ACADEMICCOURSES

Peržiūrėti Ištęstinės studijos magistro sertifikato programų - Anglų kalba - Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2020/2021

Antrosios pakopos sertifikato studijų programos yra skirtos jau bakalauro ar magistro laipsnį turintiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų ir į praktinę pusę labiau orientuotų kvalifikacijų. Kadangi šio tipo studijų programos paprastai yra žymiai trumpesnės, jas dažnai renkasi jau dirbantys profesionalai, siekiantys paspartinti savo karjeros eigą ar pakreipti ją kiek kita linkme.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Geriausi Ištęstinės studijos magistro sertifikato programų - Anglų kalba - Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2020/2021

1 Rezultatai Anglų kalba, Jungtinės Amerikos Valstijos Filter

Mokytojas-konsultantas raštu

UMaineOnline (University of Maine)
Magistro studijų sertifikatas
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Kiekvienais metais du pagrindiniai įžvalgos Nacionalinės Rašymas projekto priimtas metinėje instituto Meino Rašymas Project - šešių kredito žinoma seka UMaine.

Skaityti daugiau