Mes dažnai galvojame apie kiną kaip darbą, susijusį su meno pasauliu, bet už bet kokio filmo kūrimo yra daug techninio darbo. Du skyriai, kurie dažnai laikomi techniniu požiūriu, yra tiksliai redagavimo ir patikimi. Abu reikalingi geri rankiniai įgūdžiai ir gebėjimas dirbti su aparatūros ir programinės įrangos technologijomis, taip pat tikslumas, kantrybė ir kruopštumas. Tačiau tie, kurie dirba šiuose skyriuose, taip pat turi būti menininkai.

Kurso charakteristikos

Tai yra dvejų metų kursas, privalomas lankymas, penkios dienos per savaitę, nuo trijų iki keturių valandų per dieną, iš viso apie 500 valandų per metus, susidedantis iš trijų rūšių pamokų: tarpdisciplininiai dalykai, instituciniai dalykai ir tarpdisciplininis laboratorijos. Kursas yra privalomas, o studentai privalo dirbti per dvejų metų laikotarpį nuo pirmadienio iki penktadienio per vieną ar du kasdienius pamainas ir kai kuriais savaitgaliais kiekvienam dviejų mėnesių laikotarpiui, pradedant teorine studijų praktikos studija. RFA rinkiniuose ir išoriniuose rinkiniuose švietimo produkcijos metu.

Kurso tikslai ir turinys

Visas scenos pojūtis keičiasi atsižvelgiant į tai, kaip scenos yra redaguojamos, ir garsus, kuriuos girdime. Kino redaktoriaus komunikacinė galia yra puiki dailininkė ir techninė atsakomybė. RFA mes ne tik mokome technikos ir pagrindinės garso ir vaizdo įrašų gamybos programinės įrangos naudojimo, bet, visų pirma, kinematografijos ir pasakojimo kalbos, kad gautume scenarijaus pranešimą. Mūsų mokiniai mokosi, kaip valdyti tiesioginę konfigūraciją su strėlės, radijo imtuvais ir profesionaliais įrašymo įrenginiais, taip pat apdoroti garso ir vaizdo failus po „Final Cut“, „Premiere Pro“, „Avid“ ir „Pro Tools“. Per dvejų metų laikotarpį, atlikdami meno metodus, išnagrinėsite trumpųjų filmų, priekabų, pėdsakų ir parodų redagavimo ir pakavimo metodus, taip pat dirbdami mišriuose užsiėmimuose profesionaliose studijose. Komplektų praktika ir atlikus gamybą, mūsų absolventai užbaigia specialistus, kurie gali patekti į darbo pasaulį šiose dviejose skirtingose kompetencijos srityse.

Darbo galimybės

Kursas moko studentus šiais vaidmenimis: redaktorius, redaktoriaus padėjėjas, DIT / duomenų vadybininkas, colorist asistentas, gyvo garso inžinierius, garso redaktorius, garso dizaineris, strėlės operatorius ir gamybos garso maišytuvas.

Kaina ir trukmė

Mokestis yra 6 500 EUR per metus. Per pirmuosius metus registracijos mokestis svyruoja nuo 200,00 EUR iki 500,00 EUR, priklausomai nuo to, kiek laiko studentas užsiregistravo. Šios išlaidos skiriasi, jei studentas atvyksta iš Europos Sąjungos šalies. Kursas trunka dvejus metus.

69301_SUONO.jpg

Programa mokoma:
Italų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Roma Film Academy »

Paskutinį kartą atnaujinta June 12, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
6,500 EUR
- per mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date