Ar jūsų organizacija yra strategiškai išdėstyti veikti pagal verslo galimybes pasaulyje? Pasirengti kurti ir plėsti savo tarptautinį verslą per globalios strategijos ir lyderystė programą. Šis dviejų savaičių intensyvius vykdomosios švietimo programa Sietlas, Vašingtonas siūlo vadovų ir vyresniųjų vadybininkų galinga idėjų ir naudingų įrankių vadovavimo, įmonių verslumo ir tarptautinio verslo strategiją priderintas prie šiandienos pasaulio ekonomikoje realijas.

Ši dinamiška programa vienija įvairialypę grupę tarptautinio verslo lyderių patyrusių dėstytojų iš vienos iš svarbiausių JAV verslo mokyklų ir įmonių vadovų iš kelių tarptautinių korporacijų.

Išplėskite savo pasaulio suvokimą su naujų verslo idėjų galite taikyti iš karto

  • Numatyti naujas verslas: ištirti naujų pasaulio rinkų
  • Sukurti informavo bendros strategijos ir taktikos ir sumažinti riziką
  • Tinklo su tarptautinės kompanijos vadovų, plėtoti verslo idėjas
  • Pozicija save kaip pasaulinės lyderės jūsų organizacijoje
  • Mokytis iš pasaulinio lygio dėstytojai ir daugianacionalinių bendrovių NY vadovai

Pagrindiniai mokymosi

Naršyti moderniausių pokyčius pasaulio verslo su dinamiška mišinys fakultetas paskaitos, pristatymai ekspertai iš tarptautinių bendrovių, modeliavimas ir bendrovė apsilankymo. Išplėskite savo žinias tarptautinio verslo galimybes, o jūs įgyti naujų idėjų ir įžvalgų kreiptis į jūsų organizaciją. Daugiau nei amerikiečių požiūrį apie pasaulio verslo, ši programa yra tikrai tarptautinis keitimasis strategijas ir realaus gyvenimo patirtį. Dalyviai turės daug galimybių tinklo ir dalytis verslo perspektyvas ir už jos ribų klasėje.

Globalus strategija
Valdymo mygtuką santykius visuose verslo lygiu yra būtini siekiant veiksmingo pasaulinę strategiją. Šiose sesijose bus pasiūlyti įžvalgos tarp Jūsų įmonės ir priimančiosios šalies vyriausybės, firmų-partnerių, šalies dukterinėms santykius, ir asmenų iš skirtingų kultūrų ir šalių. Apsvarstykite pasirinkimą, dalyvaujančios nustatant globalios konkurencijos strategijas, ir kaip jas įgyvendinti veiksmingai. Iš skirtingų kultūrų aljansus uždaviniai bus tiriamas, o taip pat, kaip skiriasi vertybės ir normos gali turėti įtakos tai, kaip žmonės dirba kartu vykdyti strategiją.

Vadovavimas
Įtakingos lyderiai sugeba pastato komandų ir partnerystes, kad pakilti virš asmeninių interesų ir kultūrinių skirtumų organizacijų viduje ir tarp šalių.

Strateginio valdymo technologijos
Seansai pabrėžti konkurencinės strategijos tose pramonės šakose, su sparčiais technologijų pokyčiais ir tarptautines gamybos ir platinimo.

Bendradarbiavimo strategijos augimo ir naujovių
Kūrimas ir komercinis technologijų ir naujų produktų bei paslaugų forma yra pagrindinis ilgalaikis ekonominės veiklos korporacijos tiek lokaliai, tiek tarptautiniu mastu. Nors įsteigtoms įmonėms dažnai siekti naujovių diegimą per vidaus tyrimus ir plėtrą, jie vis pasikliaujančios išorinių šaltinių žinių atnaujinimą.

Pasaulinė ekonomika (NAUJAS)
Seansai pabrėžti pasaulio ekonomika į strategijos formavimo poveikį.

Branding (NAUJAS)
Vis daugiau ir daugiau įmonių, visų rūšių atėjau supratus, kad vienas iš labiausiai vertingas turtas jie yra prekės ženklo pavadinimas, susijusių su jų produktų ar paslaugų.


Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų University of Washington Foster School of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
2 savaites
Ištęstinės
Price
4,800 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019