND).

Kursų vienetai

Pirmi metai

601/8364/0: Pearson BTEC 4 lygis HND versle

115887_Skjermbilde2019-05-28kl.20.42.20.png

Antri metai

601/8365/2: Pearson BTEC 5 lygio HND versle (operacijų valdymas)

115886_Skjermbilde2019-05-28kl.20.42.27.png

Patekimo reikalavimai

 • GCSE išlaikomi „A – C“ lygiai, įskaitant anglų kalbą, ir ne mažiau kaip vieną A lygio „A“ - „E“ lygius, arba BTEC 3 lygio pažymėjimą arba diplomą, arba teisę į aukštojo mokslo pažymėjimą, kurį išduoda patvirtinta tolesnio mokymo įstaiga; arba
 • Koledžo pripažintas mokymasis, lygiavertis aukščiau paminėtam. Jei įmanoma, „Regent College“ naudoja NARIC duomenų bazę, kad nustatytų GCSE ir A lygio kvalifikacijų ekvivalentus; arba
 • Paprastai dviejų ar daugiau metų darbo patirtis vadovaujančio / priežiūros / administravimo lygmeniu, susijusi su prašoma programa. Tai turi būti įrodyta per asmeninį pareiškimą, darbo patirties formą ir sėkmingą pokalbį, ir tai turi būti pagrįsta užimtumo nuoroda (-omis), nurodančia užimtumo trukmę ir vaidmenį.

Jums gali būti suteikta teisė prisijungti prie HND programos, jei turite ankstesnį mokymąsi, atitinkantį mokymosi rezultatus ir vertinimo kriterijus, susijusius su jus dominančiu kursu, paprastai su 90 kreditų (priklausomai nuo anksčiau studijuotos programos). Jūsų pareiga yra tai įrodyti objektyviais įrodymais.

Būsimieji studentai, kurie nėra JK piliečiai arba kurie yra JK piliečiai, tačiau neturi GCSE anglų kalbos A – C klasių, privalo atlikti „Regent College“ Wembley English Academy anglų kalbos vertinimą. Jei turėtumėte IELTS 5.5 klasę, skaitydami ir rašydami 5.5 klasėje, jums nereikia atlikti šio įvertinimo.

Jei vertinimo metu neatitinkate reikiamo anglų kalbos standarto, jums bus pasiūlytas anglų kalbos kursas, padėsiantis pagerinti anglų kalbą iki reikiamo lygio, kad galėtumėte dalyvauti Pearson HND verslo programoje.

Modulio aprašas

 • Mokestis už kursą: £ 6,165 per metus
 • Kurso trukmė: Dveji metai, Visas laikas
 • Lygis: RQF 4 ir 5 lygiai
 • Suteikianti institucija: Pearson
 • Vertinimas: užduotys / kursinis darbas
 • Pristatymo būdas: Visas laikas
 • Kontaktinės valandos: 60 vadovaujamų mokymosi valandų per 40 savaičių per visus 8 vienetus per metus
 • Progresavimas: įsidarbinimas ar priėmimas į paskutinius bakalauro laipsnio metus (atsižvelgiant į būtinus priėmimo kriterijus)
 • Studijų metodas: Paskaitos, seminarai, atvejo analizė, grupinės diskusijos ir konsultacijos
 • Priėmimo datos: sausio, balandžio, birželio ir rugsėjo mėn
 • Campus: Madison House, Wembley
 • Atskleidimas: Pathways , kuriuose nėra įdarbinti reikiamo studentų skaičiaus, gali neveikti. Jei taip yra, jums bus pranešta apie alternatyvias galimybes.

Karjeros maršrutai

 • Logistikos ir platinimo vadovas
 • Tiekimo grandinės vadovas
 • Paslaugų teikimo vadovas

Kaip taikyti

Aukštasis nacionalinis diplomas (HND)

Pasirinkę pageidaujamą kursą, kad pasirinktumėte tinkamą Pathway , Pathway asmeninį pareiškimą, kad pateiktumėte paraišką, galite pasikliauti mūsų draugišku įdarbinimo komandos nariu ir padėti kiekviename paraiškos pateikimo etape. Pasitarkite, kad pradėtumėte susitikimą, kad aptartumėte savo padėtį.

1 veiksmas: konsultavimasis.

2 žingsnis: Akademinis interviu. Jei kreipiatės į studijas dėl „HND“ su „Regent College Higher Education“, turėsite dalyvauti apklausoje dėl priėmimo. Jūsų įdarbinimo patarėjas gali užsisakyti jūsų interviu ir padėti jums pasiruošti. Bet nesijaudinkite. Interviu yra jūsų proga papasakoti, kodėl norite mokytis „Regent College“ aukštojo mokslo įstaigoje. Tai nėra jūsų interviu įgūdžių testas.

3 veiksmas: paraiškos pateikimas. Užpildykite popierinę programą ir pateikite ją mūsų Priėmimo komandai.

Po pateikimo

Jūs padarėte sunkų darbą. Taigi, kas toliau? Kai pateiksite paraišką, gausite patvirtinimo el. Laišką iš mūsų, kad patvirtintume jūsų paraišką.

Mūsų sprendimas

Kai turėsime visą reikalingą informaciją apie jūsų prašymą, priimsime galutinį sprendimą. Jei siūloma vieta, pasiūlymas gali būti „sąlyginis“ arba „besąlyginis“. Jei buvo priimtas į kursą, jūs gausite savo prisijungimo instrukcijas ir daugiau informacijos apie studijų pradžią.

Jei jūsų rezultatai neatitinka jūsų pasiūlymo sąlygų, nesijaudinkite! Mes siekiame būti prieinami visiems studentams, o kartais priėmimo kriterijai gali būti grindžiami patirtimi, o ne kvalifikacija. Susisiekite su mūsų priėmimų komanda, jei jūsų vertinimai nėra tai, ko tikėjotės.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success ... Skaityti daugiau

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success rates within UK Higher Education. You will experience an exciting time of study and interaction within an environment geared to draw the best from students, supported by a dedicated team of professionals at all levels who always put students first! Skaityti mažiau
Wembley , Londonas , Londonas , Akėčios , Londonas + 4 Daugiau Mažiau