Filter
Magistro studijų sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios magistro sertifikato programos - Menų studijos

Studentai gali naudotis studijų pažymėjimą kaip tapti labiau specializuojasi tam tikroje srityje priemonėmis. Šios programos paprastai yra prieinama studentams, kurie jau turi bakalauro ar iš dalies baigė magistro laipsnį.

Kas yra absolventas sertifikatas menų? Baigęs bakalauro programą apskritai meno studijų, daugelis studentų naudosis sertifikatas programa sužinoti daugiau apie konkretų terpėje. Yra įvairių galimų akcentų, įskaitant skaitmeninių menų, kompiuterinė animacija, prekės dizaino ir daugiau. Dauguma studijų sertifikatai yra daug praktinių kursų, padėti žmonėms sujungti reprezentatyvi portfelį turi būti naudojamas, kai ieškote darbo. Klasės taip pat gali apimti ne vizualinius menus, pavyzdžiui, garso dizainą ir scenarijų.

Nuo susirasti darbą, kaip menininko, gali būti labai sunku, uždirbti šį absolventas sertifikatas dažnai suteikia studentams papildomų galimybių rinkoje.Vystosi labai specifinių įgūdžių ir lydimąjį portfelį gali leisti studentams pradėti taikyti darbui, kai tik jie gauna sertifikatą.

buvo tiriamas į programą, priklausys nuo ne tik kurso ilgio, bet ir vidutinio išlaidų. Norėdami gauti geresnį supratimą apie galimus išlaidų, tai geriausia kreiptis tiesiogiai akademinę instituciją.

Kai jūs turite studijų pažymėjimą mene, galite tikėtis pradėti pradėti savo mokymą tiesiogiai naudoti savo pasirinktoje srityje. Tie, kurie studijuoja skaitmeninio ar standartinę animacija gali ieškoti darbo kuriant verslo skatinimo ar daro grafinis dizainas. Tie, kurie nori dirbti mokytojais baigus mokslus turėtų galėti kreiptis dėl skirtingų pozicijų skaičių. Jei jūsų meninis dėmesio rašymo, ten yra padorus paklausa copywriters, taip pat daug kitų įvairių rašymo ir redagavimo darbo vietų.

Profesionalūs menininkai susiduria su dviprasmiškoje rinkoje, bet turintys studijų pažymėjimą gali padėti pridėti šiek tiek aiškumo. Jei jus domina šios karjeros kelyje, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

 

 

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Menų studijos

Fanshawe College

Veikėjai yra kiekvieno žaidimo, vaizdo įrašo ar rinkodaros kampanijos pagrindas. Jie taip pat domina 3D animaciją. Perkelkite savo simbolius į gyvenimą. Padarykite juos k ... [+]

Apžvalga

Veikėjai yra kiekvieno žaidimo, vaizdo įrašo ar rinkodaros kampanijos pagrindas. Jie taip pat domina 3D animaciją. Perkelkite savo simbolius į gyvenimą. Padarykite juos kvėpuoti. Duok jiems asmenybę.

Naudodami 3D animacijos ir simbolių kūrimo programą, savo ankstesnius daugialypės terpės įgūdžius sugebėsite vertinti ir ieškoti įgūdžių darbo rinkoje. Jūs animuosite savo idėjas dėl žaidimų variklių / vystymosi pagal gyvenimo brėžinį ir storyboarding, 3D modeliavimą, tekstūros žemėlapius ir apšvietimą, simbolių dizainą, vaizdo redagavimą ir garso efektų kūrimą.

Sukursite savo kūrybines koncepcijas su mąstančiais ir kūrybingais klasės draugais. Jūs planuosite ir valdysite projektus. Su kiekvienu programos žingsniu pamatysite savo idėjas ir svajones.... [-]

Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European College for Liberal Studies

Paskolos uždirbo su vienu ar daugiau modulinių kursų gali būti įskaičiuojamas į sertifikato arba laipsnį. ... [+]

Paskolos uždirbo su vienu ar daugiau modulinių kursų gali būti įskaičiuojamas į sertifikato arba laipsnį.

Mūsų studijų programos, kiekvienas su skirtingais programos reikalavimus, yra pagrįsta ir yra visiškai suderinama su nustatytuoju Europos ir Amerikos švietimo sistemos. Europos gairės aukštojo mokslo yra išdėstyti Bolonijos susitarimus. Kai minimalus kreditų skaičius buvo uždirbtas, prašymas baigimo gali būti pateikta. Ne visos programos yra siūlomi visiems miesteliai. Kreiptis į programų tvarkaraštį dėl papildomos informacijos.

Kursai

Absolventų kursai yra suskirstyti į pagrindinius kursus ir specializacijos kursus. Pasirenkant galima pasirinkti iš bet kurios siūlomų antrosios pakopos reguliaraus kursus. Specializuoti kursai planuojama remiantis mokinių ir negali būti prieinama visuose universitetuose. Specializuoti kursai reguliaraus yra prieinami visiems studentams ir kaip pasirenkant. Kreiptis į programų tvarkaraštį dėl papildomos informacijos. Skaitykite kurso apžvalga galimų kursų sąrašą. Studentai rekomenduojama užbaigti kursus ir uždirbti kreditus aukščiausiu lygiu įmanoma.... [-]

Ispanija Barcelona Belgija Brussels Madrid Šveicarija Zürich Japonija Tokyo Antwerp  + 6 Daugiau
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
9 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba