close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios magistro sertifikato programos - Aviacija

Po bakalauro laipsnio galite sužinoti šiek tiek daugiau apie dalyką, turintį aukštąjį išsilavinimą. Uždarbis užsiima mažiau laiko nei aukštąjį išsilavinimą, bet vis dar siekia darbdaviai, kurie nori naujausių darbuotojų. Kalbant konkrečiau, kas yra aviacijos pažymėjimas? Šio tipo pažymėjimas paprastai yra nedidelis prielaidas, kai galite pradėti nuo vidurinės mokyklos… Skaityti daugiau

Po bakalauro laipsnio galite sužinoti šiek tiek daugiau apie dalyką, turintį aukštąjį išsilavinimą. Uždarbis užsiima mažiau laiko nei aukštąjį išsilavinimą, bet vis dar siekia darbdaviai, kurie nori naujausių darbuotojų.

Kalbant konkrečiau, kas yra aviacijos pažymėjimas? Šio tipo pažymėjimas paprastai yra nedidelis prielaidas, kai galite pradėti nuo vidurinės mokyklos diplomo ir tam tikros techninės patirties. Daugelis programų žiūri į teoriją ir praktiką, kai kalbama apie lėktuvo dizainą ir veikimą. Kursiniai darbai gali būti tinkami perkelti į kitas mokyklas, norint gauti bakalauro studijas. Šie kursai gali būti aviacijos sauga, skrydžio mokymas, civilinė aviacija ir aeronautikos inžinerija.

Aviacijai reikalingi techniniai ir fiziniai įgūdžiai, o kai kurie, kuriuos galite išmokti, yra rankų akių koordinavimas, dėmesys detalėms ir mechaniniai trikčių šalinimo būdai. Kiekviena iš jų gali būti taikoma jūsų kasdienėje aplinkoje, kad būtų išspręstos nedidelės problemos, pvz., Skaldytos kavos virimo aparatas arba trūkstami automobilio raktiniai žodžiai.

Jūsų pasirinkta mokykla gali turėti įtakos jūsų absolventų pažymėjimo vertei. Mokyklos dydis ir vieta yra keletas veiksnių, lemiančių šį išlaidų skirtumą, taip pat internetinių klasių prieinamumą. Jūs taip pat turėtumėte apsvarstyti knygų išlaidas, priskiriant sertifikatą.

Nesvarbu, ar daugiau dėmesio skyrėte teorinei ar taikomoje aviacijos srityje, tai gali turėti įtakos tam tikroms darbo vietoms, kurioms esate tinkama. Teorines pozicijas sudaro remonto koordinatorius, duomenų analitikas ir logistikos operatorius. Norėdami dirbti daugiau aviacijos, pabandykite ieškoti darbo kaip pilotas, bendras pilotas ar saugos inspektorius. Aviacijos darbuose gali būti lėktuvai, sraigtasparniai ar orlaivių vežėjai. Šias darbo vietas galima rasti versle, pramonėje ir vyriausybėje.

Ieškokite aviacijos pažymėjimų absolventų mokyklose visame pasaulyje. Kai kurie siūlo internetinius kursus, kurie gali būti patogu, jei dirbate. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Purdue Online - Polytechnic Institute
West Lafayette, Jungtinės Amerikos Valstijos

Jeigu jūs ieškote iš anksto įveikti sudėtingą, specializuotą aviacijos pasaulį, "Purdue" aviacijos saugos vadybos diplomas padės jums įgyti žinių, kuriant, vadovaujant ir vykd ... +

Jeigu jūs ieškote iš anksto įveikti sudėtingą, specializuotą aviacijos pasaulį, "Purdue" aviacijos saugos vadybos diplomas padės jums įgyti žinių, kuriant, vadovaujant ir vykdant veiksmingas aviacijos saugos programas. -
Magistro studijų sertifikatas
Dieninės
Dalinės
Anglų
Internetinės
 
Brookfield Aviation
Epsom, Jungtinė Karalystė

Per Žinoma, studentai bus mokomi teorinių žinių ir suteikta galimybė jį įgyvendinti su mokymo darbo vietoje.

Per Žinoma, studentai bus mokomi teorinių žinių ir suteikta galimybė jį įgyvendinti su mokymo darbo vietoje. -
Magistro studijų sertifikatas
Dieninės
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis
 
Hillsboro Aero Academy
Hillsboro, Jungtinės Amerikos Valstijos +2 Daugiau

Kai jūs išmoksite skraidyti čia jūs galite skristi bet kur.

Kai jūs išmoksite skraidyti čia jūs galite skristi bet kur. -
Magistro studijų sertifikatas
Dieninės
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia