Filter
Magistro studijų sertifikatas
Kanada Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti magistro sertifikato programas - Inžinerijos studijos Kanadoje - 2019/2020

Antrosios pakopos sertifikato laipsnis paprastai yra įgyjamas tų studentų, kurie jau turi bakalauro, o kartais ir magistro studijų laipsnius. Šio tipo studijos - tai puikus būdas iš arčiau susipažinti su praktine studijuojamo dalyko puse ir taip įgyti papildomų kvalifikacijų ir konkurencinio pranašumo.  

Mūsų kasdienybėje naudojami įrankiai, struktūros bei automatinės mašinos yra kuriamos įvairių sričių inžinerijos specialistų. Šios srities specialistai savo darbe pasitelkia ne tik matematikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias, bet ir kūrybinio mąstymo įgūdžius, kurie jiems padeda įgyvendinti geriausias bei inovatyvias idėjas.  

Kanada yra Šiaurės Amerikos šalis, sudaryta iš dešimties provincijų ir trijų teritorijų. Įsikūręs šiaurinėje žemyno dalyje, ji tęsiasi nuo Atlanto iki Ramiojo vandenyno ir į šiaurę į Arkties vandenyne.

Geriausios magistro sertifikato programos - Inžinerijos studijos Kanadoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Inžinerijos studijos, Kanada

Fanshawe College

Ši vienerių metų Ontarijo koledžo diplomo programa suteiks studentams specialių žinių ir įgūdžių, reikalingų orlaivių techninės priežiūros ir remonto karjerai. ... [+]

Apžvalga

Vieta: Londonas - oro uostas.

Ši vienerių metų Ontarijo koledžo diplomo programa suteiks studentams specialių žinių ir įgūdžių, reikalingų orlaivių techninės priežiūros ir remonto karjerai.

Mokymo programa suprojektuota pagal standartizuotą aviacijos ir kosmoso pramonės kokybės valdymo sistemą (AS9100), siekiant parengti absolventus į darbo aplinką, kuri atitinka šios sistemos reikalavimus.

Šio magistrantūros pažymėjimo dėmesio centre bus praktiniai aerokosminių gamybos įgūdžių, darbo ir aplinkos pasirengimo, saugos valdymo sistemų, medžiagų tvarkymo ir įrankių elementai. Programa bus pristatyta tiesioginiu (žiniatinklyje) formatu.... [-]

Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fanshawe College

Jei jūsų oficialios studijos yra už jus, ir jūs jau įgijote vertingos patirties dirbdami inžinerijos srityje, Praktiniai mechaninės inžinerijos programos elementai leis j ... [+]

Jei jūsų oficialios studijos yra už jus, ir jūs jau įgijote vertingos patirties dirbdami inžinerijos srityje, Praktiniai mechaninės inžinerijos programos elementai leis jums patobulinti jau specializuotus įgūdžius, didinti savo vertę ir pagarbą darbo vietoje .

Per vienerius trumpus metus mokysitės praktinių elementų, susijusių su jūsų profesija, tokių kaip CAD, projekto skaitymas ir apdirbimas bei suvirinimas. Jūs gilinsitės į CADD pagrindus, SPC ir metrologiją, taip pat įrankių dizainą, pramoninę pneumatiką ir PLC. Dirbsi moderniausiose laboratorijose su moderniausia įranga kartu su jau nusistovėjusiais bendraamžiais ir potencialiais kolegomis. Taip pat sužinosite daugiau apie projektų valdymą, savo lyderystės ir administracinių įgūdžių tobulinimą. Visa tai sustiprins jūsų jau pasaulinio lygio inžinerinių įgūdžių rinkinį.... [-]

Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock  + 1 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba