Glion Išplėstinė sertifikatas Tarptautinės svetingumo vadybos

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Glion Išplėstinė sertifikatas Tarptautinės svetingumo vadybos

&nbsp

Kaip oficialiajame Affiliate institucijos Glion aukštojo mokslo instituto, Kendall studentai gali uždirbti Glion Išplėstinė sertifikatas Tarptautinės vadybos Kendall bakalauro menų programos dalis. Ši parinktis suteikia studentams unikalią įvairių kultūrų perspektyvą, taip pat labai autoritetingų tarptautinių Kvalifikacija padės konkuruoti vis pasaulinėje rinkoje.

Išplėstinė sertifikatas kursai apima:

Strateginis valdymas
Studentai vadovaujamasi per klasikinio Porter strateginio planavimo procesą, analizuoja įvairias strategines priemones, analizuoti suinteresuotųjų šalių susirūpinimą, vidaus aplinka ir išorinę aplinką prieš pasirenkant bendrinį į funkcinę, verslo, ir įmonių lygmeniu turėtų būti suderinti strategiją.Atvejų tyrimai, kuriuose dalyvauja svetingumo organizacijas ir gyvus atvejus, yra naudojami siekiant didinti studentų supratimą apie teorijos taikymas.

Organizacinė elgsena
Šis kursas siekiama parodyti, kaip psichologinės, sociologinės ir kultūros teorijos gali būti naudojamas aprašyti, paaiškinti ir prognozuoti žmogaus elgesį. Tiksliau, kursas apims tokias temas į individo, grupės ir socialiniai, taip pat organizacinių kontekstų.

Žmogiškųjų išteklių valdymas
Į šį kursą, studentai bus apsvarstyti žmogiškųjų išteklių departamento ir paramos vaidmens koncepcija atitinka valdymo funkcijas. Jie bus veikiami įvairių šiuolaikinių personalo valdymo metodų ir koncepcijų ir bus skatinami nuolat apklausti šias pažiūras, naudojant ankstesnę darbo patirtį, kultūrinę aplinką, ir savaiminio mokymosi kaip analitinių priemonių.

Paslaugos Prekyba
Šis kursas nagrinėja paslaugų patirtį iš tiek vidaus ir išorės klientų požiūriu. Santykiai tarp žmogiškųjų išteklių valdymo tikslų ir rinkodaros tikslų kūrimo bus nagrinėjami ir analizuojami atsižvelgiant į teorinių modelių, kurie susieti šias dvi sritis. Studentai bus raginami į mokslinius tyrimus ir vertinti konkrečius klausimus per paslaugų valdymo sistemą, siekiant įvertinti teorijos taikymas praktikoje.

Paslaugos Operacijų valdymas
Paslaugų verslo aplinka turi būti nagrinėjama iš operacijų valdymo perspektyvos. Temos apima procesų projektavimas ir produktyvumą, paslaugos Planavimas, Masinio aptarnavimo teorija, ir projektų valdymą.

Verslo planavimas ir galimybių
Šis kursas suteikia studentams nustatyti finansinį potencialą verslo koncepcija, remiantis rinkos tyrimų ir analizės. Veiksniai, kaip antai vietos pasirinkimo, konkurencijos situaciją, ir ekonominės sąlygos yra vertinamos. Studentai plėtoti savo viešbučio ar restorano koncepciją, įskaitant paslaugų ir pramogų, už kurias jie projektų rinkos ir pajamų potencialą, remiantis rinkos veiksnių. Studentai tada sukurti formalią finansinę atskaitomybę, analizuoti savo koncepcija ekonominį gyvybingumą.

Vadovavimas
Šis kursas mano, įvairių teorinių metodų, naudojamų nustatyti, apibūdinti ir įvertinti vadovavimo.Per kritiškai įvertinti ir svarstymų procese, studentai galės vertiname kaip asmuo, organizacinius ir kultūriniai veiksniai gali turėti įtakos lyderių efektyvumą, tad ši patirtis turėtų sudaryti sąlygas mokiniams plėtoti savo vadovavimo stilių.

Finansuoti
Šis kursas yra skirtas plėtoti analitinius įrankius ir įmonių finansų sąvokas. Šio kurso pagrindinis dėmesys įmonių investavimo ir finansavimo sprendimus ir finansų strategijos elementus analizė ir valdymas. Ji suteiks teorinių ir empirinių pagrindines temas įmonių finansų apžvalgą. Kursas turi du tikslus. Pirmasis yra sukurti teoriją, kuria įmonių investavimo ir finansavimo sprendimus, o antroji yra suprasti, kaip naudoti teoriją analizuoti šių finansinių sprendimų poveikį įmonės vertę.

Vyresnysis valdymo seminaras
Ši skaitymo kursai yra kai kurių labiausiai pripažintų valdymo teoretikai pastaruosius dešimtmečius darbus, suteikiant studentams su skirtingų ir dažnai prieštaringi požiūriai į verslo strategiją. Be to, tobulinant mokinių koncepcinę sistemą, šis kursas verčia studentams nuspręsti tarp skirtingo bokalus siekiant jų strateginio veiksmų.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2012

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

For more than 75 years, Kendall College has been offering engaging, specialized fields of study with a strong emphasis on immersive learning that is geared to your academic, personal, and professional ... Skaityti daugiau

For more than 75 years, Kendall College has been offering engaging, specialized fields of study with a strong emphasis on immersive learning that is geared to your academic, personal, and professional success. Learn more about Kendall's rich history. Listen to what our students and alumni say about their experience at Kendall. Skaityti mažiau
Čikaga , Sidnėjus , Leura + 2 Daugiau Mažiau