Apžvalga

Tai yra priežastis, dėl kurios daugelis žinomiausių pasaulio mokslininkų aplankė Galapagų salas. Dabar jums tereikia atrasti vieną iš gražiausių ir biologiškai įvairesnių salų vietų pasaulyje. Čia jūs gausite praktinės patirties, studijuodami tokias temas kaip biologija, ekologija, aplinkosaugos studijos, jūrų ekologija ir sociologija. Ši tiesioginė studijų programa yra organizuojama per San Christobal saloje įsikūrusį Universiteto San Francisko de Kito (JAVFQ) universiteto Galapagos Mokslo ir menų institutą (GAIAS). Prieš pradėdami važiuoti į Galagapą, programa prasidės mėnesį Kito mieste, kur jūs dalyvausite orientyroje, kurso metu kursuos USFQ Cumbayá miesteliu ir kursuose. Likę mėnesiai praleisti San Cristóbal Galapagų salose. Papildomos ekskursijos su kursais leidžia praleisti laiką kitose vietose, atsižvelgiant į jūsų kursų įtraukimą. Pasirinkite iš kursų trimis takeliais:

 • Evoliucija, ekologija
 • Jūrų ekologija
 • Žmonės, politika

Galapagų salos ir Kitas bus jūsų klasėje. Pažiūrėkite į garsiosios žemės iguangas ir milžiniškus vėžlius, kai studijuosite šių unikalių rūšių evoliuciją. Apsilankykite vietinėse ir tradicinėse Andų bendruomenėse, kad geriau suprastumėte žmonių ir jų aplinkos santykius. Pasinerkite į Ramiojo vandenyno šalį, kad pasiektumėte jūrų gyvenimą, apie kurį sužinosite. Mes norime, kad jūs jaustumėtės namuose Kito ir Galapagos salose, todėl mes darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į studentų gyvenimą. Nuo būsto iki kultūrinių renginių mūsų darbas yra įsitikinti, kad turite daugiausiai autentiškų studijų užsienyje patirtį. Per savo laiką Kito ir Galapagos pasilikite šeimyninėje šeimoje arba señoroje, kuri padės jums susipažinti su Galapagos, jo žmonėmis ir kultūromis.

Greiti faktai

 • Centras: IES Abroad Kito
 • Miestas: Galapagos salos
 • Šalis: Ekvadoras
 • Programos kreditai: 16 semestras (5 kursai)
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Kalbos pranašumai: nėra

Programos datos

Kai būsite priimtas, apsilankykite kelionių datų skyriuje "Predeparture Information" savo "MyIEsabroad" paskyroje prieš užsakydami kelionę.

2018 m. Ruduo

 • Rugpjūčio 10 - gruodis 8

Būsimi paraiškų pateikimo terminai:

 • 2019 m. Pavasaris - 2018 m. Spalio 15 d

Akademikai

IES Abroad esanti misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su USFQ ir GAIAS.

Galapagos menų ir mokslo akademinis institutas (GAIAS)

"GAIAS" yra tolimojo universiteto "San Fransisko de Kitas" universitetas (USFQ), įsteigtas siekiant toliau stengtis išsaugoti ir tvariai plėtoti Galapagos salas. GAIAS, kaip pasaulinės klasės akademinė ir mokslinių tyrimų institucija, pritraukia tiek vietinių, tiek tarptautinių studentų ir mokslininkų iš viso pasaulio. "GAIAS" siūlo neprilygstamus kursus, skirtus ekologijos, biologijos ir aplinkosaugos srities tyrimams, išsamiai ir praktikoje. Universiteto profesoriai ir kursų galimybės pagerins jūsų akademinę patirtį ir kiekvieną dieną suteiks jums naujų perspektyvų.

Kursai

Jūs imate 16 kreditų valandų per semestrą, o visi kursai yra verti 3 kreditai. Kursai yra mokomi per USFQ penkių modulių iš eilės. Pirmasis modulis yra mokomas USFQ miesteliu netoli Kito, o kiti keturi mokomi GAIAS saloje San Cristobal. Visi kursai yra mokomi anglų kalba.

Programos takeliai

Programa siūlo tokius takelius, kurių kiekvienas susideda iš penkių kursų modulių. Turite pasiimti bent 3 kursus pasirinktame takelyje. Po to, jei norite atitikti visas prielaidas, galite praleisti iki 2 kursų kituose kūriniuose.

 • Evoliucija, ekologija
 • Jūrų ekologija: išnagrinėti jūrų išsaugojimo svarbą ir jūrų valdymo socialinius aspektus, derinant kursinius darbus ir lauko darbus Ramiojo vandenyno pakrantėje ir Galapagos salose. Apsilankę mangrovei, pelkėms, potvynių ekosistemoms, atviroms vandenynams ir koralų rifams, studijuosite gyvūnų buveines ir bendruomenes. Yra bent vienas biologijos kursas, vienas jūrų biologijos kursas ir vienas ekologijos kursas, norint įsiregistruoti šio kurso kursuose.
 • Žmonės, politika,

Ispanų kalba

Per savo laiką Kito turite atlikti 1 kreditą ispanų kalbos kursus. Jei esate studentas pradiniame lygyje ir norite tęsti studijas ispanų kalba, semestre bus siūlomas papildomas 1 kreditų tarpinis ispanų kursas.

Kursai

Kursai, siūlomi GAIAS kursuose, dėstomi per USFQ penkių modulių iš eilės. Pirmasis modulis mokomas USFQ Cumbaya miesteliu netoli Kito. Likusieji moduliai mokomi GAIAS miestelyje San Cristóbal saloje. Visi kursai yra mokomi anglų kalba. Kursai skiriasi semestru, tačiau čia yra praeities kursų pasiūlymų pavyzdys. Ispanų kalbos kursai (1 kreditas)

 • Pradžios ispanų kalba
 • Ispanų vidurkis
 • Išplėstinė ispanų

Su kursu susijusios ekskursijos

Nors jūsų nuotykis prasideda Kito ir Galapagos salose, su kurso temomis susijusios ekskursijos ir lauko kelionė po papildomą pamoką perkelia jus už universiteto ribų, kad atrastumėte priimančiosios šalies kultūrą ir tradicijas. Paskirties vietos, veikla ir mokymosi patirtis skiriasi priklausomai nuo maršruto, kuriame dalyvaujate.

Konsultavimas

Tiesioginio įregistravimo programoje esate įtraukta į dieninių studijų studentų vienoje iš mūsų tarptautinių partnerių institucijų. Net jei jūsų vietinė priimančioji institucija yra ta vieta, kur jūs praleisite savo klases, mes vis dar čia, kad galėtume jums visiškai palaikyti.

Konsultavimas

Norint pasirinkti ir tiesiogiai užsiregistruoti kursuose užsienyje gali būti paini ir didžiuliai, mes siūlome jums patarimus prieš išvykimą, būtent atsižvelgiant į jūsų poreikius. Mūsų tikslas yra teikti paramą ir patarimus visoje jūsų paraiškoje ir registracijos procese. Bet mūsų konsultavimo tarnybos nesibaigia. Nors esate Kitas ir Galapagų salos, mūsų darbuotojai gali padėti jums pereiti į naują namą.

Darbuotojai vietoje

Kaip IES Abroad studentas tiesiogiai įstojo į Universidad San Francisco de Quito (JAVFQ) ir Galápagos menų ir mokslų akademinį institutą (GAIAS), jūs galite patekti į IES Abroad esančius darbuotojus, kurie yra specialiai skirti jūsų poreikiams. Mūsų darbuotojai dirba su savimi ir jūsų vietine institucija, kad galėtumėte atsakyti į visus klausimus apie akademinius reikalavimus, būstą, gerovę ir saugą.

Parama

Mūsų paramos paslaugos tiesioginiams studentams yra specialiai sukurtos tam, kad padėtų jums pasiekti savo studijų užsienyje tikslus kiek įmanoma veiksmingiau ir sklandžiau. Mes žinome, kad studijuoti užsienyje yra nuotykis, o kartais jums gali prireikti pagalbos ar kažkas pasikalbėti, todėl mūsų darbuotojai yra jums.

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad išvykdami iš Ekvadoro, jis jaučiasi kaip namuose.

Namai - Jūs gyvenate privačiose šeimose su šeima ar señora Kito ir Galapagos salose. Kitas visiems patiekalams, išskyrus savaitgaliais pietus. Galapagų salose patiekiami pusryčiai ir vakarienė.

Studentų gyvenimas

Orientacija Kai atvykstate į Ekvadorą, jūs dalyvausite įžanginėje orientacijoje su IES Abroad Kito centre ir JAVFQ Cumbayá miesteliu su GAIAS darbuotojais. Sukurta specialiai tiesiogiai besimokantiems studentams, orientavimo programa supažindina jus su jūsų programa, savo bendraamžių studentais, Kito ir Galapagos salomis. Taip pat sužinosite daugiau apie tokias temas kaip akademikai, būstas, transportas, sveikata ir sauga. Be to, CORE ™, IES Abroad visapusiška orientacija

Papildoma veikla

Neprivaloma veikla. Per semestrą galite dalyvauti maždaug nuo dviejų iki trijų SCUBA nardymų įvairiose jūrų aplinkose, už papildomą mokestį vietoje. Nors ši veikla nėra akademinės programos dalis, jos yra koordinuotos ir vadovaujamos GAIAS fakulteto. Atkreipkite dėmesį, kad nėrimai nėra garantuojami ir gali būti keičiami atsižvelgiant į studentų susidomėjimą, instruktorių prieinamumą ir vietines saugumo sąlygas. IES Abroad studentams, kurie nori dalyvauti neria, privalo turėti profesionalų narų instruktorių asociaciją (PADI) Open Water Diver sertifikatą, kad galėtų dalyvauti bet kokiuose GAIAS organizuotose nardymuose. PADI Open Water Diver patvirtinimas. Prieš pradedant programą, IES Abroad turi būti suteiktas sertifikatas.

Tinkamumo reikalavimai

 • 18 metų
 • Gera padėtis jūsų namų mokykloje
 • 2.8 GPA arba didesnis 4,0 skalėje (GPA pagal 2.8 punktą nebus svarstomas)
 • Moksleivis, jaunesnysis ar vyresnysis, stovintis, kai prasideda programa
 • Bent vienas bendrojo biologijos ir vienas ekologijos kursas koledžo lygiu "Evolution" ir "Marine" kūriniams.
 • Jūrų trasos studentai privalo turėti išankstinę jūrų biologijos klasę ir reikės DAN draudimo akademiniams nardymams (įtraukiami į programos kainą)

Kaina

2018 m. Ruduo

 • Mokestis: 15 620 JAV dolerių
 • Būstas: 4000 USD
 • Draudimas: 230 USD
 • Iš viso: 19 850 JAV dolerių

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

Programa mokoma:
 • Anglų
IES Abroad

Peržiūrėti 128 daugiau kursų IES Abroad »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 semestras
Dieninės
Price
19,850 USD
Programos kaina 2018 m. Rudenį
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas