Filter
Magistro studijų sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios magistro sertifikato programos - Gamtos mokslai

Galite naudoti absolventas sertifikatas toliau savo išsilavinimą po to, kai varžėsi savo studijas ar kai jūs dirbate savo pasirinktoje srityje. Ji paprastai trunka vienerius metus jums užbaigti absolventas sertifikatas.

Kas yra absolventas sertifikatas gamtos mokslų? Absolventas Sertifikatas gamtos mokslų yra vienerių metų programa, kuri gali suteikti jums gilesnių žinių apie bet mokslo tiriamųjų skaičiaus. Galite imtis klases, apimančių dalykus, pavyzdžiui, duomenų rinkimo ir analizės, pažangiosios chemijos, visuomenės sveikatos vadybos arba pavojų aplinkai. Programa jums pasirinkti taip pat gali reikalauti dirbti grupinių projektų arba naudoti kitas rankas ant požiūrį į toliau savo išsilavinimą.

Gauti studijų pažymėjimą gamtos mokslų siūlo daug naudos. Jūs galite išplėsti švietimo atsižvelgiant studijų pažymėjimą jau gavote zinute akiratį.Taip pat galite nustatyti sau iki aukštesnės mokėti karjeros arba iš anksto savo esamą karjeros ir uždarbio galimybes su šio pažymėjimo.

Iš studijų pažymėjimą gamtos mokslų kaina gali skirtis priklausomai nuo to, kur jūs nusprendėte mokytis. Jūs turite susisiekti su atskirų mokyklų gauti daugiau informacijos apie studijų išlaidas ir mokėjimo variantų jums.

Absolventas Sertifikatas gamtos mokslų gali paruošti jums už plačių karjeros mokslo srityje. Galite naudoti savo išsilavinimą gauti miškininkystės, aplinkos tvarkymo ir planavimo, inžinerijos, statybos ar išteklių valdymo padėtį. Jūs taip pat galite naudoti savo studijų pažymėjimas iš anksto savo karjerą į valdymo ar daugiau pažangių pozicijas. Šis sertifikatas taip pat gali sau galimybes dirbti parkų departamento ar kitos vyriausybės agentūros.

Turėtumėte tirti keletą pakopos sertifikatus, kol rasite geriausią savo karjeros ir švietimo interesų ir poreikių.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Gamtos mokslai

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

... [+]

Pareiškėjo galiojančio mokymo pažymėjimo kopija (B - magistro, A - AA) su tinkamu patvirtinimu; 2.

Mokymo ir mokymosi vertinimas: (3) EDU 602 tarpiniai statistiniai metodai ir įvertinimas ...... 3

Mokymo laukas (12) Dvylika valandų patarėjo patvirtino aukštąjį išsilavinimą matematikos kursuose.

EDU 699 lauko tyrimai ir tyrimai II ........ 3

Bendras valandų skaičius 30-33

Aukštojo mokslo mokesčiai

Toliau pateikiama apytiksliai 2017-1918 mokslo metų trukmės studentų, kurie studijuojantys dieninių studijų studentus, studijos ir išlaidos. Faktinės išlaidos ir mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo priėmimo ir gyvenimo būdo sprendimų. Jūs taip pat galbūt norėsite peržiūrėti išsamų mokymą ir išlaidas, susijusias su neakivaizdinių studijų baigimu Biudžeto lakštas. Norėdami suskirstyti mokesčius pagal kredito valandą ir semestrą, atsisiųskite . ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Montgomery
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

... [+]

EDU 602 Tarpiniai statistiniai metodai ir vertinimas ........................... 3

Mokymo laukas (12) Dvylika valandų patarėjo patvirtino aukštojo mokslo lygio biologijos. (Turi turėti BIO arba atitinkamą prefiksą) * Bent du kursai turi būti lygiu 600 arba aukščiau.

. .

Transportas 1,552 USD 1,552 USD Įvairūs / asmeniniai 1,840 USD 1,840 USD Tarpinė suma 4 392 JAV doleriai 4 392 JAV doleriai Apskaičiuota suma 19 970 JAV dolerių 27 386 JAV dolerių [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Montgomery
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Matematikos magistro laipsnis yra keturių dalykų kursas. Lankstus kursų struktūra leidžia rengti studijų programas, pritaikytas skirtingiems universiteto absolventams, ma ... [+]

Kursas yra rekomenduojamas tiems, kurių bakalauro laipsnis yra nepakankamas matematikos, kurie nori atitikti Matematikos ir statistikos modeliavimo magistro (C04241) priėmimo reikalavimus.

Kursų tikslas - suteikti universitetų absolventams prieigą prie mokymo ir perkvalifikavimo matematikos ir statistikos, siekiant sudaryti sąlygas studentams sutelkti dėmesį į konkrečias matematines temas, o ne į platesnes matematikos sritis.

Karjeros galimybės yra interneto analitikas, vartotojų analizė, duomenų mokslininkas, duomenų bazių kūrimas, rinkodaros tyrimai, rizikos analizė, interneto konversijų optimizavimas, programavimas, skaičiavimo modeliavimas, planavimas ir logistika bei statistinė analizė.... [-]

Australija Sydney
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba