Filter
Magistro studijų sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios magistro sertifikato programos - Ne pelno organizacijos

Antrosios pakopos sertifikato studijos labai tinka jau dirbti pradėjusiems specialistams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų ir taip paspartinti savo karjerą. Dėl gana laisvo tokių studijų, kurias ir pabaigti užtrunka trumpiau, grafiko, šio tipo studijas palyginti nėra sunku suderinti su įtemptu darbo tvarkaraščiu. Antrosios pakopos sertifikato studijas pasirinkę studentai dažnai orientuojasi į praktinę jų pasirinkto dalyko pusę ir taip įgyja visapusiškesnį išsilavinimą.

Ne pelno siekianti organizacija, arba NVO, yra labdaros kompanija, kurios tikslas yra suteikti pastogę, maisto, pagalba stichinių nelaimių atveju ir atleidimą, ir išsilavinimą underserviced bendruomenių ir teritorijų. Studentai NPO programas išmokti teikti pagalbą įvairių kultūrų vietos ir pasaulio mastu.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro sertifikato programas - Ne pelno organizacijos 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Ne pelno organizacijos

Seidman College of Business, Grand Valley State University

Į nepelno Lyderystė sertifikatas yra specialiai sukurta su prieskoniais nepelno vadybininkas, kuris Išplėstinė laipsnis arba bakalauro laipsnis ir metų profesinę patirtį, ... [+]

Universiteto pažymėjimas Laidos nepelno Lyderystė suteikia unikalią galimybę siekti teoriškai pagrįstas ir praktiškai orientuotą švietimą vadovavimas nekomercinis profesionalus visoje Vakarų Mičiganas. Programa siūlo vietos nepelno valdytojai dabartinę profesinių įgūdžių ir perspektyvų privalo atlikti savo darbą veiksmingiau į sparčiai kintančią nepelno sektoriaus visuomenėje.

Į nepelno Lyderystė sertifikatas yra specialiai sukurta su prieskoniais nepelno vadybininkas, kuris Išplėstinė laipsnis arba bakalauro laipsnis ir metų profesinę patirtį, skaičius. Jis skirtas tiems, kurie turi arba ieško vadovų pareigas, kurie nori toliau mokytis, tačiau gali nenorėti arba, galima būtų siekti užbaigti absolventas laipsnį šiuo metu. Tačiau, kursai, kurių buvo imtasi sertifikatas programos gali būti taikomos link Viešojo administravimo magistro laipsnį vėliau. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Indiana University Bloomington - School of Public and Environmental Affairs (SPEA Connect)

... [+]

Jūs patys nuspręsite, du papildomus SPEA pakopos kursus, kurie atitiktų jūsų poreikius.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Bloomington
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Missouri Truman School of Public Affairs

Šis absolventų pažymėjimas suteikia studentams vadovavimo, patikimumo ir analitines priemones, būtinas vadovauti sudėtingoms ne pelno organizacijoms ir padėti jiems tarna ... [+]

Universiteto pažymėjimas: Nepelno valdymas

Sėkmingos ne pelno organizacijos šiandien priklauso nuo jų gebėjimo efektyviai konkuruoti dėl išteklių, suprasti bendruomenės poreikius ir prioritetus bei teikti tinkamas paslaugas biudžete.

Šis absolventų pažymėjimas suteikia studentams vadovavimo, patikimumo ir analitines priemones, būtinas vadovauti sudėtingoms ne pelno organizacijoms ir padėti jiems tarnauti savo bendruomenės interesams.

Šis 12 valandų absolventų pažymėjimas suteikia administracinius įgūdžius etiškiems, efektyviems vadovavimo ir valdymo vaidmenims nepelno sektoriuje.

Kurso darbų viršeliai

Biudžetas ir finansaiŽmogiškųjų i... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Columbia
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba