Apžvalga

Ši programa yra prieinama tarptautiniams studentams tik 2019/20.

Ši dvejų metų (keturių semestrų) programa skirta tarptautiniams kolegijų ar universitetų absolventams, turintiems tvirtą akademinį išsilavinimą, kuriems reikia papildomų žinių apie informacines technologijas ir kompiuterinių sistemų technologijas.

Pirmieji metai bus sutelkti į praktiką ir įgūdžius, kurie šiuo metu naudojami palaikant IT infrastruktūrą. Antraisiais metais bus plėtojami operacinių sistemų tinklų kūrimo ir saugumo įgūdžiai, išmokti pirmaisiais metais, pridedant sistemų ir sprendimų architektūros komponentus kaip vyresnįjį tų kursų taikymą.

Ši programa bus siūloma naujojoje Fanshawe London South Campus programoje, kuri prasidės 2019 m. Rugsėjo mėn.

Priėmimo sąlygos

 • Dviejų ar trejų metų koledžo diplomas arba laipsnis
  ARBA
  Priimtinas susijusių darbo patirties ir po vidurinio išsilavinimo derinys, kurį kolegija laiko lygiavertėmis aukščiau paminėtam *

Pastaba:
* Kandidatų gali būti reikalaujama pateikti gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką, kuriame pateikiama išsami informacija apie darbo patirtį.

Anglų kalbos reikalavimai

Kandidatai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turės įrodyti anglų kalbos mokėjimą vienu iš šių būdų:

 • 12 klasės „College Stream“ arba „University Stream“ anglų kreditai iš Ontarijo vidurinės mokyklos arba lygiaverčiai, atsižvelgiant į programos priėmimo reikalavimus.
 • Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL), kai mažiausiai 570 punktų yra testo popieriuje (PBT) arba 88 - internetinio testo (iBT) testas, kurio testo rezultatai gauti per pastaruosius dvejus metus.
 • Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema (IELTS) Akademinis testas, kurio bendras balas yra 6,5, bet nė viena iš keturių grupių yra mažesnė nei 6,0, o per pastaruosius dvejus metus bandymų rezultatai. SDS programos reikalavimai.
 • Kanados akademinės anglų kalbos (CAEL) testas, kurio bendras balas yra 70, o nė vienoje iš keturių grupių - ne mažiau kaip 60, o testo rezultatai - per pastaruosius dvejus metus.
 • Anglų akademinio (PTE) „Pearson Test“ testas, kurio minimalus balas yra 59, o bandymo rezultatai per pastaruosius dvejus metus.
 • Kembridžo anglų kalbos testas (FCE / CAE / CPE), kurio bendras Kembridžo anglų kalbos skalės balas yra 176, be kalbos įgūdžių žemesnio kaip 169, su testo rezultatais per pastaruosius dvejus metus.
 • Anglų kalbos vertinimas (ELE) Fanshawe College turintis ne mažiau kaip 75% visų testo skyrių, o per pastaruosius dvejus metus - bandymų rezultatai.
 • Fanshawe College ESL4 / GAP5 studentai: Minimalus 80% pažymių lygis ESL4 / GAP5 9 lygyje arba 75% įvertinimas ESL4 / GAP5 10 lygyje.

Pareiškėjo atrankos kriterijaiJei reikalavimus atitinkančių pareiškėjų skaičius viršija turimas vietas programoje, pareiškėjo atrankos kriterijai bus:

 1. Pirmenybė nuolatiniams Ontarijo gyventojams.
 2. Paraiškos gavimas iki vasario 1 d. (Pasibaigus šiai datai, Fanshawe College svarstys pareiškėjus „pirmas atėjai, pirmas gavai“ principu, kol programa nebus pilna).
 3. Priėmimo reikalavimų pasiekimas.

Kursai

Verslo ir informacinių sistemų architektūra - 2019/2020
1 lygis

Programos rezidentūra

Studentai turi užpildyti ne mažiau kaip 22 kreditus Fanshawe programoje, kad atitiktų Programos rezidentūros reikalavimą ir baigtų šią programą.

Karjeros galimybės

Verslo ir informacinių sistemų architektūros programos absolventai galėtų būti naudojami kompiuterių palaikymo srityje kaip kompiuterių tinklo technikas, informacinių sistemų analitikas arba kompiuterių inžinierius. Juos dirba kompiuterių ir telekomunikacijų įrangos gamintojai, inžinerijos, gamybos ir telekomunikacijų įmonės, informacinių technologijų konsultacinės firmos, vyriausybinės, švietimo ir mokslinių tyrimų institucijos ir informacinių technologijų padaliniai privačiame ir viešajame sektoriuje.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 36 daugiau kursų Fanshawe College »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Gegužė 2020
Rgs. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
8,313 CAD
Mokesčiai už terminą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020, Gegužė 2020, Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020, Gegužė 2020, Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date