Filter
Magistro studijų sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios magistro sertifikato programos - Sportas

Absolventas Sertifikatas suteikia studentams su bakalauro laipsnį tolesnį mokymą ir švietimą jų profesinės ir akademinės srityje. Kai kurie studentai mano, kad tai pigesnis variantas į aukštąsias mokyklas, kur jie gali išmokti įgūdžių ir žinių, jie turi būti konkurencingi darbo rinkoje.

Kas yra absolventas sertifikatas sporte? Per savo programas, mokiniai gali turėti galimybę specializuotis sporto mokslo, valdymo ar mankšta. Tipinės klasės sutelkti dėmesį į dalykus, pavyzdžiui, tinkamą kondicionavimo metodus, mityba aktyvaus gyvenimo būdo, sporto teisė, efektyvių sporto valdymo metodus, anatomiją, pratybų fiziologijos ir panašiai dalyku. Priklausomai nuo kurso reikalavimus, studentai gali turėti galimybę atlikti stažuotę, savanoriškas darbas ar šešėliai į realaus pasaulio aplinkoje.

Absolventų sertifikatai suteikti studentams gilesnį supratimą apie jų pasirinkto akademinio ir profesinio srityje.Baigę kursą, studentai gali tikėtis darbo užmokesčio padidėjimą, akcijos, geresnę padėtį ir panašius karjeros pasiekimus. Su aukštesnio lygio mokymo ir žinių, absolventai gali pamatyti augimą savo profesinę perspektyvas.

Už šios programos kaina gali skirtis priklausomai nuo pasirinkimo ir tipo dėstymo institucija. Kai kurie studentai susirasti jie gali sumažinti išlaidas su internetiniame arba nuotolinio nurodymu, taip pat skaitmeninių klasės medžiagų.

Baigęs studijų pažymėjimą sporte, studentai turi galimybę įgyti aukštesnio lygio švietimo programas panašiomis temomis. Absolventai taip pat gali pasirinkti patekti tiesiai į darbo jėgos tam tikrą sporto šaką aspektu, įskaitant rinkodaros, konsultavimo, viešųjų ryšių ir sporto valdymą. Jei absolventai pasirinkti specializuotis sporto verslą, jie gali rasti darbą Finansų, ekonomikos ir pardavimų strategijos nišų didesnių sporto pramonėje.

Jei jums reikia planuoti savo klases aplink įtempto grafiko, apsvarstyti internete klases, kurios suteikia jums pridėta lankstumą. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Sportas

Columbia Southern University

Kolumbija Pietų universitetas pripažįsta, kad yra vis noras daug per darbo jėgą orientuotos mokymo profesinės specializacijos. ... [+]

Kolumbija Pietų universitetas pripažįsta, kad yra vis noras daug per darbo jėgą orientuotos mokymo profesinės specializacijos. Siekiant patenkinti šį poreikį, CSU pasiūlymai universiteto pažymėjimas Sportas valdymas.

Universiteto pažymėjimas Programos

Studentai pasirinkti keturis kursus (12 semestro kredito valandos) iš absolventas koncentracija uždirbti studijų pakopos sertifikatas koncentracijos srityje.

Gyvenimo

MAM 5001 - Sportas įstatymo ir rizikos valdymas MAM 5501 - Sportas Viešųjų ryšių ir fondo didinimas MAM 5901 - Sportas Pritaikyta MAM 6301 - Sportas Administravimas ir finansai

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Orange Beach
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University Online

Amerikos universiteto internetinis aukštojo universiteto "Sporto analizės ir vadybos" sertifikatas sustiprina naujas technologijas ir duomenų analizės įgūdžius, kuriuos s ... [+]

Amerikos universiteto internetinis magistrantūros sertifikatas sporto analitikai ir vadybai sukuria savo stipriąsias puses atsirandančiose technologijose ir duomenų analizės gebėjimuose, kuriuos sporto organizacijos ieško, nes skaitmeninė pertvarko savo pramonę. Imtis strateginių sporto organizacijų valdymo, sporto analitikos ir socialinio įsitraukimo bei sporto naujovių kursų, kad pasiruoštumėte įvairiems vaidmenims pramonėje, reikalingoje mobiliosioms technologijoms, fantazijos sportui, e. Sporto žaidimams ir interaktyviam žiūrėjimui.

Mokymo programa buvo parengta remiantis šios srities specialistų taryba, teikianti patarimus apie kompetencijas, standartus ir pramonės tendencijas, siekiant užtikrinti, kad kursų darbai būtų svarbūs ir taikytini šiandienos darbo vietoms.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
9 - 15 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Durham College

Unikali verslo įgūdžių ir patikimo sporto pramonės supratimo kombinacija, sporto vadovai prižiūri profesionalius ir mėgėjiškus sportininkus bei komandas, koordinuoja spor ... [+]

Unikali verslo įgūdžių ir patikimo sporto pramonės supratimo kombinacija, sporto vadovai prižiūri profesionalius ir mėgėjiškus sportininkus bei komandas, koordinuoja sporto renginius ir dirba užkulisiuose kai kuriose didžiausiose pasaulio sporto vietose.

Kolegijos ir universitetų absolventams skirtas Sporto verslo vadybos studijų programos sertifikatas yra greitas žingsnis sporto pramonei. Sporto pramonė yra pripažįstama kaip atskira įmonė, kuriai reikia specialių įgūdžių, žinių, požiūrių ir patirties, kuri geriausiai pasiekiama per akademinį procesą, kuris pasiekiamas įtraukiant į šią programą.

Ji teikia pažangius ir intensyvius mokymus per vieną akademikų semestrą ir vieną semestrą praktikos.... [-]

Kanada Oshawa
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba