Galapagų salų tiesioginis registravimas - GAIAS

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

53148_marine-18046__340.jpg

Kodėl Galapagos salos?

Tai yra priežastis, dėl kurios daugelis žinomiausių pasaulio mokslininkų aplankė Galapagų salas. Dabar jums tereikia atrasti vieną iš gražiausių ir biologiškai įvairesnių salų vietų pasaulyje. Čia jūs gausite praktinės patirties, studijuodami tokias temas kaip biologija, ekologija, aplinkosaugos studijos, jūrų ekologija ir sociologija.

Ką jūs išmoksite

Ši tiesioginio priėmimo programa organizuojama per „Galápagos“ akademinį menų ir mokslų institutą (GAIAS), atokų San Fransisko de Kito universiteto (USFQ) miestelį, esantį San Cristóbal saloje.

Prieš važiuodami į „Galápagos“, programa prasidės su 5 savaitėmis Kitas, kur jūs dalyvausite orientacijoje, kursuose USFQ Cumbayá miestelyje ir su kursais susijusiose kelionėse. Tada jūs keliausite į San Cristóbal, Galápagos salose, skirtus 2–4 moduliams. Pabaigsite savo 5-uoju moduliu Kitas. Papildomos su kursu susijusios kelionės leidžia praleisti laiką kitose vietose, atsižvelgiant į jūsų įsitraukimą į kursus.

Pasirinkite iš keturių kursų kursų:

 • Evoliucija, ekologija
 • Jūrų ekologija
 • Žmonės, politika
 • Subalansuotas turizmas

Galápagos salos ir Kitas bus jūsų klasė. Liudykite garsiąsias sausumos iguanas ir milžiniškus vėžlius, kai tyrinėjate šių unikalių rūšių evoliuciją. Apsilankykite čiabuvių ir tradicinėse Andų bendruomenėse, kad geriau suprastumėte žmonių ir jų aplinkos ryšį. Pasinerkite į Ramųjį vandenyną, kad priartėtumėte prie jūrinio gyvenimo, apie kurį sužinojote.

Kasdienis gyvenimas

Mes norime, kad Quite ir Galápagos salose jaustumėtės kaip namuose, todėl darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į studentų gyvenimą. Nuo būsto iki kultūrinių renginių, mūsų darbas yra įsitikinti, kad turite kuo autentiškesnių studijų užsienyje patirtį. Kito mieste ir Galápaguose praleisite laiką su priimančiąja šeima ar senara, kuri padės jums susipažinti su Galápagos, jo žmonėmis ir jo kultūromis.

Akademikai

IES Abroad esanti misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su USFQ ir GAIAS.

Galapagos menų ir mokslo akademinis institutas (GAIAS)

"GAIAS" yra tolimojo universiteto "San Fransisko de Kitas" universitetas (USFQ), įsteigtas siekiant toliau stengtis išsaugoti ir tvariai plėtoti Galapagos salas. GAIAS, kaip pasaulinės klasės akademinė ir mokslinių tyrimų institucija, pritraukia tiek vietinių, tiek tarptautinių studentų ir mokslininkų iš viso pasaulio.

GAIAS siūlo neprilygstamus kursus, kuriuose gilinamasi į praktinius dalykus, nagrinėjant ekologiją, biologiją ir aplinkos tyrimus. Universiteto dėstytojai ir kursų galimybės padidina jūsų akademinę patirtį ir suteikia naujų perspektyvų kiekvieną dieną klasėje.

Kursai

Jūs užtruksite 16 kreditų valandų per semestrą, o visi kursai yra verti 3 kreditų. Kursai yra dėstomi per USFQ iš penkių iš eilės einančių modulių serijos. Pirmasis (plius viena 2 modulio savaitė) ir paskutiniai moduliai yra dėstomi USFQ miestelyje netoli Kito, kiti trys - GAIAS, San Cristobal saloje. Visi kursai dėstomi anglų kalba.

Programos takeliai

Programa siūlo šias trasas, kurias sudaro penkių kursų moduliai. Pasirinktu take turite atlikti tris kursus. Po to, jei įvykdysite visas būtinas sąlygas, galėsite vesti iki dviejų kitų takelių kursų.

 • Evoliucija, ekologija
 • Jūrų ekologija. Išnagrinėkite jūrų apsaugos svarbą ir jūrų valdymo socialinius aspektus derindami kursų ir lauko darbus Ramiojo vandenyno pakrantėje ir Galápago salose. Tyrinėdami gyvūnų buveines ir bendruomenes, lankotės mangrovėse, šlapynėse, potvynių ekosistemose, atviruose vandenynuose ir koraliniuose rifuose. Būtina bent vienas biologijos kursas arba vienas ekologijos kursas norint įstoti į šios trasos kursus. Taip pat norint registruotis šioje trasoje būtina turėti PADI sertifikatą. Atkreipkite dėmesį: už šį takelį imamas papildomas mokestis. Norėdami sužinoti tikslią kainą, žiūrėkite programos mokesčių lapą
 • Žmonės, Politika,
 • Tvarus turizmas. Išnagrinėti turizmo pramonės komponentus ir sėkmingo bei atsakingo planavimo ir valdymo tarpusavio ryšius. Norėdami įstoti į šios trasos kursus, nebūtina lankyti biologijos ar ekologijos kursų.

Ispanų kalba

Kito metu turite išklausyti 1 kreditų ispanų kalbos kursą. Jei norite tęsti ispanų kalbos studijas, vėliau semestro metu Galápago salose siūlomi pasirenkami 3 kreditų ispanų kalbos kursai.

Konsultavimas

Tiesioginio įregistravimo programoje esate įtraukta į dieninių studijų studentų vienoje iš mūsų tarptautinių partnerių institucijų. Net jei jūsų vietinė priimančioji institucija yra ta vieta, kur jūs praleisite savo klases, mes vis dar čia, kad galėtume jums visiškai palaikyti.

Konsultavimas

Norint pasirinkti ir tiesiogiai užsiregistruoti kursuose užsienyje gali būti paini ir didžiuliai, mes siūlome jums patarimus prieš išvykimą, būtent atsižvelgiant į jūsų poreikius. Mūsų tikslas yra teikti paramą ir patarimus visoje jūsų paraiškoje ir registracijos procese.

Tačiau mūsų konsultavimo tarnybos tuo nesibaigia. Kol esate Quite ir Galápagos salose, mūsų personalas gali padėti jums persikelti į savo naujus namus.

Darbuotojai vietoje

Kaip IES Abroad studentas tiesiogiai įstojo į Universidad San Francisco de Quito (JAVFQ) ir Galápagos menų ir mokslų akademinį institutą (GAIAS), jūs galite patekti į IES Abroad esančius darbuotojus, kurie yra specialiai skirti jūsų poreikiams. Mūsų darbuotojai dirba su savimi ir jūsų vietine institucija, kad galėtumėte atsakyti į visus klausimus apie akademinius reikalavimus, būstą, gerovę ir saugą.

Parama

Mūsų paramos paslaugos tiesioginiams studentams yra specialiai sukurtos tam, kad padėtų jums pasiekti savo studijų užsienyje tikslus kiek įmanoma veiksmingiau ir sklandžiau. Mes žinome, kad studijuoti užsienyje yra nuotykis, o kartais jums gali prireikti pagalbos ar kažkas pasikalbėti, todėl mūsų darbuotojai yra jums.

Išvykos į gamtą

Nors jūsų nuotykiai prasideda Kito ir Galápagų salose, su kursais susijusios išvykos ir užklasinė išvyka nuves jus už universiteto miestelio ir pamatysite savo priimančiosios šalies kultūras bei tradicijas. Paskirties vietos, veikla ir mokymosi patirtis skiriasi priklausomai nuo to, kurioje trasoje dalyvaujate.

Galápagos salos - „Hopping“ valčių turas

4 dienos | Kritimas

Apžiūrėkite Santa Kruzo, Floreanos ir Izabelos salas, kur sužinosite apie sausumos ir jūrų ekologiją bei kiekvienos gyvenvietės žmonijos istoriją.

Pamatykite laukinius „Galápagos“ vėžlius Santa Kruzo aukštumoje ir snorkelį su jūrinėmis rūšimis, tokiomis kaip pingvinai, jūrų vėžliai, jūrų liūtai, jūrų arkliukai, įvairūs spinduliai ir kiti gyvūnai Izabelėje. Taip pat kopsite į ugnikalnius ir aplankysite lavos tunelius, kad įgytumėte gilesnių žinių apie salyno formavimąsi.

Kelionės, susijusios su kursais

Čia yra keletas ankstesnių su kursu susijusių kelionių, kurios buvo siūlomos kaip tam tikrų kursų dalis. Individualus studentų dalyvavimas priklauso nuo priėmimo į kursus.

Amazonės miškai

Tiputini biologinės įvairovės stotis

4 dienos | Kritimas

Ištirkite didžiausius ir biologiškai įvairius atogrąžų miškus pasaulyje. Sukurtas USFQ (bendradarbiaujant su Bostono universitetu), stotis yra greta Jasuni biosferos rezervato pusiaujo vakarinėje Amazonijoje, o tai reiškia, kad turėsite tiesioginį kontaktą su didžiausia rūšių koncentracija žemėje.

Ekvadoro pakrančių regionai

Machalilla nacionalinis parkas

7 dienos | Kritimas

Aplankykite daugybę pakrančių ekosistemų ir ištirkite jose gyvenančius gyvūnus bei sodininkystę. Pamatykite šarvuotos žąsis, dvi beždžionių rūšis ir 270 rūšių paukščius, taip pat augaliją, pavyzdžiui, opuntia kaktusus, palo santo medžius, kapok medžius ir albatros medį.

Maquipucuna debesų miškas

Pinčinčos provincija

2 dienos | Kritimas

Rezervas yra svarbiausias biologinės įvairovės taškas. Su mažiausiai 350 rūšių paukščių, 45 rūšių žinduolių ir 250 rūšių drugelių. Patirkite Debesų mišką, paprastai atogrąžų ar subtropinį, amžinai žaliuojantį ir drėgną mišką, kuriam būdinga žemo lygio debesų danga.

„Papallacta's Hot Springs“

1 diena | Kritimas

Papallaktatos karštųjų versmių hidroterminė vertė yra dėl to, kad jie yra tarp dviejų ugnikalnių. Šiluminių vonių šaltinio temperatūra svyruoja nuo 30 ° C iki 70 ° C (nuo 86 ° F iki 158 ° F). (Tik atogrąžų ekologijos studentai.)

„Paramo“ draustinis

1 diena | Kritimas

Įsikūrusi 4200 metrų virš jūros lygio Andų kalnuose, ši unikali ekosistema patiria nuolatinius oro pokyčius. Aplankykite Alpių mišką ir ištirkite įvairią florą ir fauną, kuri sugebėjo prisitaikyti prie kintančių orų ir kalno aukščio.

Kasdienis gyvenimas

Siekdami jaustis saugiai ir prižiūrimi, stengiamės, kad Galápagų salose jaustumėtės kaip namie. Nesvarbu, ar tai orientacijos programa, leidžianti jaustis pasiruošusiems, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykos, kurios nuveda jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis.

Orientacija

Atvykę į Ekvadorą, kartu su GAIAS darbuotojais dalyvaujate įvadiniame orientavime su IES Abroad , esančiame Quito centre ir USFQ Cumbayá miestelyje. Specialiai sukurta tiesioginio priėmimo studentams orientavimo programa supažindina jus su savo kolegomis studentais, Kitu ir Galápagų salomis.

Mūsų išsami orientacija

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad išvykdami iš Ekvadoro, jis jaučiasi kaip namuose.

Sodybos - gyvensite privačiame homestay su šeima ar señora Quito ir Galápagos salose, kurie padės palengvinti jūsų kalbų mokymąsi ir integraciją į Ekvadoro visuomenę, taip pat turėsite sau vietos. Kitas miestas maitina visus patiekalus, išskyrus pietus savaitgaliais; Galápaguose pusryčiai tiekiami kiekvieną dieną, o vakarienė - nuo pirmadienio iki penktadienio. Jūsų namuose galima naudotis „WiFi“ ryšiu, tačiau Galápaguose greitis ir jungiamumas dažnai yra riboti. Taip pat yra skalbinių.

Papildoma veikla

Pasirenkama veikla

Jūs turite galimybę dalyvauti maždaug dviejuose ar trijuose nardymuose SCUBA skirtingose jūrinėse aplinkose per semestrą už papildomą mokestį, sumokamą vietoje. Nors ši veikla nėra būtina akademinės programos dalis, ją koordinuoja ir jai vadovauja GAIAS fakultetas. Atminkite, kad nardymai nėra garantuojami ir gali būti keičiami atsižvelgiant į studentų susidomėjimą, instruktorių prieinamumą ir vietines saugos sąlygas.

IES Abroad studentai, norintys dalyvauti nardymuose, privalo turėti Nardymo instruktorių profesinės asociacijos (PADI) atviro vandens nardytojo pažymėjimą, kad galėtų dalyvauti bet kokiuose GAIAS organizuotuose nardymuose. Prieš pradedant programą, IES Abroad turi būti pateiktas „PADI Open Water Diver“ pažymėjimo įrodymas.

Kaina

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

2020 m. Pavasarį

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 metų pavasaris 16 420 USD 4 210 USD 230 USD 20 860 USD

Stipendijos

Programos stipendijos

John Gearen Dublino arba besivystančių regionų stipendija

Iki 1000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais.

Johnas Gearenas, daugelio metų IES Abroad direktorių valdybos narys ir šešerius metus buvęs valdybos pirmininkas, yra pagrindinis nekilnojamojo turto advokatas ir Rodo mokslininkas, susijęs su daugybe filantropinių priežasčių. Ponas Gearenas dosniai įsteigė šią stipendiją, siekdamas paremti studentus, kurie domisi studijomis IES Abroad centre besivystančiame pasaulio regione (Argentinoje, Čilėje, Kinijoje, Ekvadore, Airijoje, Maroke ar Pietų Afrikoje).

Dr. William Louis Gaines poreikiais pagrįsta istorija arba tarptautinių ryšių stipendija

Iki 1875 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Ši stipendija pavadinta dr. William Louis Gaines, IES Abroad prezidento, 1974–1992, garbei. Dr. Gainesas buvo skirtas stiprinti IES Abroad akademinę struktūrą, išplėsti IES Abroad vietų apimtį ir užsitikrinti finansinį organizacijos pagrindą.

Atviri istorijos ar tarptautinių santykių studentams.

Viljamas E.

Svyruoja iki 1000 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Šios stipendijos yra skirtos studentams, besidomintiems studijomis ispaniškai kalbančioje šalyje.

Mūsų centras

IES Abroad Kitas

Netoli finansinio rajono esančiame IES Abroad centre yra naujas, modernus pastatas. Funkcijos apima:

 • Du gerai įrengti kabinetai
 • Studentų holas
 • Personalo kabinetai
 • Maža biblioteka
 • Kompiuterių laboratorija
 • Greita interneto ir spausdintuvo prieiga
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau