Gamybos skyrius yra vienas iš sudėtingiausių garso ir vaizdo produkcijos pasaulyje, nes jis susijęs su visais audiovizualinio darbo organizaciniais, logistikos, administraciniais ir skatinimo aspektais bei platinimu. Tam reikia metodinio ir sisteminio požiūrio, bet ir kūrybiškumo bei iniciatyvumo. Tai ypač tinka tiems, kurie turi galimybę organizuoti ir valdyti projektą. Tai pagrindinis padalinys, kuris yra esminis tiek įgyvendinant darbą, tiek po galutinio sumažinimo, atsižvelgiant į tai, kad jis susijęs su produkto reklamavimu - tai aspektas, kuris dažnai daro skirtumą, kad būtų sėkmingas rinkoje.

Kurso charakteristikos

Tai yra dvejų metų kursas, privalomas lankymas, penkios dienos per savaitę, nuo trijų iki keturių valandų per dieną, iš viso apie 500 valandų per metus, susidedantis iš trijų rūšių pamokų: tarpdisciplininiai dalykai, instituciniai dalykai ir tarpdisciplininis laboratorijos. Kursas yra privalomas, o studentai privalo dirbti per dvejų metų laikotarpį nuo pirmadienio iki penktadienio per vieną ar du kasdienius pamainas ir kai kuriais savaitgaliais kiekvienam dviejų mėnesių laikotarpiui, pradedant teorine studijų praktikos studija. RFA rinkiniuose ir išoriniuose rinkiniuose švietimo produkcijos metu.

Kurso tikslai ir turinys

Dvejų metų laikotarpiui įsteigtas skyrius yra susijęs su nustatytu organizavimu, gamybos valdymu, rinkinių redagavimu, moksliniais tyrimais ir fondų valdymu. Didelis dėmesys skiriamas direktoriaus pavaduotojo vaidmeniui pagal amerikietišką reikšmę, ty kaip linijos gamintoją, kuris vadovaujasi keliais aspektais nuo pasirengimo gamybai iki meno ir ne tik techninių. Iš klasės mes pereiname prie praktinių mokymų rinkinių: scenarijaus analizės, reikalavimų valdymo, įgulos organizavimo ir vietos paieškos. Dvejų metų laikotarpis taip pat apima mokymą, skirtą projekto finansiniam valdymui per skambučius, viešųjų ir privačių lėšų pirkimą, rinkodarą ir platinimą nacionaliniam ir tarptautiniam bendrai produkcijai. Mokymo rinkinių praktika daro mūsų absolventus aukštos kvalifikacijos ir per pusę sumažina mokymosi laiką, kuris paprastai suteikiamas baigus studijas.

Darbo galimybės

Kursas moko studentus šiais vaidmenimis: gamybos asistentas, gamybos sekretorius, generalinis organizatorius, gamybos inspektorius, leidimo sekretorius, vietos skautininkas ir vadybininkas, direktoriaus padėjėjas ir režisierius.

Kaina ir trukmė

Mokestis yra 6 500 EUR per metus. Pirmaisiais metais registracijos mokestis svyruoja nuo 200,00 EUR iki 500,00 EUR, priklausomai nuo to, kiek laiko studentas priima. Šios išlaidos skiriasi, jei studentas atvyksta iš Europos Sąjungos šalies. Kursas trunka dvejus metus.

116376_produzione.jpg

Programa mokoma:
Italų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Roma Film Academy »

Paskutinį kartą atnaujinta June 12, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
6,500 EUR
- per mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date