Garso gamybos diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jei jūsų aistra gamina savo muziką ir garso dizainą, " Melbourne Polytechnic " garso gamybos diplomas pakelia jūsų įgūdžius į profesionalų, komercinio leidimo standartą.

Tapk ekspertu garso gamyboje ir sukurkite savo muziką

"Sound Production" diplomo metu jūs išmoksite savo įgūdžius kaip DJ, kompozitorius, garso dizaineris ir (arba) garso gamintojas.

Gali būti, kad jau baigėte IV sertifikatą garso gamyboje - visą darbo dieną, ne visą darbo dieną arba per greitąją parinktį.

Melbourne Polytechnic garso studijos ("Fairfield" ir "Prahran") yra pilnai įrengtos, kad galėtumėte specializuotis gaminant elektroninę muziką ir garsą komerciniam leidimui, gyvam pasirodymui, teatrui, filmai ir televizija.

Jūs išmoksite rašyti ir kurti originalią muziką ir / ar kitų muzikų darbą. Jūs taip pat tvarkysite garso dizaino kūrimą ir įdiegimą.

Pramonės jungtys ir ištekliai

Šis kursas taps jūsų muzikos karjera. Kurso metu besimokantys studentai dažnai kviečiami dirbti kitų studentų grupių - universiteto mieste ir susijusioje pramonėje - renginiuose ir renginiuose.

Jūsų mokytojai turi pramonės valiuta ir aktyviai dalyvauja muzikos industrijoje, dažnai turi savo studijas ir įrašymo įrenginius.

Melbourne Polytechnic yra Avid mokymų teikėjas. Studentai turi galimybę tapti "Pro Tools" sertifikuotais operatoriais.

Užimtumo rezultatai

Baigus "Sound Production" diplomą, jūs sukūrėte puikų kompozicijos technikos supratimą, naudojantį elektroninę žiniasklaidą, suprasti įrašymą, redagavimą ir maišymą. Jūs turėsite įgūdžių garso sintezėje, kompozicijoje ir išdėstyme kartu su įrašymu ir maišymu, todėl galėsite dirbti muzikoje, daugialypėje terpėje ir įrašyti.

Vertinimas

Jums bus įvertintas per

  • mokytojo stebėjimas
  • Atsakant į klausimus apie atliktas užduotis
  • trumpi verbaliniai testai
  • rašytiniai darbai
  • baigtų garso įrašų analizė
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with th ... Skaityti daugiau

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with the knowledge and skills to excel in an evolving and challenging marketplace. Melbourne Polytechnic courses are designed and developed with industry participation to give students the best employment outcomes. Melbourne Polytechnic has seven metropolitan campuses, Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus and Heidelberg. Each campus provides an individual, unique and enriching student experience. Skaityti mažiau