Grafinis dizainas diplomas

The Florence Institute of Design International

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Grafinis dizainas diplomas

The Florence Institute of Design International

grafinis

Apžvalga

Diplomas programa yra įvadinis kursas į grafinio dizaino. Ji suteikia studentams pradedantiesiems žinias grafinio dizaino kartu su pagrindine informacijos srityje. Naujausią programinė įranga yra naudojama, siekiant padėti studentams plėtoti savo projektus į savo aukščiausią potencialą. Klasės vadovauja darbo specialistams, kurie moko studentus profesijos pagrindai, pavyzdžiui, spalvų teorija, tipografijos, ir iliustracijos.

Žinoma, yra pastatytas suteikia tvirtą teorinį pagrindą, kartu su praktinių įgūdžių. Projektai baigtas individualiai su profesorių rekomendacijas. Tai reiškia, kad kurso pabaigoje studentai bus įgiję mokymo ir portfelį, kurie gali padėti jiems rasti pradinio lygio darbo pozicijas. Klasėje paskaitos, stalas kritikos ir pristatymų visi padėti mokiniams gaminant kokybės lygio projektus.

Be to į klasę metu taip pat yra atliekami visoje Italijoje suteikti studentams aukštesnio lygio studijų rankų mados išvykas. Studentai, kurie domisi aukštesnio lygio studijų, bet nėra pasiruošę bakalauro laipsnį galima tęsti antraisiais diplomo programą, kuri išplečia informacijos išmoko per pirmuosius metus.

Fakultetas

Fakultete yra sudaryta iš vietinių, tiek Italijos ir tarptautinių profesoriai, kurie visi kalbėti ir dėstyti anglų kalba. Be to, dėstytojai yra visi dirbantys savo srities profesionalai. Tai užtikrina, kad dėstytojai supranta, kas vyksta jų srityje, kad jie nesuteikia jų mokiniai pasenusią informaciją. Mokyklos intymių klasės dydžių leisti kiekvienam mokiniui gauti aukščiausios individualizuotą ugdymą.

Vieta

Mokykla yra įsikūrusi vaizdingame mieste Florencija. Florencija yra gyvas įtaka kai kurių įtakingiausių architektų ir dizainerių, tokių kaip Brunelleschi, Da Vinci, Dante, ir Mikelandželas. Fidi yra unikalus mokykla iš dalies dėl savo neįtikėtinai vietą. Klasės turi galimybę liudyti istorinius šedevrus per Ėjimo Turai su savo profesorių ir sužinoti apie meno istorijos vietoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Contact school
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Locations
Italija - Florence, Tuscany
Pradžia : Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Contact school
Italija - Florence, Tuscany
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla