freiburg

Apžvalga

Aplinkos judėjimas jau seniai įsitvirtino Freiburge, o dabar tai gyvenimo būdas. "Freiburg", žinoma, užima pirmaujančią poziciją kuriant ekologiškas technologijas ir architektūrą, taip pat pritraukia mokslo darbuotojus ir aplinkosaugos organizacijas iš viso pasaulio. Pasimokitės Freiburgo daugybės unikalių įnašų į šį svarbų judėjimą.

Ši anglų kalbos programa leidžia tyrinėti aplinkosaugos studijų, miško ekologijos ir tvarumo temas, gyvenant Freiburge, esančiame šalia gražaus Juodojo miško ir Reino upės slėnio.

Freiburgas ir aplinkiniai regionai bus jūsų klasėje. Įsivaizduokite, kad keliaujate į Reino upę, kad imtumėte mėginių ir stebėtumėte vietos ekologiją ar Šveicarijos Alpių miškus, kad galėtumėte tęsti diskusijas apie miškų valdymą ir turizmą. Kai tik įmanoma, jūsų kursai yra ne klasėje, kad suteiktų jums praktinės patirties ir pasinaudotų visomis galimybėmis, kurias gali pasiūlyti jūsų studija užsienyje.

Visi kursai, išskyrus vokiečių kalbos kursus Aplinkosaugos studijų programoje, organizuojami kaip tris savaites moduliai, todėl galite sutelkti dėmesį į kiekvieną mokomą dalyką, todėl dėstytojai gali pritraukti jus ir jūsų bendraklasius į išplėstines su ekskursijomis į ekskursijas po Freiburgo ir aplink jį. Dauguma kursų IES Abroad dėsto fakultetas, susijęs su Albert-Ludwigs-Universität Freiburg. Universitete, priklausomai nuo turimos galimybės, studentai gali priimti kai kuriuos modulius Mokslo ir ekologijos departamento vadove. Neprivalomi universiteto moduliai ir mokslinių tyrimų asistentų galimybės siūlomos po reguliaraus termino, per vasario mėn. - iki rudens termino ir iki liepos pabaigos pavasario semestro.

Be aplinkosaugos studijų temų, jūs galite mokytis vokiečių kalbos pradžioje, viduryje ar aukštesniu lygiu Alberto-Ludviko universiteto Freiburgo SprachLehrInstitut (kalbos mokymo centras).

Norime, kad jūs jaustumėtės namuose Freiburge, todėl mes darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą mieste. Nuo būsto iki kultūrinių renginių mūsų darbas yra įsitikinti, kad turite daugiausiai autentiškų studijų užsienyje patirtį.

Greiti faktai

 • Centras: IES Abroad Freiburgas
 • Miestas: Freiburgas
 • Šalis: Vokietija
 • Programos kreditai: 15-19 kreditai
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Kalbos pranašumai: nėra

Programos datos

Kai būsite priimtas, apsilankykite kelionių datų skyriuje "Predeparture Information" savo "MyIEsabroad" paskyroje prieš užsakydami kelionę.

2018 m. Ruduo

 • Rugpjūčio 31 - gruodis 15 ( IES Abroad kursai)
 • Rugpjūčio 31 d. - sausio / vasario mėn. (Po programos modulio arba mokslinių tyrimų asistentūra)

Pavasaris 2019 m

 • Vasario pabaigoje - liepos pradžioje ( IES Abroad )
 • Vasario mėn. Pabaigoje - liepos pabaigoje (programos modulis arba mokslinė asistentija)

Būsimi paraiškų pateikimo terminai:

 • 2019 m. Pavasaris - 2018 m. Lapkričio 15 d

Akademikai

Mūsų misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, kuri apima aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Mes siūlome unikalius kursus, kurie ištyrė aplinkosaugos studijas ir tvarumą bei kitas temas, taikydami išsamią ir praktišką požiūrį. Mūsų pasaulinio lygio profesoriai sustiprina jūsų akademinę patirtį ir kiekvieną dieną suteikia jums naujų perspektyvų. Be to, prestižiniame "Freiburgo" Alberto-Ludvigo universitete yra ribotas kursų variantų skaičius.

Jūs imate 16-19 kreditų per semestrą. Aplinkos studijų kursai verta 3 kreditų valandų ir mokomi anglų kalba. Kalbos kursai yra 4 kreditai kiekvienam ir mokomi vokiečių kalba. Kursai mokomi nuo pirmadienio iki penktadienio.

Sukurkite savo akademinę patirtį, pasirinkdami iš šių būtinų ir neprivalomų komponentų:

 • Vokiečių kalbos kursai (privalomi, 4 kreditai)
 • Keturi nuosekliosios aplinkos studijų kursai (privalomi, 3 kreditai kiekvieną)
 • Neprivalomas studijų programos modulis arba mokslinė asistentūra (3 kreditai)

* Pastaba: nuo 2017 m. Pabaigos studentai turės galimybę pasirinkti vokiečių kalbos kursus trims ar keturiems kreditams.

Akademinė struktūra

Programa prasideda orientacija ir reikalinga tris savaites intensyvus vokiečių kalbos kursas Universitete už 3 kreditus. Jūs tęsiate savo vokiečių kalbos mokymą tris valandas per savaitę per įprastą universiteto semestrą, kad gautumėte papildomą 1 kreditą iš vokiečių.

Pirmasis aplinkosaugos studijų modulis yra būtinas IES Abroad dėstomas kursas. Po to seka modulių pasirinkimas, kurį kiekvieną kartą imate tris savaites. Dauguma modulių yra mokomi IES Abroad . Miškotvarkos ir ekologijos vadybos magistrantūros magistrantūros programa gali būti siūloma ribotam modulių skaičiui Freiburgo universitete Albert-Ludwigs-Universität (Uni Freiburg). Universiteto moduliai yra mokomi pirmosios pakopos absolventų lygiu, tačiau yra tinkami studentams IES Abroad . Mokomoji medžiaga yra palaikoma. Albert-Ludwigs-Universität studentai iš to paties departamento gali užsiregistruoti IES Abroad mokyti aplinkosaugos studijų kursus.

Programos pratęsimo parinktys

Neprivalomi moduliai

Kai baigsite savo programą, tris savaites galėsite pratęsti savo akademinę patirtį Freiburgyje, dalyvaudami papildomame 3 kreditų kursuose universitete. Turi būti taikomas atskiras mokestis.

Mokslinių tyrimų padėjėjai

Galite kreiptis dėl mokslinių tyrimų asistentų, kad galėtumėte dirbti su universiteto fakulteto nariu pagal temą "Aplinkos tyrimai". Asistentai trunka nuo keturių iki šešių savaičių, o pasibaigus kadencijai. Visos vietos yra prižiūrimos ir siūlomos kaip akademinės galimybės užsidirbti IES Abroad . Studentai, dalyvaujantys mokslinių tyrimų asistente, negali dalyvauti papildomame papildomame modulyje. Papildoma kaina. Tyrimo temos sritys gali būti ribotos.

Asistentų užtikrinimas yra konkurencinis procesas, o vietos nėra garantuotos. Paskirties vietos priklauso nuo prieinamumo, studento išsilavinimo ir įgūdžių bei studento CV / santraukos kokybės. Gali būti taikomi kalbos reikalavimai. Galutines vietas nustato interviu vietoje.

Kursai

IES Abroad kursai

Biologijos mokslai

 • BL / ES 306 - ekosistemų valdymas (rudenį, pavasarį)
 • BL / ES 307 - klimatas ir augalija Juodajame miške ir Šveicarijos Alpėse (rudenį)

Ekonomika

PO / ES / EC 303 - Subalansuota energija: sąvokos, politika, strategijos ir sprendimai (ruduo, pavasaris)

Aplinkosaugos studijos

 • BL / ES 306 - ekosistemų valdymas (rudenį, pavasarį)
 • BL / ES 307 - klimatas ir augalija Juodajame miške ir Šveicarijos Alpėse (rudenį)
 • ES 300 - miško peizažų ekologija ir valdymas Pietvakarių Vokietijoje ir Šveicarijos Alpėse (rudenį)
 • ES 305 - atsinaujinančių energijos šaltinių technologija (kritimas)
 • ES 310 - ekosistemų, kaip ilgalaikės žmonių veiklos pietvakarių Vokietijoje ir Šveicarijos Alpėse (pavasaris), pasikeitimas.
 • ES 314 - aplinkos judėjimai ir NVO (pavasaris)
 • ES / GE 320 - Paveldo aiškinimas (rudenį)
 • GE / ES 340 - Geografinės informacinės sistemos (kritimas)
 • IB / ES 311 - Daugiasektoriniai tvarumo strategijos (rudenį, pavasarį)
 • PH / ES 302 - etika ir tvarumas (pavasaris)
 • PO / ES / EC 303 - Subalansuota energija: sąvokos, politika, strategijos ir sprendimai (ruduo, pavasaris)
 • JAV / ES 304 - "Freiburgo žaliasis miestas" - socialiniai, ekologiniai ir ekonominiai tvarumo aspektai (ruduo, pavasaris)
 • JAV / ES 313 - tvarus miestų dizainas (pavasaris)

Geografija

 • ES / GE 320 - Paveldo aiškinimas (rudenį)
 • GE / ES 340 - Geografinės informacinės sistemos (kritimas)

Tarptautinis verslas

IB / ES 311 - Daugiasektoriniai tvarumo strategijos (rudenį, pavasarį)

Filosofija

PH / ES 302 - etika ir tvarumas (pavasaris)

Politiniai mokslai

PO / ES / EC 303 - Subalansuota energija: sąvokos, politika, strategijos ir sprendimai (ruduo, pavasaris)

Urbanistikos studijos

 • JAV / ES 304 - "Freiburgo žaliasis miestas" - socialiniai, ekologiniai ir ekonominiai tvarumo aspektai (ruduo, pavasaris)
 • JAV / ES 313 - tvarus miestų dizainas (pavasaris)

Alberto-Ludwigo universiteto kursai

Vokiečių kalbos kursai

Universitetas neteikia savo vokiečių kalbos programos. Jie moko pradinių, vidurinių ir papildomų kalbų kursus pagal Bendrą Europos kalbų orientavimo sistemą (CEFR).

Partnerio institucija (-os)

Vienas iš seniausių ir labiausiai gerbiamų universitetų, Alberto-Ludvigo universitetas Freiburgas nuolat laikomas vienu iš aukščiausiųjų aukštojo mokslo institucijų šalyje.

Su kursu susijusios ekskursijos

Su kurso kursu susijusios ekskursijos yra neatskiriama IES Abroad Freiburgo ir universiteto kursai ir yra įtrauktos į programos mokestį. Per šias keliones susirinksite duomenis ir dalyvaukite akademiniuose tyrimuose. Paskirties vietos gali būti:

 • Juodasis miškas. Išmoksta šio garsiojo miško, esančio netoli Freiburgo, florą ir fauną
 • Reino upės slėnis: pažinkite šio derlingo upės slėnio ekologiją
 • Šveicarijos Alpės: žygis per Šveicarijos Alpes ir tyrimas unikalių šių kalnų ekosistemų

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad kai paliksite Freiburgą, jis jaučiasi kaip namuose.

Buto stiliaus universiteto būstas - jūs gyvenate viename arba dviviečiame numeryje, kuriame yra bendra virtuvė ir vonia. Liukso numeriai yra prieinami Vokietijos ir užsienio studentams, jie gali naudotis internetu.

Vienviečiai apartamentai universiteto būstinėje - ribotas skaičius vienviečių apartamentų yra už papildomą mokestį. Apartamentuose yra viengulė vonia ir sandėliukas. Interneto prieiga teikiama.

Studentai paprastai paruošia patiekalus savo būstinėje ar vakarienei į prieinamą studentų kavinėje "Freiburg". Maitinimas nėra įtrauktas į programos mokestį.

Studentų gyvenimas

Orientacija

Programa prasideda nuo privalomos orientacijos, kuri pristatys jus į IES Abroad dirbančius darbuotojus, savo kolegų studentus, Freiburgo Albert-Ludwigs-Universität Freiburgą ir Freiburgo miestą. Tokios temos kaip akademikai, būstas, transportas ir sveikata bei sauga. Orientavimo metu jūs taip pat pradėsite tris savaites intensyvios vokiečių kalbos mokymą.

Be to, CORE ™, IES Abroad visapusiška orientacija

Papildoma veikla

Per savo kultūrinius renginius pertvarkykite savo gyvenimą ir mokymąsi Freiburge, pavyzdžiui:

 • Kelionė į futbolo stadioną. su įspūdingu fotoelektros stogu
 • Vaubano žaliojo rajono kelionė
 • Apsilankymas "Ökostation" - ekologinio sąmoningumo didinimo centras
 • "Nuomojame amerikiečius" apsilankymai vietos mokyklose, norint pasidalyti savo kultūra

Universiteto renginiai ir kultūrinė veikla

"Albert-Ludwigs-Universität Freiburg", pavyzdžiui, sporto komandų, socialinių klubų ir dalinai subsidijuojamų kelionių į paskirties vietas Vokietijoje, Prancūzijoje ir Šveicarijoje, yra keletas renginių ir renginių.

Kalbos partneriai

IES Abroad darbuotojai "Freiburg" gali padėti jums rasti vokiečių kalbos "tandemo" partnerį, su kuriuo galite mokytis vokiečių kalbos. Turėdami kalbos partnerį "Freiburg", taip pat suteiksite unikalų supratimą apie vietinį studentų gyvenimą.

Tinkamumo reikalavimai

 • 18 metų
 • Gera padėtis jūsų namų mokykloje
 • 2,75 GPA ar didesnis 4,0 skalėje (GPA iki 2,75 bus nagrinėjami kiekvienu atveju atskirai)
 • Moksleivis, jaunesnysis ar vyresnysis, dirbantis programos pradžioje, kai kurie vietiniai universitetiniai kursai gali būti nepasiekiami antraisiais moksleiviais
 • Nebūtina vokiečių kalbos

Pasas

Pasas, galiojantis ne mažiau kaip šešis mėnesius nuo programos pabaigos datos, turi turėti ne mažiau kaip du tuščius lapus.

JAV piliečiams, turintiems galiojantį pasą, nereikia gauti išankstinio vizos įvažiavimo į Vokietiją. Priimdamas leidimą, gausite daugiau informacijos apie būtiną studento vizos / leidimo gyventi šalyje grąžinimą ir visus susijusius mokesčius. Prieš atvykimą gali būti reikalaujama, kad ne JAV piliečiai gautų studento vizą.

Kaina

2018 m. Ruduo

 • Mokestis: 15 560 $
 • Būstas: 3 710 dol
 • Draudimas: 230 USD
 • Iš viso: 19 950 JAV dolerių

Mokslo metai

 • Mokestis: 27 990 JAV dolerių
 • Būstas: 72020 dolerių
 • Draudimas: 550 dol
 • Iš viso: 35 960 JAV dolerių

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

Programa mokoma:
 • Anglų
IES Abroad

Peržiūrėti 128 daugiau kursų IES Abroad »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 semestrus
Dieninės
Price
19,500 USD
Programos kaina 2018 m. Rudenį
Pagal vietas
Pagal datą