Read the Official Description

Gamybos kursas yra dvejų metų kursas ir apima visus pramonės ir verslo duomenis, susijusius su gamybos padaliniu. Pateiktos valandos yra apie 950, priklausomai nuo laukiamos produkcijos.

I metai

Kursas apima visus su gamyba susijusius pramonės ir verslo duomenis. Pirmaisiais metais mes sutelkiame dėmesį į techninius departamento sudėties aspektus, susijusius su rinkiniu, arba mes sužinojame apie užduočių ir priemonių saugumą pagal nustatytus reikalavimus ir galiojančius teisės aktus, mes nagrinėjame " direktoriaus padėjėjo (JAV prasme)" vaidmenį. Leidimo sekretorius , Vietos skaitytojas ir vadybininkas. Mokymas apima ne tik komplekto ir trupės valdymą, bet ir biudžeto tyrimą , scenarijų spėliojimą su filmo magija , taip pat vykdomosios produkcijos organizavimo užuominą, skirtą antrųjų metų programai pristatyti.

II metai

Antrus metus aptariami " Production Organizer", "Production Inspector", "Post-Production" linijos gamintojo, "Executive Producer", "Distributor", "Fund Raiser", autorių teisių valdymo ir muzikos priežiūros specialisto duomenys . Todėl pagrindiniai nagrinėjami moduliai apims: apskaitos nustatymą, apmokestinimą, konkrečias skirtingų gamybos sričių sutartis, finansų valdymą sudarant biudžetą, mokesčių kreditą, prekių rodymą programoje , viešųjų ir privačių lėšų pirkimą, rinkodarą ir platinimą nacionalinėms ir tarptautinėms bendram produkcijos kūrimui , Antrojo kurso metu besimokantys studentai turi galimybę patirti tiesiogiai per tikslines stažuotes, kurias mokykla teikia su pramonės partneriais, remiantis atranka, pagrįsta nuopelnais ir edukacine veikla.

būtinos sąlygos

 • dauguma
 • Aukštosios mokyklos diplomą arba lygiavertį
 • leidimas gyventi (užsienio studentams)
 • Žinios italų - Puikus
 • Kinas / televizijos kultūra - Geras
 • Žinių apie Word ir Excel - Basic
 • Anglų kalbos žinios - Pagrindinis
 • Gebėjimas dirbti komandoje - Puikus

Darbo galimybės

Galimybėms įsidarbinti, susiję su šia žinoma, yra:

 • Asistentas gamybos
 • Gamybos sekretorius,
 • Generalinis organizatorius,
 • Gamybos inspektorius,
 • Redaktoriaus sekretorius
 • Vietos skautai ir vadybininkas
 • Fondo Raiseris
 • Bandi Kompiliatorius,
 • Muzikos vadovas.

pRODUKTO

Kursų akademinio rengimo studentai , išskyrus tam tikrų studentų pašalinimą iš galimų nebuvimų ar dėl drausminių priežasčių, kurso pabaigoje pasieks savo asmeninį mėnesinių pratimų metu sukurtų 4/6 metų garso ir vaizdo produktų portfelį .

Šie kūriniai, be kita ko, apima žingsnį, seka planą, kovą, muzikos vaizdo klipą, komediją ir mokslinę fantastiką žaliajame ekrane .

Esė Studijų pabaigos metai, ne ilgesni kaip 6 minučių, ir diplomo trumpametražis filmas antrųjų metų pabaigoje, ne ilgesnis kaip 12 minučių, visada priklausys kursų studentų portfeliui priklausomai nuo kūrinių, kuriuose jie dalyvaus.

Tikimasi, bent koks kurso pabaigoje egzaminą, esminį už diplomo trumpojo patvirtinimo.

kalba

Žinoma, yra italų, bet kai kurie moduliai ir / ar klases vyks anglų kalba.

praktinė veikla

Kursas apima pamokas ugdant raštingumo disko objektą mėnesio vykdyti; Pratimai rinkinio ir savaitgaliais; vizija ir kritinių pamokos baigtų pratimai.

DUK

Pamokos ir dažnumas

Kada kursai pradėti ir kada jie baigsis?

Į RFA kursai prasidės spalio mėnesį ir baigiasi gegužės; Birželio ir liepos vyksta metų pabaigoje kūrinius, kurioje visi mokiniai suskirstyti pagal įgulos.

Dalyvavimas yra privalomas?

Taip. Į RFA kursai atvesdinti kiekvieną dieną. Dažnio kokybė yra svarbus parametras, kuris padeda akademiją pasirinkti ir nustatyti labiausiai nusipelnę studentai.

Aš darysiu praktines pamokas kurso metu?

. Taip Roma Film Academy siekiama mokyti studentus dviem etapais: raštingumo ir techninio pirmaisiais metais, atsižvelgiant į žanrų ir kalba. Mokymo metodas yra visų pirma grindžiama praktiniais metodais ir teorinių koncepcijų per paskaitas apie rinkinį, mėnesinių pratimai, studijų esė ir trumpametražių filmų diplomu.

Kai yra pamokos ir kokiu laiku?

Klasės vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio su bent viena sesija per dieną, iki dviejų kasdieninių pamainų ir vienos savaitės dienos per mėnesį. Pamokos gali būti planuojamos nuo 9.30 iki 18.30 val., Kas mėnesį pateikiamos laidos pateikia skirtingus laiko ir trukmės periodus, apie kuriuos retkarčiais pranešama švietimo kalendoriuose.

Kur jūs imtis pamokas?

Užsiėmimai vyksta adresu Cinecittà Studios klasėse bei klojimo teatro Roma Film Academy . konkrečias pamokas, o ne vykti tiesiai į pasirinktų partnerių su mokyklos patalpose. Mėnesio edukaciniai spektakliai ir metų pabaigoje, pagaliau, vyksta į vietą nustatyta, laikas nuo laiko, kurį studentai pagal projekto rūšį.

Kokia kalba yra kursai?

Akademiniai kursai vyksta italų kalba, todėl reikalingas užsienio studentams pagrindinių žinių lygį. Visi studentai privalo pagrindinių žinių apie anglų, nes kai kurie iš pamokų modulių yra anglų kalba.

Ar galiu dalyvauti daugiau kursų vienu metu?

Ne Švietimo dvejų metų planas Roma Film Academy suteikia nemažai skiriamų valandų tarpdisciplininių paskaitų ar jungtinėse klasėse, kuriose dvi ar daugiau klasių dirbti kartu. Keletą dienų, taip pat teikia dvigubą klasės pamainomis, todėl neįmanoma lankyti du kursus vienu metu.

Ar galiu pakeisti savo kursą?

Taip. Pirmosios keturios kursų savaitės vadinamos paruošiamojo pobūdžio: visus pirmuosius metus būtina dalyvauti visų RFA akademinių kursų pamokose. Šis laikotarpis skirtas bendram raštingumui departamentams, techninei įrangai ir hierarchijoms bei paaiškinti idėjas tiems, kam neaišku, kokiu kursu pasirinkti. Įvadinio kurso pabaigoje galima keisti kursą.

Yra tyrimų, bandymų ar patikrinimų per metus?

Taip. Periodiškai mes tikriname ir švietimo testai. Tai, kartu su mėnesinių grąžtai, su esė pabaigoje pirmaisiais metais ir drausminių parametrų, yra pagrindiniai aspektai, kurie sudaro akademinio sprendimo Naudingos dėl priėmimo į antrus metus. Tuo antrųjų metų pabaigos, be to, bus egzaminas, kuris lemia diplomo trumpą filmo patvirtinimo.

priėmimas

Kokie yra pagrindiniai reikalavimai prisiregistruoti kursas?

Pagrindiniai reikalavimai visų akademinių kursų yra amžiaus, aukštosios mokyklos diplomą, aukštos kvalifikacijos ir žinių iš italų kalbos, geras filmas kultūra ir pagrindinis anglų kalbos žinios.

Kadangi kiekvieno kurso reikalavimai yra vertinama?

Reikalavimai metu įvažiavimo bandymo, kuris nustato atskaitos lygį kiekvienam kandidatui vertinami. Tačiau Mokykla pasilieka teisę atlikti per dvejų metų laikotarpį, savo nuožiūra, tolesnius patikrinimus, siekiant kontroliuoti, kaip kiekvieno mokinio pažangą.

Kas yra įėjimas testas ir kaip ilgai?

Priėmimo testas trunka apie 30 minučių ir yra įrankis, kurį naudoja žmogiškųjų išteklių vadovas ir mokytojas, kad nustatytų kiekvieno kandidato pradinį lygį. Interviu taip pat naudinga suprasti, koks yra kandidato požiūris ir motyvacija. Kandidatai, kurie neatitinka reikalingų reikalavimų savo nuožiūra, laikomi netinkamais. Interviu yra nemokamas ir nėra susietas su registracija. Galite užsisakyti vieną ar daugiau testų, naudodami tinkamas formas.

Turiu patirties filmas / televizijos pramonei naudotis RDA kursus?

Nr Norėdami pasiekti RDA kursus nėra būtina turėti techninę / meno mokymą ankstesnių dvejų metų pradžioje kaip mokymo nuostata apima raštingumą kiekvienam departamentui.

Turiu parengti medžiagą imtis stojamąjį testą?

Tai nėra būtina turėti pagamintą medžiagą, bet galima ir reikia suderinti kai įėjimo išbandyti savo potencialius jau pagaminti medžiagas (pvz., Vaizdo įrašas, trumpas, apsakymai, eilėraščiai, fotografijos portfolio, projektuoja, knygų, scenarijų ekstraktai ir pan ). Medžiagos turi būti pareikštas USB laikmenos ar kietojo disko suformatuotas Mac; Jis bus mokytojas pasirinkti, ką žiūrėti iš pateiktą medžiagą į įvesties bandymo etapas.

Jei aš noriu stoti į aktoriaus klasės, aš susiduria su bandymus?

Net ir vaidybos kurso tikimasi atskiro įėjimo testą. Mokytojas gali savo nuožiūra reikalauti iš teksto skaitymo arba paprašyti daugiau konkrečių klausimų naudinga apsvarstyti pradžios lygį. Vis dėlto, reikia specifinio medžiagos rengimą.

Ar galiu stoti tiesiai į antrus metus?

Dėl kai kurių kursų galite registruotis tiesiogiai į antrus metus pravažiavus stojamąjį egzaminą.

Kas yra motyvacinis laiškas, kad aš išsiuntė prieš mano įėjimo testą?

Motyvacinis laiškas yra trumpas pristatymas, kurį kandidatas rašo paaiškinti, kodėl jis nusprendė pasiūlyti save tam tikram akademiniam kursui, kokie jo tikslai, tai, kas motyvuoja jį pasirinkti kreiptis į akademiją, iš kurio patirtis kokią dalį, kokius studijas jis atliko, kiek kalbų jis kalba ir kodėl jis jaučiasi tinkamas būti kurso dalimi. Laiškas turi sudaryti vieną puslapį, galbūt "aplanke", arba 1800 simbolių, įskaitant tarpus, ir išsaugoti PDF formatu. Visada turi būti įterptas: vieta, data, kandidato asmens duomenys, ty vardas, pavardė, telefono numeris ir el. Pašto adresas; kita vertus, turi būti nurodytas sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo, atnaujintas atsižvelgiant į Įstatyminį dekretą Nr. 196/2003.

registracija

Kaip užsiregistruoti?

Norėdami užsiregistruoti akademiniuose kursuose dvejų metų 2018-2020 m., Būtina atlikti įėjimo egzaminą, nemokamą ir neįpareigojantį įregistruojant. Priėmimo testą galite užsisakyti naudodami formą vienoje iš Roma Film Academy nurodytų sesijų. Įėjusį egzaminą neįmanoma gauti kitu metų laiku, o kiekviena sesija turi skirtingą registracijos mokestį. Gavęs testo rezultatus, jei turite teisę gauti paraišką, sekretoriatas pasakys, ką daryti norint užsiregistruoti.

Kas yra registracija?

Registracija yra mokesčio, reikalingo jūsų vietai patvirtinti klasėje, mokėjimas, ir jis turi būti sumokėtas tik pirmaisiais metais po to, kai sėkmingai pranešta apie priėmimo testą. Registracijos mokestis skiriasi priklausomai nuo sesijos, kuriai esate užsiregistravęs ir negrąžinamas, net jei nenorite tęsti dalyvavimo kursuose. Gavę teigiamus priėmimo bandymo rezultatus, galima ir užsiregistruoti, tiek vietoje, tiek internete, vadovaudamiesi sekretoriato pateiktomis instrukcijomis.

Kas yra datos ir terminai, iki kada registruotis?

Registracija pradedama nuo balandžio iki rugsėjo 2018 m. Mokamas mokestis skiriasi priklausomai nuo sesijos, kurioje jūs užsiregistravote. Atminkite, kad, jei gegužės mėnesį atliksite įstojimo egzaminą ir būsite tinkamas, galėsite prisiregistruoti ir vėliau; tačiau jūs turėsite sumokėti registracijos mokestį, kuris tikėtasi tą mėnesį. Dėl registracijos prašymų, kurie atvyksta nuo rugpjūčio mėn., "School" pasilieka teisę nustatyti įėjimo testus tik tiems kursams, kuriuose vis dar yra vietų.

Tuo pirmųjų metų pabaigoje jie automatiškai įtraukti į antrą?

Pasibaigus pirmiesiems metams sekretoriatas siunčia studentams formų, reikalingų taikyti įvažiavimo į antrus metus. Priėmimas prašymo priklauso nuo kelio, per pirmuosius metus, galutiniai vertinimai mokytojų ir drausminių ar administracinės priemonės. Studentas, todėl nusprendžia baigti savo studijas pirmaisiais metais gauti tik dalį lankomumo sertifikatą ir taip negali būti reikalaujama sumokėti antrus metus liniją.

Kas atsitinka, kai jūs esate narys?

sėkmingai perėjęs įėjimas testus, sekretoriatas siunčia formas užsisakyti. Kai siunčiami atgal užpildytą formą, jūs esate oficialiai viena RDA studentas. Tobulinti praktiką, jums bus prašoma siųsti kai kuriuos dokumentus, laiko ir būdo sekretorius nurodytą:

 • kopija vidurinės mokyklos diplomo;
 • 2 paso nuotraukas, atspausdintas ir skaitmeniniai siųsti elektroniniu paštu;
 • antspaudas į 2,00 € vertės;
 • kopija mokesčių kodą;
 • sertifikatas geros sveikatos (tik veikdamas žinoma).

Užsienio studentams taip pat reikalaujama:

 • sertifikavimas, patvirtinantis vizos problemą reikia gauti studijuoti Italijos ambasada ar konsulatas savo gyvenamosios vietos šalyje.

Kiek žinoma, RDA?

Kursų kaina yra nurodyta tiesiogiai konkretaus dalyko kortelę.

Mokykla turi didžiausią skaičių studentų skaičius klasėje?

Taip. Kasmet akademija apibrėžia maksimalų mokinių skaičių vienam klasė pagal kandidatų, tinkamų ir tiekimo grandinės valdymas. Tokiu būdu, visi studentai yra garantuojama aukšto lygio išsilavinimą pagal mokymo apsieiti, patalpas ir įrangą. Vietų turimų registracija į pirmąjį metų ir tiesioginio pavaizduoto antrus metus numeris yra nurodyti tiesiogiai klasės kortelę.

akademinis kelias

Per dvejus metus akademija leidžia man daryti stažuotes?

Mokyklos indikacija skirti save visu pajėgumu ties kursų ir gamybos veiklos dažnumas per visą dvejų metų laikotarpis, žinoma. Išimtiniais atvejais arba už ypač svarbią veiklą, Akademija patvirtina laikotarpius mokymo / stažuotės metu žinoma, nors jis pasireiškia ne pagal numatytą mokymą.

Galiu sujungti mano darbas su tuo akademijos dažniu?

Akademija yra visaapimanti įsipareigojimas: paskaitos, savarankiškas ir grupinis darbas sesijų rengimas, mėnesio ir specialių renginių projektams, užpildykite RDA studentų rutina. E "gali dirbti popamokinės tvarkaraščius, tačiau bet nėra dėl su darbu susijusių priežasčių yra nepagrįstas.

Kaip ji palaiko akademiją patekti į darbo pasaulį?

RDA taip savo mokiniams iki baigimo ir toliau juos po stebėti. Priklausomai nuo konkrečių funkcijų, kad studentas sukūrė per dvejus metus įsigijo profesionalumas ir nuopelnus kiekvienam mokiniui, mokyklos ataskaita studento ar auklėtinio aprašymą paskirti kūrinius ir profesinius darbo vietų. tiesioginis įrašas profesinės grandinės nėra garantuojama, tuo labiau, kad jei vienas iš techninių ar etikos standartų nėra patenkintas atsižvelgiant į mokyklos nuomone.

Galiu dirbti Akademijoje?

Taip. Tai dažnai atsitinka, kad buvęs studentas tampa bendradarbis ar padėjėjas švietimo ar techninių segmentų RDA. Profesionalumą, kompetenciją, patikimumą ir bendras mokymo buvęs studentas yra svarbūs parametrai iš bendradarbiaujant atrankos.

Kokį įrodymą galiu gauti į kurso pabaigoje?

Studentai, sėkmingai baigę apie kurį mokykloje nurodytu studijas, įgijo antrosios pakopos studijų diplomas spaudai. Į apleidimo kurso ar studento sustabdymo iš pamokų atveju, jie bus išduodami tik sertifikatus, nurodytus mokyklos nuostatuose.

Kaip aš galiu tapti "RDA ambasadoriaus"?

Į "Ambasadorius" (arba Ambasadoriai) yra absolventai, kurie dirba mokykloje siūlyti renginius arba veiklą už mokymo ir daro Tutoring siekti mokyklos auklėtinių. Tuo savo studijų pabaigos galite būti perduodami Sekretorius biuro darbo tapti "Ambasadorius". Jei vadovybė mano, kad turite visus reikalavimus atstovauti akademija, galite tapti "ambasadoriaus" ir mėgautis naudą, susijusius su šio skaičiaus.

Ar galiu dalyvauti RDA veiklą, net kai aš baigiau savo kursą?

Taip. Akademija bus išlaikyti savo kontaktinę už evidenziarti iniciatyvų, renginių, progoms ar verslo galimybes, priklausomai nuo jūsų kvalifikacijos duomenų bazę. Žinok, kad kontaktai bendrauti sekretoriatui elektroniniu paštu ir telefonu.

Program taught in:
Italų
Roma Film Academy

See 5 more programs offered by Roma Film Academy »

Last updated April 4, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
5,500 EUR
- per mokslo metus
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date