Filter
Magistro studijų sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios magistro sertifikato programos - Dizaino studijos

Jei ieškote būdas paskatinti savo išsilavinimą arba perkelti į jūsų karjeros srityje, absolventas sertifikatas gali būti geras pasirinkimas. Šios programos paprastai trunka vienerius metus studentai užbaigti.

Kas yra absolventas sertifikatas dizainas? Absolventas Sertifikatas dizainas yra vienerių metų programa, siekiant padėti jums toliau savo išsilavinimą kaip dizaino pramonė narys. Galite imtis klases, siekiant pagerinti jūsų apšvietimo projektavimas, specialios konstrukcijos ar vizualinio dizaino įgūdžius. Per savo metus taip pat gali atsižvelgti į praktiką orientuotomis dalykų, siekiant padėti pagerinti savo esamus įgūdžius. Yra įvairių dizaino programų prioritetinių sričių, pavyzdžiui, 3D gamybos, kompiuterinės animacijos ar reklamos dizainas.

Yra daug privalumų įtraukiant į studijų pažymėjimą projektavimo programa. Jūs galite naudoti šį sertifikatą pasiekti pažangą savo esamą karjeros ar toliau savo išsilavinimą ir įgūdžius. Jūs taip pat gali naudoti savo išsilavinimą išsišakoti savo interesus į kitų sričių dizainu.

Iš studijų sertifikato kaina dizaino programų gali skirtis priklausomai nuo to, kur jūs studijuoti. Kiekviena mokykla nustato savo studijų išlaidas ir kitus mokesčius. Jūs turite susisiekti su kiekvienos mokyklos Daugiau informacijos apie kainas ir mokėjimo galimybes.

Kai jūs turite pasiekti studijų pažymėjimą dizaino galite naudoti savo naujai įvaldę įgūdžius siekti skatinti savo dabartinę padėtį. Taip pat galite ieškoti naujos pozicijos kaip už žaidimus ar animacinių filmų dizaineris. Jums gali būti suteikta galimybė dirbti kaip grafikės dėl laikraščio ar žurnalo arba reklamos konsultantas kitų žiniasklaidos. Kitos karjeros galimybės apima nepriklausomą konsultantą, išdėstymo dizaineris ar viršelį menininkas.

Radę absolventas sertifikatą dizaino programa, kuri jums tinka, tai laikas kreiptis. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Dizaino studijos

UMaineOnline (University of Maine)

Meino universiteto pažymėjimas universitetas Dėstymo projektavimas padeda studentams tapti lyderiais veiksmingų ir naujoviškų naudojimo esamomis ir naujomis technologijom ... [+]

Bendra apžvalga Graduate Certificate in Dėstymo projektavimas

Bendradarbiaujant sertifikatas tarp Meino, iš Meino Farmington universiteto universiteto ir Pietinio Meino universitetas

Meino universiteto pažymėjimas universitetas Dėstymo projektavimas padeda studentams tapti lyderiais veiksmingų ir naujoviškų naudojimo esamomis ir naujomis technologijomis. Reikalinga kursinių, mokslinių tyrimų ir klinikinių patirtis yra skirtos pedagogams, dirbantiems įvairiuose kontekstuose. Studentai bus pradėti tyrimo pagrindu mokymo programas ir ugdyti gebėjimus nuolat vertinti savo vietos kontekstą; įgyvendinti technologija, siekiant pagerinti mokymo, mokymosi ir vertinimo; kurti profesinio mokymosi tinklus remti nuolatinį profesinį tobulėjimą; ir plėtoti žinias ir kylančią mokymo technologijas. Esminiai šios programos yra įsipareigojimas vietos bendruomenei, propagavimo prieinamumo ir socialinio teisingumo, ypač atsižvelgiant į naujų technologijų įtakos švietimo nustatymus potencialo kontekste.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Orono
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fanshawe College

Jau esate kūrėjas ir dizaineris, disciplinuotas ir novatoriškas mąstytojas, kuris idėjas atneša į gyvenimą su grafiniu dizainu, fotografija, transliacija ar animacija. Je ... [+]

Apžvalga

Jau esate kūrėjas ir dizaineris, disciplinuotas ir novatoriškas mąstytojas, kuris idėjas atneša į gyvenimą su grafiniu dizainu, fotografija, transliacija ar animacija. Jei turite pagrindinius vaizdo redagavimo ir kompiuterių įgūdžius ir žinosite savo kelią aplink „Adobe Photoshop“ ir turite diplomą pagal savo diržą, kad įrodytumėte tai, esate pasirengę išplėsti savo įgūdžius po gamybos pramonei, baigę vizualinių efektų ir redagavimo pažymėjimą „Contemporary Media“.

Jūs dirbsite su kitais būsimais šios srities lyderiais, taip pat savarankiškai, kad sukurtumėte profesionalius metodus ir terminologiją, kad galėtumėte naudoti vaizdo ir garso redagavimo, judesio grafikos, 3D animacijos, kompozicijos ir „Visual FX“ programinę įrangą. Taip pat gausite praktinį mokymą ir stažuotę pasibaigus gamybai, įgydami vertingų mokymų ir pramonės tinklų. Jūsų po gamybos atsiradę įgūdžiai bus praktiški, tačiau pakankamai bendri, kad galėtumėte taikyti tai, ką žinote įvairiose pramonės šakose. Sužinosite, kaip dirbti su skaitmeniniais duomenimis, ir praktikuosite dirbti su nustatytais terminais realiuose kliento nustatymuose.... [-]

Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University Online

Amerikos universiteto internetinis magistrantūros sertifikatas "Instruktavimo projektavimas ir mokymasis" sukuria pagrindinius įgūdžius, reikalingus valdyti šias programa ... [+]

Šiandienos organizacijos investuoja į mokymą, mokymą ir talentų kūrimo projektus, kad padidintų jų efektyvumą ir atitiktų reikalavimų laikymosi reikalavimus. Amerikos universiteto internetinis magistrantūros sertifikatas "Instruktavimo projektavimas ir mokymasis" sukuria pagrindinius įgūdžius, reikalingus valdyti šias programas, taikant ir pritaikant patikrintas analitines metodikas mokymuisi tobulinti.

Ši lanksti, visiškai internetinė programa buvo sukurta konsultuojantis su patariamosios tarybos šiuo metu mokymo mokymo ir talentų kūrimo specialistai, siekiant užtikrinti, kad ji atspindi naujausius mąstymo ir mokslinių tyrimų mokymo projektą.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
9 - 15 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba