Kursas naudoja metodiką, pagrįstą profesine veikla, kad aplink šiuolaikinį projektą ir iliustracijos mokymus būtų kuriami keli pagrindiniai dalykai. Ši struktūra leidžia mokytis projektuojant ir mokant mokinius projektavimo procesuose ir pažangiausiuose skaitmeniniuose bei komunikacijos įrankiuose, naudojamuose grafiniam dizainui. Be to, kiekvienam projektui vadovauja svarbūs darbo specialistai, kurie vadovauja mūsų studentams per projektavimo procesą ir realios iliustracijos projekto metodiką.

Kurso stiprybės

  • Įtraukti į dvi įdomias vizualinės komunikacijos šakas: grafinį dizainą ir iliustraciją.
  • Praktinės pamokos ir eksperimentinės dirbtuvės, skirtos pagerinti anglų kalbą mokantis kūrybinės srities techninės kalbos.
  • Tvarkaraštis suderinamas su studijomis ar darbu.
  • Prieiga su vidurinės mokyklos diplomu.
  • Visi mokytojai dirba profesionalai.

Metodika

Kursų mokymo stilius dažniausiai yra praktiškas. Įgytas teorinis turinys taikomas eksperimentuojant ir aktyviai dalyvaujant. Taigi, kartu su teorija ir technika, kuriamos eksperimentinės ir projektinės dirbtuvės. Kursas suskirstytas į tris blokus, suskirstytus į du semestrus:

1. Dizainas ir kūrybiškumas

Teorinės ir praktinės žinios apie dizainą, spalvą, formą, vizualines ir struktūrines kalbas.

2. Projektas

Kurso metu bus vykdomi projektai ir seminarai, susiję su erdve, vartotoju ir patirtimi, kurioje susitinka kitose srityse įgytos žinios. Projektai yra pratimai, skirti didesniam konceptualiam, techniniam ir detaliam vystymuisi, skirtingai nei dirbtuvėse, kurios yra intensyvesnės, kūrybiškesnės ir eksperimentiškesnės.

3. Bendravimas

Komunikacija yra svarbiausia idėjos perdavimo ir projekto paaiškinimo priemonė. Dėl šios priežasties yra labai svarbu mokyti įrankius ir tam tikrus metodus, reikalingus grafiniam dizainui ir iliustracijai atstovauti ir perduoti.

Akademinė programa

Tapkite apmokyti skaitmeninių ir komunikacijos priemonių, naudojamų projektuojant ir vykdant tikrą iliustracijos projektą.

Eksperimentiniai projektai

Brėžinys ir erdvė
Įgyti įgūdžių, reikalingų šiuolaikiniam piešimui šiose dimensijose: piešimo taikymas ant paviršių, scenografija, didelio formato ir pritaikyta konstrukcijoms.

Eksperimentinės medžiagos
Įvairių technikų ir medžiagų, paprastai nesusijusių su klasikiniu iliustravimu, įvaldymas: visi spaudiniai , keramika, 3D spausdinimas, origami, lazerinis pjovimas ... objekto rezultatams.

Eksperimentinis spausdinimas
Sujungus grynai grafinio dizaino kalbą (tipografiją) ir iliustruotą knygų formatą, mokiniai naudojasi spausdinimo dirbtuvėmis, kad sužinotų, kaip susieti, ir įvairias spausdinimo dirbtuvėse taikomas technologijas: risografiją, spaudos spaudą, šilkografiją ir įspaudimą.

Skaitmeninė iliustracija
Įtraukiant į interaktyviosios skaitmeninės iliustracijos galimybes, bus siūlomi eksperimentiniai metodai įvairiose žiniasklaidos priemonėse, kurios bus naudojamos suprasti iliustracinius naratyvinius matmenis: nuo pagrindinės animacijos technikos iki portfelių, susijusių su naujomis technologijomis.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 46 daugiau kursų IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
13,700 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date