Gurmanų prancūzų virtuvės programa

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

  • Atrankos mokesčiai: $ 150
  • Tiekimo mokesčiai: $ 180

Šis trumpas programa buvo skirta specialistams arba pradedantiesiems, kurie siekia išmokti arba tobulinti savo įgūdžius ir žinias gastronomijos prancūzų virtuvės su mūsų patyrusių mokytojų.

Įleidimo datos lieka kitoks, jei esate pradedantysis, pažengęs ar profesinės, prašome patikrinti skirtingus įleidimo angos čia.

g

Mūsų prioritetas yra tai, kad mūsų studentai gali gaukite mūsų vieną "Michelin" žvaigždutė gulsčiuko mokymo įvairiose srityse, pavyzdžiui, kūrybiškumo, komandinio darbo, higienos ir profesinių gaminimo būdus.

Mokiniai dirba grupėmis po du padėti ir motyvuoti vienas kitą ir mokytojai bus paskatinti studentus nuolat siekti tobulumo ir pasiekti savo asmeninių tikslų.

1 modulis su 4 savaičių 4 valandas per dieną, 5 dienas per savaitę rankas ant klases:

  • 1. savaitė: Šalti užkandžiai
  • 2. savaitė: Karštieji užkandžiai
  • 3. savaitė: Žuvies patiekalai
  • 4. savaitė: Mėsos patiekalai

Mokytojai bus suteikti studentams su daugeliu patarimų ir gudrybių, siekiant pažangos profesionaliai ir išmokti naujų įgūdžių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our mission is to provide our students the highest level of culinary education and forge their skills to reach excellence by offering hands-on courses in French cuisine and patisserie.

Our mission is to provide our students the highest level of culinary education and forge their skills to reach excellence by offering hands-on courses in French cuisine and patisserie. Skaityti mažiau