Filter
Magistro studijų sertifikatas
Šiaurės Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti magistro sertifikato programų - Turizmas ir svetingumas - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Antrosios pakopos sertifikato laipsnis paprastai yra įgyjamas tų studentų, kurie jau turi bakalauro, o kartais ir magistro studijų laipsnius. Šio tipo studijos - tai puikus būdas iš arčiau susipažinti su praktine studijuojamo dalyko puse ir taip įgyti papildomų kvalifikacijų ir konkurencinio pranašumo.  

Iš vietinių civilizacijų iki šiuolaikinių imperijų, Šiaurės Amerika turi daug praktinės švietimo galimybes pasiūlyti mokslininkus. Užpildė su skirtingų kultūrų asortimentą, studentai gali šviesti save gerai suapvalinti kelią.

Peržiūrėti visas magistro sertifikato programas - Turizmas ir svetingumas - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Turizmas ir svetingumas, Šiaurės Amerika

Columbia Southern University

Kolumbija Pietų universitetas pripažįsta, kad yra vis noras daug per darbo jėgą orientuotos mokymo profesinės specializacijos. Siekiant patenkinti šį poreikį, CSU pasi ... [+]

Kolumbija Pietų universitetas pripažįsta, kad yra vis noras daug per darbo jėgą orientuotos mokymo profesinės specializacijos.

Siekiant patenkinti šį poreikį, CSU pasiūlymai universiteto pažymėjimas Programos, kurios visiškai panaudoja kursai CSU laipsnis koncentracija.

Universiteto pažymėjimas Programos

Studentai pasirinkti keturis kursus (12 semestro kredito valandos) iš absolventas koncentracija uždirbti studijų pakopos sertifikatas koncentracijos srityje.

Gyvenimo

MHM 5300 - Svetingumo ir turizmo vadyba MHM 5600 - rinkodaros svetingumo ir turizmo MHM 5701 - teisiniai aspektai svetingumo ir turizmo MHM 5780 - Valdymo apskaita svetingumo ir turizmo ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Orange Beach
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fanshawe College

Ši programa skirta universitetų ir kolegijų absolventams, kurie ieško karjeros turizmo ir svetingumo sektoriuje, daugiausia dėmesio bus skiriama taikomosioms žinioms svet ... [+]

Atkreipkite dėmesį: svetingumo ir turizmo operacijų valdymas, THM1, yra atviras tik tarptautiniams studentams.

Ši programa skirta universitetų ir kolegijų absolventams, kurie ieško karjeros turizmo ir svetingumo sektoriuje, daugiausia dėmesio bus skiriama taikomosioms žinioms svetingumo operacijų pasaulinėje ekonomikoje srityje, apimančioje įvairaus dydžio ir sudėtingumo svetingumo verslo planavimą ir valdymą.

Svetainės pramonei reikės kritinio mąstymo, daugiafunkcinio ir problemų sprendimo įgūdžių. Analitiniai ir bendradarbiavimo problemų sprendimo įgūdžiai bus sukurti naudojant autentiškus atvejų tyrimus su pirmaujančiais pramonės partneriais ir atitinkama pramonės technologija.... [-]

Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock  + 1 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba