GRE

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

GRE (Magistras Įrašų egzaminus) yra testas, kuris įvertina anglų kalbos, matematikos ir kitų įgūdžių ir dažnai laikomas lemiančiu veiksniu priėmimo proceso į studijų programą arba dėl stipendijų skyrimo.

GRE apskritai bandymas atliekamas bet kuria kompiuterinius ar popieriaus pagrindu režimu ir yra padalintas į 3 pagrindinius elementus: Analitinis rašymas perleidimo, Kiekybinis motyvai, Žodiniai klausimai.

ANALITINĖ RAŠYMO

Šiame skyriuje įvertina rašytinės komunikacijos įgūdžius ir gebėjimą kritiškai analizuoti argumentas. Jis susideda iš dviejų rašymo veiklą:

 1. Aprašykite savo perspektyvą apie problemą (30 minučių)
 2. Analizuoti argumentas (30 minučių)

žodinio mąstymo

Šiame skyriuje įvertina rašytinių tekstų ir gebėjimą atpažinti ryšį tarp skirtingų informacijos, kuri turi būti analizuojama supratimą. Yra trys teksto kategorijos: sakinys lygiavertiškumas, teksto užbaigimas, teksto supratimas.

KIEKYBINĖ motyvai

Šiame skyriuje vertina kiekybinius priežastingumo galimybę kartu su problemų sprendimo ir matematinės duomenų interpretavimas. Yra trijų tipų klausimus: problemų sprendimas, kiekybinis palyginimas, ir skaitmeninio įrašo.

Prep Nustatymai

GRE Individualus kursai

 • Asmeninės grafikas
 • Vienas prie vieno sesijos
 • Turimas vietoje arba internetu

GRE Course Group

 • Intensyvus klasėje mokslą
 • Mažos grupės
 • Turimas vietoje
GRE Apmokymai
 • Individualus programos
 • Dėmesys konkrečiose srityse
 • Turimas vietoje arba internetu

Kodėl MasterPrep

Išskirtinės Mokytojai

Mūsų treneriai visada likti neatsilikti nuo naujausių pokyčius bandymo paruošimo pasaulyje ir siūlome aukščiausios mokymo standartus pramonėje.

Puikus Gyvenimo

Mūsų mokymo ištekliai ir skirta interneto platformos suteikti jums didžioji ir naujausia studijų ir praktikos medžiagų, reikalingų tobulėti pasirinktoje testą.

Mažos grupės

Mes sąmoningai pasirinko apriboti mūsų grupės kursai dydį, kad būtų galima daugiau dėmesio skirti konkrečiai kiekvieno studento poreikius.

360 ° Paslaugos

Nuo bandymo paruošimo, į priėmimo konsultavimo, esė redagavimo ir instruktavimas, mes išmokyti jus su visų pagrindinių elementų, reikalingų savo sėkmę.

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2016

Apie mokyklą

MasterPrep is an international team of professional instructors whose services are aimed at helping candidates reach the highest possible test scores. MasterPrep means confidently walking towards your ... Skaityti daugiau

MasterPrep is an international team of professional instructors whose services are aimed at helping candidates reach the highest possible test scores. MasterPrep means confidently walking towards your admission to MBA Programs or Master’s/Undergraduate degrees or business schools worldwide. Skaityti mažiau
Milanas , Roma , Neapolis , Ciurichas + 3 Daugiau Mažiau