Funkcinių įgūdžių Kursų Lygis 1 Ir 2 Anglų

Alpha Gateway College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Funkcinių įgūdžių Kursų Lygis 1 Ir 2 Anglų

Alpha Gateway College

Kodėl funkciniai įgūdžiai anglų kalba

"Alpha Gateway" kolegijoje mes tikime, kad funkcinių įgūdžių anglų kalbos kursai suteikia galimybę labiau pasitikėti anglų kalba ir pagerinti jūsų darbo perspektyvas bei pagerinti jūsų karjeros perspektyvą.

FSE taip pat gali padėti paruošti kitus kursus ar įgyti kvalifikaciją (įskaitant suaugusiųjų skaičiavimo ir raštingumo įgūdžius). Šie kursai gali padėti jums tobulinti anglų kalbos praktinius įgūdžius, kurių reikia norint gyventi, mokytis ir dirbti. Jūs išmokysite taikyti anglų kalbos įgūdžius realiose situacijose per skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo užduotis.

Ką reiškia FSE kursai

Kursai yra įvairiuose lygmenyse, todėl galėsite mokytis tokiu lygiu, kuris jums labiausiai tinka. Jei prašote studijuoti GCSE su mumis, priklausomai nuo jūsų vertinimo, galime rekomenduoti iš pradžių mokytis funkcinių įgūdžių.

Kvalifikacijos eigoje žiūrėsite į:

Kalbėjimas, klausymas ir bendravimas

  • Visapusiškai dalyvauti formaliose ir neoficialiose diskusijose ir mainuose, kuriuose dalyvauja nepažįstami dalykai

Skaitymas

  • Perskaitykite ir suprasite paprastus tekstus

Rašymas

  • Įrašykite įvairius tekstus, norėdami perduoti informaciją, idėjas ir nuomones, naudodami jų tikslams ir auditorijai tinkamus formatus ir stilius

Įvertinimas

Jūs atliksite praktinius vertinimus (dvi diskusijos) ir atliksite du internetinius egzaminus (vieną skaitymo ir vieno rašymo egzaminą). Norėdami atlikti internetinius egzaminus, jums reikės apsilankyti "City & Guilds" egzaminų centre; jie gali būti išdėstyti šalia jūsų namų, kur įmanoma

60339_60311_3.jpg

Idealiai tinka:

Mūsų "Functional Skills English &" funkcijos yra skirtos pagerinti jūsų kalbos, klausymo, skaitymo ir rašymo bei skaičiavimo įgūdžius. Mūsų FSE kursai susitelkia į jūsų kalbos ir skaičiavimo įgūdžių tobulinimą, bet ir į jūsų galimybes ruoštis darbe ir galbūt į aukštojo mokslo galimybes. Mes užtikriname, kad mūsų klasėse būtų naudojama įvairi veikla ir ištekliai, kad mokymasis būtų įdomus ir aktualus.

Mūsų kursai yra specialiai suprojektuoti;

  • Naktiniai darbuotojai
  • Motinos su mažais vaikais
  • Bedarbiai, norintys pagerinti jūsų darbo galimybes
  • Studentai, norintys pagerinti savo anglų kalbą
  • Ne visą darbo dieną dirbantys darbuotojai
  • Visą darbo dieną dirbantys darbuotojai

TRUKMĖ

12 - 16 savaičių

Patekimo reikalavimai

Šis kursas tinka jums, jei esate pradedantysis ar norite dirbti GCSE ar kitokio aukštesnio lygio anglų kalbos kvalifikacijoje. Formalaus atvykimo reikalavimų nėra, tačiau prieš įsiregistravę turėsite trumpą testą su vienu iš mūsų dėstytojų, kurie padės mums nuspręsti, koks jums tinkamas lygis.

Jei jau baigėte funkcinių įgūdžių kursą ir norite studijuoti kitam lygiui, prašome atnešti savo sertifikatus, kai atvykstate į savo testą.

60340_60313_4.jpg

Kodėl studijuoti Alpha Gateway koledže?

Vieta, vieta, vieta!

Mes esame jūsų vietovėje, esame jūsų bendruomenėje ir buvome šioje srityje beveik 20 metų. Mes žinome, kad jūsų bendruomenė ir kai kurie mūsų darbuotojai čia gyvena!

Jums nereikės nerimauti dėl autobuso ar traukinio ar kabinos gaudymo - be to, vaikščiojimas į koledžą ir iš jo yra geras jums ir aplinkai.

Lanksčios studijų galimybės

Mūsų kursai yra veiksmingas savaitgaliais, savaitgaliais, savaitgaliais, rytais, popietėmis, vakarais ir mokymosi internetu derinys ir variantai. Tai leidžia lankyti koledžą ir mokytis pasirinktos kvalifikacijos požiūriu, atsižvelgiant į jūsų dabartinį darbo vietą ar jūsų šeimos dinamiką.

Gaukite tikrą ilgalaikę profesinę ar asmeninę pažangą

Jei rimtai žiūrite į savo karjeros plėtrą, galime perkelti jus į kitą lygį; įrodinėja jums ir jūsų darbdaviui, kad turite įgūdžių ir sugebėjimų prisiimti naujas pareigas, įgyti priaugumo darbe ar netgi atsižvelgti į aukštąjį mokslą - galimybės yra begalinės!

Pagalbiniai ir profesionalūs dėstytojai

Mes didžiuojamės tuo, kad ne tik mūsų dėstytojai yra kvalifikuojami mokytojai, bet jie turi akademinę kvalifikaciją ir didelę patirtį dalykuose, kuriuos jie teikia. Jie aistringai siekia padėti ir palaikyti jus, kad sukurtumėte tvirtas vadovavimo savybes ir pasiektų savo oficialią kvalifikaciją.

Ką turėčiau daryti toliau

Jums reikės atlikti įvertinimą, kad įsitikintume, jog mes nukreipiame jus į reikiamą lygį anglų kalbos lygiui. Nereikalaujama susitikti, tiesiog eikite į Sutherlando namus ir vienas iš mūsų turės pradinį pokalbį su jumis ir paskui paskirsite susitikimą, kad galėtumėte pamatyti mokytoją.

Vieta

Alpha Gateway koledžas

43 Sutherland Road

Sutherland House

London E17 6BU

Susisiekite su mumis

020 8527 1627

admissions@agcollege.co.uk

lorna@agcollege.co.uk

www.agcollege.co.uk

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta November 21, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
12 - 16 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
350 GBP
studijų mokestis už 1 lygį; £ 550 studijų mokestis už 2 lygį
Locations
Jungtinė Karalystė - London, England
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Jungtinė Karalystė - London, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla