Grafinio dizaino ir vizualinės komunikacijos vasaros kursai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

2020 m. Liepos 27 d. – rugpjūčio 7 d

Derindami teoriją, seminarus ir praktinius projektus, būsite supažindinti su projektavimo pagrindais, įskaitant liniją, toną, spalvų teoriją, maketo dizainą, kompoziciją, tipą ir vaizdą skaitmeniniu ir popieriniu formatu. Pabrėždami idėjomis pagrįstą problemų sprendimą, ugdysite kritinį vaizdinės komunikacijos suvokimą ir spręsite tipografinius bei dizaino projektus. Jūs taip pat ištirsite įvairius iliustravimo metodus ir metodus, kurie padės geriau suprasti projektavimo procesą ir efektyviai perduoti idėjas 2D ir 3D formomis.

Pagerinsite savo sugebėjimus, pasitikėjimą savimi ir supratimą apie fotografiją įvairiuose kūrybiniuose kontekstuose, turėdami galimybę tyrinėti kompoziciją, dalyką ir apšvietimą naudodami įvairią fotografijos įrangą, priedus ir vaizdų redagavimo programinę įrangą. Taip pat pažvelgsite į socialinius, istorinius ir teorinius vaizdinės komunikacijos klausimus, išmokite geriausiai sukurti istoriją, atsakyti į profesionalų trumpą informaciją ir sukurti savo parašo fotografijos stilių.

Šis kursas yra idealus tiems, kurie nori tobulinti tipografijos, plakatų, redakcinio ir skaitmeninio dizaino įgūdžius arba tiesiog mokytis efektyviai naudoti vaizdinį dizainą komunikacijos srityje.122030_pexels-photo-908284.jpeg

Kurso tikslai

Kursas skirtas:

 • Padidinkite savo žinias apie visas grafinio dizaino praktikas.
 • Ugdykite savo supratimą apie skirtingas įtaką ir stilius bei žiniasklaidą.
 • Suteikite galimybę ištirti grafinio dizaino svarbą prekės ženklo kūrimui, rinkodarai, reklamai ir pakavimui.
 • Pagerinkite savo galimybes planuoti, išdėstyti ir realizuoti bet kokį viešumą.
 • Mokykite profesionaliai naudotis „Adobe Illustrator“, „Photoshop“ ir „InDesign“.
 • Pagerinkite savo sugebėjimą vizualiai perteikti savo idėjas ir lavinti savo vizualinį balsą.
 • Suteikite ekspertų palaikymą ir suteikite galimybę padidinti pasitikėjimą savimi per diskusijas su dėstytoju ir grupe.
 • Suteikite jums būtiniausių įgūdžių, reikalingų norint pereiti į profesinę areną arba kreiptis dėl patobulintų aukštojo mokslo / aukštojo mokslo studijų.

Kursų medžiaga ir šaltiniai

Visi kurso dalykai, įranga ir kursų kelionės įtraukiamos į kursų mokestį.

Studentai bus mokomi profesionaliosios meno ir dizaino studijose bei skaitmeniniuose apartamentuose, turėdami prieigą prie mūsų bibliotekos ir internetinių resursų.

Kurso rezultatai ir vertinimai

Kursų metu sukurtas darbas bus suskirstytas į skaitmeninį žurnalą, kuriame studentai galės pridėti prie savo portfelio ar tolesnę plėtrą.

Visiems studentams, lankantiems 100 proc. Kursų, bus išduodamas oficialus vasaros kursų pažymėjimas, kuriame nurodomas kurso turinys ir studijų valandos.

Gyvenamųjų namų programa

Mūsų gyvenamoji programa yra populiarus pasirinkimas daugumai mūsų vasaros kursų studentų, siūlanti gerą kainos ir kokybės santykį bei galimybę toliau gyventi AUB studentu mūsų miesto centro studentų būste. Nakvynė paskirstoma principo „pirmas atėjai, pirmas gavai“ pagrindu ir yra labai populiari. Mes labai rekomenduojame studentams, įstojusiems į mūsų 2019 m. Vasaros kursus, kuo greičiau užsisakyti vasaros apgyvendinimą, kad tai būtų užtikrinta.

Į vasaros rezidencijų programą įeina:

(visiems dviejų ir trijų savaičių vasaros kursams)

 • Vienvietis miegamasis su atskiru vonios kambariu, AUB miesto centre, „Halls of Residence“.
 • Salės „Wi-Fi“.
 • Pusryčiai - maistas: pusryčiai ir priešpiečiai mieste, pirmadieniais – penktadieniais.
 • Kasdien pervežami autobusai į autobusą.
 • Visą parą dirbantys apsaugos darbuotojai ir AUB gyvenantys darbuotojai.
 • Socialinės veiklos programa vakarais.
 • Savaitgalio dienos kelionė į Londoną.
 • Galimybė naudotis bendromis virtuvėmis ir maisto gaminimo galimybėmis vakarienės metu.
 • Skalbykla, studentų socialinis bendras kambarys.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

We are a specialised arts university with an excellent reputation. These highly practical Summer Courses allow you to explore a range of approaches to creative thinking and making in a variety of art ... Skaityti daugiau

We are a specialised arts university with an excellent reputation. These highly practical Summer Courses allow you to explore a range of approaches to creative thinking and making in a variety of art forms. Skaityti mažiau