Filter
Magistro studijų sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios magistro sertifikato programos - Inžinerijos studijos

Aukštojo mokslo diplomas - tai būdas, kaip studentai gali įgyti išsilavinimą savo pasirinktoje srityje po bakalauro laipsnio. Trumpesnės nei įprastos aukštojo mokslo laipsnio, šios programos vis dar siūlo aukštesniojo lygio kursus ir praktinį darbą.

Kas yra inžinerinių studijų baigimo pažymėjimas? Ši programa paprastai skirta studentams, turintiems bakalauro laipsnį, inžinerijos ir profesinio tobulėjimo bei tolesnio išsilavinimo. Pasirinkti kursai gali apimti bet kurią inžinerijos studijų sritį, paprastai atrenkamą, kad studentai galėtų dalyvauti ne savo pagrindinėse srityse, siekiant skatinti platesnį įgūdžių rinkinį ir plėsti akademines bei karjeros galimybes.

Studentai, kurie įgyja studijų pažymėjimą inžinerijos studijose, gali sukurti tvirtesnį pagrindą savo inžinieriaus kompetencijai ir profesinei patirčiai. Kartu su naujo inžinerijos srities tyrimu, be jų ankstesnio pagrindo, jie taip pat gali apjungti svarbiausius mokslinių tyrimų ir analizės įgūdžių įgūdžius, taip pat sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo strategijas.

Inžinerinių studijų baigimo pažymėjimo gavimo procesas gali skirtis priklausomai nuo mokyklos, o programos išlaidos ir trukmė skiriasi. Būsimiems pareiškėjams naudinga ištirti galimas programas.

Inžinerijos studijų baigimo pažymėjimas gali parengti studentus bet kokios inžinerijos srities karjerai. Ypač daug dėmesio skiriant gamybai ir dizainui gali padėti inžinieriams šio sertifikato, skirto vaidmenims pramonėje ir gamyboje, įskaitant vadovų pozicijas. Priešingai, dauguma studentų pereina nuo šios programos siekdami magistro laipsnio - galbūt galų gale ir daktaro laipsnio -, kurio tikslas yra akademinės profesijos ar mokslo darbuotojo karjera. Galimi galiniai taškai labai skiriasi priklausomai nuo studento pasirinktų studijų.

Inžinerinių sričių plotis ir pritaikomumas užtikrina, kad studentai gali vykdyti inžinerinių studijų absolventų pažymėjimą visose pasaulio mokyklose, įskaitant internetines galimybes. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

7 Rezultatai Inžinerijos studijos

Kennesaw State University

Sistemų ir pramonės inžinerijos katedra siūlo aukštojo mokslo lygio inžinerijos sertifikatą. Sistemų inžinerija sumontuoja inžinerijos, sistemų mąstymo ir valdymo temas. ... [+]

APIE PROGRAMĄ

Sistemų ir pramonės inžinerijos katedra siūlo aukštojo mokslo lygio inžinerijos sertifikatą. Sistemų inžinerija sumontuoja inžinerijos, sistemų mąstymo ir valdymo temas. Šis sertifikatas yra 12 kredito valandų programa.

Sistemų inžinerijos užsiėmimai yra siūlomi visiškai internete. Instruktoriai naudoja įvairias naujausias mokymo priemones, leidžiančias studentams tęsti Sistemų inžinerijos sertifikatą iš bet kurios vietos, kurioje jie gali naudotis internetu.

Mokymo planas

Reikalavimai

SYE 6005 - Įvadas į sistemų inžinerijąSYE 6010 - projektų valdymo procesaiSYE 6020 - sistemos architektūraSYE 6025 - Inžinerinė ekonominė analizė... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Kennesaw
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Ar norėtumėte pridėti valdymo ir lyderystės įgūdžių savo techninės inžinerijos žinių bazėje? Pažangios inžinerijos magistro laipsnis suteikia jums galimybę valdyti sudėti ... [+]

Suderinkite savo technines žinias su pagrindiniais verslo ir valdymo įgūdžiais

Ar norėtumėte pridėti valdymo ir lyderystės įgūdžių savo techninės inžinerijos žinių bazėje? Pažangios inžinerijos magistro laipsnis suteikia jums galimybę valdyti sudėtingus inžinerinius projektus, produktus ir paslaugas bei atveria daugybę karjeros galimybių darbo jėgos srityje.

Visą laipsnį, kurį galite mokytis ne visą darbo dieną ir internete, atliksite technologijų rizikos valdymo ir turto valdymo kursus. Taip pat sukursite analitinius įgūdžius, kad įvertintumėte technologijų naujoves, technologinį poveikį ir technologinių pokyčių valdymą.

Išplėskite savo karjeros perspektyvas... [-]

Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Šis kursas atitinka reikalavimus asmenims, kurie taiko daugybę žinių įvairiais kontekstais, kad galėtų dirbti profesionaliai, ir suteikia Pathway tolesniam inžinerijos mo ... [+]

Šis kursas sukuria Pathway studentams iš skirtingos inžinerijos fono, siekiant ištirti jų galimybes atlikti inžinerijos magistrantūros studijas. Kai studentai sėkmingai baigs šį kursą, bus atliktas individualus vertinimas 12, 18 ar 24 kreditų balais magistrantūros studijoms.

Šis kursas leidžia specialistams, kurie šiuo metu dirba ar nori dirbti inžinerijos organizacijose, suprasti ir įgyti pranašumų užtikrinant ir išlaikant užimtumą.

[-]
Australija Sydney
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
0.5 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Šis kursas skirtas valdyti žinias, kurios gali būti pritaikytos studentų poreikiams. Ji skirta suteikti praktikuojantiems inžinieriams išplėstines žinias po savo pirmojo ... [+]

Daugelis dirbančių inžinierių ir technologų neturi laiko prisiimti magistrantūros kursą. Tačiau inžinierių vadybinių žinių paklausa didėja.

Žinios ir gebėjimai techniniame valdyme, įgytos baigus šį kursą, gali padėti praktikuojantiems specialistams suprasti vadybos žargoną ir praktiką bei įgyti pranašumų taikant inžinerinės vadybos pareigybes.

[-]
Australija Sydney
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
0.5 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Šis kursas yra skirtas suteikti už praktikuojančių profesionalių inžinierių ar technologai išplėsti savo inžinerijos žinias ir atnaujinti savo žinias ir įgūdžius suderint ... [+]

Šis kursas leidžia užimtas profesionalūs inžinieriai pradėti magistrantūros studijas, o darbo kuriant darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, prieš priimant įsipareigojimą pradėti magistro laipsnį. Dalykai vadovautis integruoto požiūrio į profesinės praktikos per privalomų profesinių inžinerinių dalykų ir privalomųjų dalykų, susijusių su konkrečiu dur. Kai baigtas, visi šio kurso dalykai gali būti įskaityti į magistro konkrečiam dur.

Studentai, kurie turi pagrindines inžinerijos bakalauro laipsnį gali stiprinti jų gebėjimus ir žinias šioje magistrantūros studijų jų atitinkamų didžiųjų, kad jie galėtų įgyti ir turėti darbo atitinkamose jų inžinerinių sričių. ... [-]

Australija Sydney
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
0.5 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fanshawe College

Ši vienerių metų Ontarijo koledžo diplomo programa suteiks studentams specialių žinių ir įgūdžių, reikalingų orlaivių techninės priežiūros ir remonto karjerai. ... [+]

Apžvalga

Vieta: Londonas - oro uostas.

Ši vienerių metų Ontarijo koledžo diplomo programa suteiks studentams specialių žinių ir įgūdžių, reikalingų orlaivių techninės priežiūros ir remonto karjerai.

Mokymo programa suprojektuota pagal standartizuotą aviacijos ir kosmoso pramonės kokybės valdymo sistemą (AS9100), siekiant parengti absolventus į darbo aplinką, kuri atitinka šios sistemos reikalavimus.

Šio magistrantūros pažymėjimo dėmesio centre bus praktiniai aerokosminių gamybos įgūdžių, darbo ir aplinkos pasirengimo, saugos valdymo sistemų, medžiagų tvarkymo ir įrankių elementai. Programa bus pristatyta tiesioginiu (žiniatinklyje) formatu.... [-]

Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fanshawe College

Jei jūsų oficialios studijos yra už jus, ir jūs jau įgijote vertingos patirties dirbdami inžinerijos srityje, Praktiniai mechaninės inžinerijos programos elementai leis j ... [+]

Jei jūsų oficialios studijos yra už jus, ir jūs jau įgijote vertingos patirties dirbdami inžinerijos srityje, Praktiniai mechaninės inžinerijos programos elementai leis jums patobulinti jau specializuotus įgūdžius, didinti savo vertę ir pagarbą darbo vietoje .

Per vienerius trumpus metus mokysitės praktinių elementų, susijusių su jūsų profesija, tokių kaip CAD, projekto skaitymas ir apdirbimas bei suvirinimas. Jūs gilinsitės į CADD pagrindus, SPC ir metrologiją, taip pat įrankių dizainą, pramoninę pneumatiką ir PLC. Dirbsi moderniausiose laboratorijose su moderniausia įranga kartu su jau nusistovėjusiais bendraamžiais ir potencialiais kolegomis. Taip pat sužinosite daugiau apie projektų valdymą, savo lyderystės ir administracinių įgūdžių tobulinimą. Visa tai sustiprins jūsų jau pasaulinio lygio inžinerinių įgūdžių rinkinį.... [-]

Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock  + 1 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba