Filter
Magistro studijų sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios magistro sertifikato programos - Menų studijos

Studentai gali naudotis studijų pažymėjimą kaip tapti labiau specializuojasi tam tikroje srityje priemonėmis. Šios programos paprastai yra prieinama studentams, kurie jau turi bakalauro ar iš dalies baigė magistro laipsnį.

Kas yra absolventas sertifikatas menų? Baigęs bakalauro programą apskritai meno studijų, daugelis studentų naudosis sertifikatas programa sužinoti daugiau apie konkretų terpėje. Yra įvairių galimų akcentų, įskaitant skaitmeninių menų, kompiuterinė animacija, prekės dizaino ir daugiau. Dauguma studijų sertifikatai yra daug praktinių kursų, padėti žmonėms sujungti reprezentatyvi portfelį turi būti naudojamas, kai ieškote darbo. Klasės taip pat gali apimti ne vizualinius menus, pavyzdžiui, garso dizainą ir scenarijų.

Nuo susirasti darbą, kaip menininko, gali būti labai sunku, uždirbti šį absolventas sertifikatas dažnai suteikia studentams papildomų galimybių rinkoje.Vystosi labai specifinių įgūdžių ir lydimąjį portfelį gali leisti studentams pradėti taikyti darbui, kai tik jie gauna sertifikatą.

buvo tiriamas į programą, priklausys nuo ne tik kurso ilgio, bet ir vidutinio išlaidų. Norėdami gauti geresnį supratimą apie galimus išlaidų, tai geriausia kreiptis tiesiogiai akademinę instituciją.

Kai jūs turite studijų pažymėjimą mene, galite tikėtis pradėti pradėti savo mokymą tiesiogiai naudoti savo pasirinktoje srityje. Tie, kurie studijuoja skaitmeninio ar standartinę animacija gali ieškoti darbo kuriant verslo skatinimo ar daro grafinis dizainas. Tie, kurie nori dirbti mokytojais baigus mokslus turėtų galėti kreiptis dėl skirtingų pozicijų skaičių. Jei jūsų meninis dėmesio rašymo, ten yra padorus paklausa copywriters, taip pat daug kitų įvairių rašymo ir redagavimo darbo vietų.

Profesionalūs menininkai susiduria su dviprasmiškoje rinkoje, bet turintys studijų pažymėjimą gali padėti pridėti šiek tiek aiškumo. Jei jus domina šios karjeros kelyje, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

 

 

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Menų studijos

Fanshawe College

Veikėjai yra kiekvieno žaidimo, vaizdo įrašo ar rinkodaros kampanijos pagrindas. Jie taip pat domina 3D animaciją. Perkelkite savo simbolius į gyvenimą. Padarykite juos k ... [+]

Apžvalga

Veikėjai yra kiekvieno žaidimo, vaizdo įrašo ar rinkodaros kampanijos pagrindas. Jie taip pat domina 3D animaciją. Perkelkite savo simbolius į gyvenimą. Padarykite juos kvėpuoti. Duok jiems asmenybę.

Naudodami 3D animacijos ir simbolių kūrimo programą, savo ankstesnius daugialypės terpės įgūdžius sugebėsite vertinti ir ieškoti įgūdžių darbo rinkoje. Jūs animuosite savo idėjas dėl žaidimų variklių / vystymosi pagal gyvenimo brėžinį ir storyboarding, 3D modeliavimą, tekstūros žemėlapius ir apšvietimą, simbolių dizainą, vaizdo redagavimą ir garso efektų kūrimą.

Sukursite savo kūrybines koncepcijas su mąstančiais ir kūrybingais klasės draugais. Jūs planuosite ir valdysite projektus. Su kiekvienu programos žingsniu pamatysite savo idėjas ir svajones.... [-]

Kanada Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European College for Liberal Studies

Kreditai, gauti vienoje ar keliose modulinėse programose, gali būti įskaičiuojami į pažymėjimą ar laipsnį. ... [+]

Kreditai, gauti vienoje ar keliose modulinėse programose, gali būti įskaičiuojami į pažymėjimą ar laipsnį.

Mūsų absolventų programos, kurių kiekvienas turi skirtingus programos reikalavimus, yra pagrįstos ir visiškai suderinamos su įkurtomis Europos ir Amerikos švietimo sistemomis . Europos aukštojo mokslo gairės yra išdėstytos Bolonijos susitarimuose. Gavęs minimalų kreditų skaičių, gali būti pateiktas prašymas nutraukti studijas. Ne visos programos siūlomos visuose miestuose. Daugiau informacijos rasite programos tvarkaraštyje.

Kursai

Aukštojo mokslo kursai yra suskirstyti į pagrindinius kursus ir specializacijos kursus. Pasirenkamieji dalykai gali būti pasirinkti iš bet kurio iš reguliaraus kursų, siūlomų absolventų lygiu. Specializacijos kursai yra suplanuoti remiantis dalyvavimu ir gali būti ne visuose universitetuose. Planuojami specializuoti kursai yra prieinami visiems studentams taip pat kaip pasirenkamuosius dalykus. Daugiau informacijos rasite programos tvarkaraštyje. Sužinokite apie turimų kursų sąrašą. Studentams rekomenduojama baigti kursus ir gauti kreditus aukščiausiu lygiu.... [-]

Ispanija Barselona Belgija Briuselis Madridas Šveicarija Ciurichas Japonija Tokijas Antverpenas  + 6 Daugiau
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
9 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba