Filter
Magistro studijų sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios magistro sertifikato programos - Aviacija

Po bakalauro laipsnio galite sužinoti šiek tiek daugiau apie dalyką, turintį aukštąjį išsilavinimą. Uždarbis užsiima mažiau laiko nei aukštąjį išsilavinimą, bet vis dar siekia darbdaviai, kurie nori naujausių darbuotojų.

Kalbant konkrečiau, kas yra aviacijos pažymėjimas? Šio tipo pažymėjimas paprastai yra nedidelis prielaidas, kai galite pradėti nuo vidurinės mokyklos diplomo ir tam tikros techninės patirties. Daugelis programų žiūri į teoriją ir praktiką, kai kalbama apie lėktuvo dizainą ir veikimą. Kursiniai darbai gali būti tinkami perkelti į kitas mokyklas, norint gauti bakalauro studijas. Šie kursai gali būti aviacijos sauga, skrydžio mokymas, civilinė aviacija ir aeronautikos inžinerija.

Aviacijai reikalingi techniniai ir fiziniai įgūdžiai, o kai kurie, kuriuos galite išmokti, yra rankų akių koordinavimas, dėmesys detalėms ir mechaniniai trikčių šalinimo būdai. Kiekviena iš jų gali būti taikoma jūsų kasdienėje aplinkoje, kad būtų išspręstos nedidelės problemos, pvz., Skaldytos kavos virimo aparatas arba trūkstami automobilio raktiniai žodžiai.

Jūsų pasirinkta mokykla gali turėti įtakos jūsų absolventų pažymėjimo vertei. Mokyklos dydis ir vieta yra keletas veiksnių, lemiančių šį išlaidų skirtumą, taip pat internetinių klasių prieinamumą. Jūs taip pat turėtumėte apsvarstyti knygų išlaidas, priskiriant sertifikatą.

Nesvarbu, ar daugiau dėmesio skyrėte teorinei ar taikomoje aviacijos srityje, tai gali turėti įtakos tam tikroms darbo vietoms, kurioms esate tinkama. Teorines pozicijas sudaro remonto koordinatorius, duomenų analitikas ir logistikos operatorius. Norėdami dirbti daugiau aviacijos, pabandykite ieškoti darbo kaip pilotas, bendras pilotas ar saugos inspektorius. Aviacijos darbuose gali būti lėktuvai, sraigtasparniai ar orlaivių vežėjai. Šias darbo vietas galima rasti versle, pramonėje ir vyriausybėje.

Ieškokite aviacijos pažymėjimų absolventų mokyklose visame pasaulyje. Kai kurie siūlo internetinius kursus, kurie gali būti patogu, jei dirbate. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Aviacija

Hillsboro Aero Academy

... [+]

Kai jūs išmoksite skraidyti čia jūs galite skristi bet kur.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Prineville Troutdale Hillsboro
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Brookfield Aviation

Per Žinoma, studentai bus mokomi teorinių žinių ir suteikta galimybė jį įgyvendinti su mokymo darbo vietoje. ... [+]

orlaivių inžinerija

TRAUKINYS BŪTI Licencijų išdavimo reaktyvinis lėktuvas INŽINIERIUS

Brookfield aviacijos Tarptautinė dirba kartu su vienu iš labiausiai Europoje žinomų nacionalinių oro linijų ir techninės priežiūros organizacijoms pristatyti puikią galimybę mokytis ir mokyti tapti licencijuota inžinierius; B1 (mechaninis). Kroatija Avialinijos technikos mokymo centras yra dalis-147 techninės priežiūros mokymo organizacija pagal Kroatijos civilinės aviacijos agentūra, ES valstybių narių kompetentingos institucijos, įsikūrusi Zagrebe oro uosto patvirtintas , Praktinė patirtis yra įgyta toje pačioje vietoje į patvirtintą 145 dalies techninės priežiūros organizacija.... [-]

Jungtinė Karalystė Epsom
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fanshawe College

Nuotolinis pilotas Aerial Systems Komercinių operacijų absolventų pažymėjimas suteiks studentams žinių ir įgūdžių, kurių jiems reikia projektuojant, remiant, eksploatuoja ... [+]

Nuotolinis pilotas Aerial Systems Komercinių operacijų absolventų pažymėjimas suteiks studentams žinių ir įgūdžių, kurių jiems reikia projektuojant, remiant, eksploatuojant, parduodant ir prižiūrint RPAS ar UAV komercines operacijas ir susijusias RPAS sistemas ir programinę įrangą verslumo ir mokslinių tyrimų kontekste.

Ši programa apims visus RPAS / UAV sistemų aspektus, įskaitant elektrines ir elektronines sistemas, tokias kaip ryšių, navigacijos ir duomenų sistemos, ir daugiausia dėmesio skirs šių sistemų projektavimui ir priežiūrai.

Be to, ši programa suteiks absolventams verslumo, mokslinių tyrimų ir rinkos analizės įgūdžius, kuriais siekiama sumažinti atotrūkį tarp augančio ir naujoviško RPAS / UAV pramonės techninių ir verslo aspektų.... [-]

Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock  + 1 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Jeigu jūs ieškote iš anksto įveikti sudėtingą, specializuotą aviacijos pasaulį, "Purdue" aviacijos saugos vadybos diplomas padės jums įgyti žinių, kuriant, vadovaujant ir ... [+]

"Rolling Admissions" - priimant paraiškas dabar

Jeigu jūs ieškote iš anksto įveikti sudėtingą, specializuotą aviacijos pasaulį, "Purdue" aviacijos saugos vadybos diplomas padės jums įgyti žinių, kuriant, vadovaujant ir vykdant veiksmingas aviacijos saugos programas. Mokantys profesoriai, turintys išskirtinę išsilavinimą ir darbo patirtį civilinės aviacijos, karinės aviacijos ir vyriausybės vaidmenimis, mūsų pramonės specialybės kursai paruoš jūsų daugybę aviacijos vaidmenų.

Ekonominės prognozės rodo, kad nuolat didėjantys keleivių ir oro krovinių vežimo reikalavimai kelia dramatišką aviacijos pramonės plėtrą ir reikalauja visiško esamos oro transporto sistemos architektūros restruktūrizavimo. Šis pramonės šakos augimas suteikia plačios aviacijos pramonės galimybių žmonėms, turintiems aviacijos ir kosmoso valdymo įgūdžius, tokius kaip rizikos valdymas, saugos sistemų kūrimas ir susiję tarpdalykiniai įgūdžiai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos West Lafayette
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba