Filter
Magistro studijų sertifikatas
Šiaurės Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti magistro sertifikato programų - Menų studijos - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Antrosios pakopos sertifikato studijos studentams suteikia visapusiškesnį jų studijuojamo dalyko suvokimą. Kartu su šio tipo diplomu, studentai įgyja ir konkurencinio pranašumo, kuris jiems padeda gauti norimą darbą ir taip paspartinti jų karjerą, o taip pat atveria ir tolimesnių studijų galimybes.

Jeigu domitės menais ir svarstote rinktis būtent menų akademinę studijų programą, daugybė viso pasaulio universitetų bei meno akademijų gali pasiūlyti pačių įvairiausių menų studijų programų. Tad priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių galėsite rinktis tokias studijų programas kaip filosofija, anglų literatūra, dainavimas, instrumentinis pasirodymas, kulinarija, mada ir t.t. Visas šias studijų programas sujungia joms reikalingi kūrybinio mąstymo įgūdžiai.

Jungtinės Amerikos Valstijos paprastai vadinamas JAV yra federacinė respublika sudaryta iš penkiasdešimt narių ir federalinės apygardos. 48 vientisą valstybių ir federalinė apygarda Vašingtonas, Kolumbijos apygarda yra pirmame Šiaurės Amerikos ir Kanados ir Meksikos. Aliaskos valstybės yra šiaurės vakarų Šiaurės Amerikoje, Vakarų Kanados ir į rytus nuo Rusijos per Beringo sąsiaurį ir Havajų valstija yra viduryje Šiaurės Ramiojo vandenyno salynas. Šalis taip pat turi penkis apgyvendintos ir devynių negyvenamose teritorijose Ramiajame vandenyne ir Karibų.

Peržiūrėti visas magistro sertifikato programas - Menų studijos - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Menų studijos, Šiaurės Amerika

Fanshawe College

Veikėjai yra kiekvieno žaidimo, vaizdo įrašo ar rinkodaros kampanijos pagrindas. Jie taip pat domina 3D animaciją. Perkelkite savo simbolius į gyvenimą. Padarykite juos k ... [+]

Apžvalga

Veikėjai yra kiekvieno žaidimo, vaizdo įrašo ar rinkodaros kampanijos pagrindas. Jie taip pat domina 3D animaciją. Perkelkite savo simbolius į gyvenimą. Padarykite juos kvėpuoti. Duok jiems asmenybę.

Naudodami 3D animacijos ir simbolių kūrimo programą, savo ankstesnius daugialypės terpės įgūdžius sugebėsite vertinti ir ieškoti įgūdžių darbo rinkoje. Jūs animuosite savo idėjas dėl žaidimų variklių / vystymosi pagal gyvenimo brėžinį ir storyboarding, 3D modeliavimą, tekstūros žemėlapius ir apšvietimą, simbolių dizainą, vaizdo redagavimą ir garso efektų kūrimą.

Sukursite savo kūrybines koncepcijas su mąstančiais ir kūrybingais klasės draugais. Jūs planuosite ir valdysite projektus. Su kiekvienu programos žingsniu pamatysite savo idėjas ir svajones.... [-]

Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba