close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios magistro sertifikato programos - Tarptautinė viešbučių vadyba

Dirbantys specialistai arba neseniai baigę bakalauro laipsnį absolventai gali nuspręsti patobulinti savo žinias apie studijų sritį, norėdami gauti aukštąjį išsilavinimą. Šioms programoms paprastai reikalingi tik keli kursai ir, atsižvelgiant į studentų tempą, gali užtrukti keletą mėnesių ar kelerių metų. Kas yra tarptautinio viešbučių valdymo pažymėjimas? Šios progra… Skaityti daugiau

Dirbantys specialistai arba neseniai baigę bakalauro laipsnį absolventai gali nuspręsti patobulinti savo žinias apie studijų sritį, norėdami gauti aukštąjį išsilavinimą. Šioms programoms paprastai reikalingi tik keli kursai ir, atsižvelgiant į studentų tempą, gali užtrukti keletą mėnesių ar kelerių metų.

Kas yra tarptautinio viešbučių valdymo pažymėjimas? Šios programos parengia studentus keliauti ir dirbti užsienyje karjeros metu svetingumo industrijoje. Studentai taip pat gali tobulinti savo kalbos mokėjimo įgūdžius, tuo pat metu vykdydami tokio tipo pažymėjimą. Siekdami šio pažymėjimo, studentai gali priimti bendrus vadybos kursus, viešbučių valdymo kursus, renginių planavimo klases ir kitus su svetingumu susijusius kursus.

Vienas iš pagrindinių pranašumų uždirbant tokio tipo pažymėjimą yra tai, kad absolventai gali sustiprinti savo valdymo įgūdžius, kurie gali padėti jiems sustiprinti sėkmingą svetingumo karjerą. Studentai taip pat gali sužinoti, kaip prižiūrėti svečius ir planuoti didelius renginius, kurie gali padėti jiems gauti reklamą.

Nesvarbu, ar programa yra asmeniškai, ar internetu, kiek institucija moka už mokslą, ir kiek laiko baigsite sertifikatų programą, tai gali turėti įtakos bendrajai šio sertifikato uždirbimo sąnaudoms. Kur įsikūrusi mokykla taip pat gali turėti įtakos tai, kiek tai kainuoja.

Yra daug karjeros galimybių tiems, kurie uždirba aukštojo mokslo diplomą tarptautiniame viešbučių valdyme. Pavyzdžiui, absolventai gali dirbti kaip būsto viešbučio valdytojas, restorano maisto paslaugų vadovas arba didelės ar nepriklausomos organizacijos renginių planuotojas. Tie, kurie uždirba šį pažymėjimą, taip pat gali užimti vietą kaip renginio personalo vadybininkas arba turizmo vadovas viešbučių ar apgyvendinimo bendrovei.

Programos tarptautiniam viešbučių valdymui egzistuoja visame pasaulyje tiek asmeniškai, tiek internete. Norėdami sužinoti daugiau apie galimas galimybes, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Niagara College - Toronto
Torontas, Kanada

Ar esate į paslaugas orientuotas specialistas, norintis padidinti savo vadybos ir lyderystės įgūdžius ruošiantis didesniam svetingumo ar turizmo vaidmeniui Kanadoje ar visame ... +

Ar esate į paslaugas orientuotas specialistas, norintis padidinti savo vadybos ir lyderystės įgūdžius ruošiantis didesniam svetingumo ar turizmo vaidmeniui Kanadoje ar visame pasaulyje? Būdamas svetingumo ir turizmo vadybos programos absolventas, turėsite specializuotus mokymus, reikalingus užimti vis aukštesnius vaidmenis pasaulinėje svetingumo ir turizmo rinkoje. -
Magistro studijų sertifikatas
Dieninės
Anglų
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia