Freiburgas - aplinkosaugos studijos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

freiburg

Kodėl Freiburgas?

Aplinkos judėjimas jau seniai įsitvirtino Freiburge, o dabar tai gyvenimo būdas. "Freiburg", žinoma, užima pirmaujančią poziciją kuriant ekologiškas technologijas ir architektūrą, taip pat pritraukia mokslo darbuotojus ir aplinkosaugos organizacijas iš viso pasaulio. Pasimokitės Freiburgo daugybės unikalių įnašų į šį svarbų judėjimą.

Ką jūs išmoksite

Ši anglų kalba dėstoma programa leidžia tyrinėti tokias mokinių temas kaip aplinkos studijos, miškų ekologija ir tvarumas, gyvenant Freiburge, esančiame netoli gražaus Juodojo miško ir Reino upės slėnio.

Visi kursai, išskyrus vokiečių kalbos kursus, organizuojami kaip trijų savaičių moduliai, todėl galite sutelkti dėmesį į kiekvieną jūsų studijuojamą temą, o dėstytojai gali jus ir jūsų klasės draugus nuvežti į ilgesnes, su kursais susijusias keliones Freiburge ir jo apylinkėse. Daugelį kursų IES Abroad moko fakultetas, priklausantis Freiburgo Albert-Ludwigs-Universität universitetui. Studentai gali priimti kai kuriuos modulius Aplinkos skyriuje

Be aplinkotyros temų, galite mokytis vokiečių kalbos pradiniame, vidutiniame ar aukštesniame lygyje „Albert-Ludwigs-Universität Freiburg“ „SprachLehrInstitut“ (Kalbų mokymo centre).

Kasdienis gyvenimas

Freiburgas ir aplinkiniai regionai bus jūsų klasė. Įsivaizduokite, kad keliaujate prie Reino upės imti pavyzdžių ir stebėti vietos ekologiją arba į Šveicarijos Alpių miškus, kad tęstumėte savo diskusijas apie miškų valdymą ir turizmą. Kur tik įmanoma, jūsų kursai nuves jus už klasės ribų, kad suteiktų praktinės patirties ir pasinaudotų visomis galimybėmis, kurias siūlo jūsų studijų užsienyje vieta.

Norime, kad jūs jaustumėtės namuose Freiburge, todėl mes darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą mieste. Nuo būsto iki kultūrinių renginių mūsų darbas yra įsitikinti, kad turite daugiausiai autentiškų studijų užsienyje patirtį.

Akademikai

Mūsų misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, kuri apima aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Mes siūlome unikalius kursus, kurie ištyrė aplinkosaugos studijas ir tvarumą bei kitas temas, taikydami išsamią ir praktišką požiūrį. Mūsų pasaulinio lygio profesoriai sustiprina jūsų akademinę patirtį ir kiekvieną dieną suteikia jums naujų perspektyvų. Be to, prestižiniame "Freiburgo" Alberto-Ludvigo universitete yra ribotas kursų variantų skaičius.

Jūs imate 15–19 kreditų per semestrą. Aplinkosaugos studijų kursai yra verti 3 kreditų ir yra dėstomi anglų kalba. Kalbų kursai yra 3 arba 4 kreditai ir dėstomi vokiečių kalba. Kursai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio.

Sukurkite savo akademinę patirtį, pasirinkdami iš šių būtinų ir neprivalomų komponentų:

 • Vokiečių kalbos kursai (būtina, 3 kreditai; pasirenkamas pratęsimas už 1 papildomą kreditą)
 • Keturi nuosekliosios aplinkos studijų kursai (privalomi, 3 kreditai kiekvieną)
 • Neprivalomas studijų programos modulis arba mokslinė asistentūra (3 kreditai)

Akademinė struktūra

125996_Academicstructure.png

Vokiečių kalbos kursai

Programa prasideda orientacija ir reikalingais trijų savaičių intensyviais vokiečių kalbos kursais universitete už 3 kreditus. Jūs tęsiate vokiečių kalbos studijas tris valandas per savaitę įprasto universiteto semestro metu, kad gautumėte papildomą 1 kreditą vokiečių kalbos.

Keturi iš eilės einantys aplinkos studijų kursai

Aplinkosaugos studijų kursai yra „moduliai“, kuriuose jūs pasirenkate vieną kursą vienu metu tris savaites. Kursai dėstomi anglų kalba, o daugumą kursų dėsto IES Abroad . Ribotas modulių skaičius gali būti siūlomas Albert-Ludwigs-Freiburgo Universiteto Miškininkystės ir ekologijos vadybos katedros magistrantūros programoje. Universiteto moduliai yra dėstomi pirmo kurso absolventams, tačiau jie yra tinkami IES Abroad studentams. Galima mokymo programa. To paties skyriaus „Albert-Ludwigs-Universität“ studentai gali stoti į IES Abroad mokomus aplinkos studijų kursus.

Atkreipkite dėmesį, kad daugelis ESS modulių naudoja „Freiburg“ kaip klasę ir siūlo ekskursijas už klasės ribų; šios patirtinio mokymosi galimybės gali pareikalauti papildomų fizinių reikalavimų. Kursų programose pateikiama daugiau informacijos apie patirtinio mokymosi galimybes. Be to, IES Abroad Freiburgo akademinė patariamoji komanda IES Abroad gali pateikti daugiau informacijos apie šių ekskursijų fizinius reikalavimus ir lūkesčius, kai baigsite kurso pasirinkimą. Norėdami sužinoti daugiau apie su kursu susijusius fizinius reikalavimus ar prašymus dėl apgyvendinimo, susisiekite su savo IES Abroad patarėju IES Abroad .

Programos pratęsimo parinktys

Pasirenkamas programos modulis

Pasibaigus jūsų programai, jūs galite praleisti tris savaites tęsdami savo akademinę patirtį Freiburge, dalyvaudami papildomame 3 kreditų modulyje Freiburgo universiteto Miškų ir ekologijos vadybos katedroje. Taikomas atskiras mokestis, o vietos yra ribotos. Informacija apie konkrečius modulius po programos yra pasiekiama atvykus į Freiburgą.

Mokslinių tyrimų padėjėjai

Galite kreiptis dėl mokslo darbuotojo padėjėjo darbo su universiteto fakulteto nariu aplinkos tyrimų srities tyrimų tema. Asistentų darbas trunka nuo trijų iki šešių savaičių ir vyksta pasibaigus kadencijai. Visos praktikos yra prižiūrimos ir siūlomos kaip akademinės galimybės, gaunančios IES Abroad kreditą. Studentai, dalyvaujantys mokslinių tyrimų asistentų programoje, negali dalyvauti papildomame pasirenkamame modulyje. Taikomas papildomas mokestis. Tyrimų temų sritys ir jų vietos gali būti ribotos.

Asistentų užtikrinimas yra konkurencinis procesas, o vietos nėra garantuotos. Paskirties vietos priklauso nuo prieinamumo, studento išsilavinimo ir įgūdžių bei studento CV / santraukos kokybės. Gali būti taikomi kalbos reikalavimai. Galutines vietas nustato interviu vietoje.

Įvairių Freiburgo universiteto katedrų asistentų pavyzdžiai:

Miško biometrijos katedra: Dėmesys miško išteklių inventorizacijai, studentai supažindinami su miško inventorizacijos metodais, įskaitant medžių ir miško medynų matavimus. Studentai gali atlikti tyrimus su optiniais ir lazeriniais instrumentais; išmatuoti Juodojo miško medynus, medžių skersmenis, medžių aukščius ir medžio tūrį; atlikti atsargų duomenų analizę.

Vegetacijos mokslo katedra: Studentai gali dalyvauti dabartiniame įvairių projektų darbuose, tokiuose kaip dabartinio darbo vegetacijos moksle apžvalga, įskaitant tikslus, metodus ir laukiamus rezultatus; klausimynų kūrimas, konsultacijos su daktaru studentams duomenų analizės ir anglų kalbos analizė, trumpų ataskaitų ir literatūros santraukų rašymas pasirinktomis vegetacijos mokslo temomis; dalyvavimas ekskursijose Freiburge ir jo apylinkėse.

Miško augimo institutas: Studentai gali pasirinkti tyrimų, susijusių su poveikiu aplinkai medžių augimui, temą, įskaitant dendroekologiją, produkcijos ekologiją ir miškotvarką. Studentų užduotys gali apimti lauko darbus, tokius kaip medžiagos ir lauko duomenų rinkimas, ir laboratorinius darbus, tokius kaip medžio žiedo parametrų matavimas, kryžminimas ir statistinių duomenų analizė.

Miškininkystės institutas: Studentai gali dalyvauti žiedo analizėje ir artimojo infraraudonųjų spindulių atspindžio spektroskopijoje (NIRS), kurio tikslas - išsiaiškinti, ar retinimas gali padėti padidinti pasėlių medžių atsparumą sausrai Norvegijos eglių (Picea abies) medynuose. Arba studentai gali dalyvauti eglių kamieninių diskų vienmečių žiedinių tyrimų analizėje iš stiebų tankio bandymo Pietų Vokietijoje, įskaitant kryžminimą ir esamų vienmečių žiedų nuskaitymo sausros atvejų nustatymą, naudojant specialią programinę įrangą dendroekologinei analizei. Be to, studentai gali rinkti NIRS medienos pavyzdžius, įskaitant medienos mėginių paruošimą ir analizę iš eglės kamieninių diskų.

Miško zoologijos institutas: Studentai gali ištirti azoto naudojimą vabzdžių mitybai tyrime, kurio metu išmatuojamas žolėdžių žuvėdrų lervų virškinimo efektyvumas.

Partnerio institucija (-os)

Albertas-Ludwigsas-Universitetas

Vienas iš seniausių ir labiausiai gerbiamų universitetų, Alberto-Ludvigo universitetas Freiburgas nuolat laikomas vienu iš aukščiausiųjų aukštojo mokslo institucijų šalyje.

Vokiečių kalbos kursai

Universitetas neteikia savo vokiečių kalbos programos. Jie moko pradinių, vidurinių ir papildomų kalbų kursus pagal Bendrą Europos kalbų orientavimo sistemą (CEFR).

Išvykos į gamtą

Be su kelionėmis susijusių kelionių, jūs taip pat turite galimybę dalyvauti pasirenkamoje pramoginėje išvykoje. Jūs dalijatės šios išvykos išlaidas su „ IES Abroad . Anksčiau kalbant, tikslas buvo:

Vosges kalnai

2 dienos | Kritimas

Keliaukite į Prancūziją ir apžiūrėkite Vosges kalnus. Pasivaikščiokite aukštyn ir žemyn po Vosges, mėgaukitės fantastiškais Reino upės slėnio vaizdais, išbandykite tikrąjį skausmą „au au chocolate“ su kavine „au lait“. Nakvynėsite alpinėje trobelėje ir pietausite su skaniu Elzaso maistu su šio regiono vynu. Ši išvyka yra neprivaloma ir reikalauja papildomų išlaidų.

Kelionės, susijusios su kursais

Nors jūsų nuotykiai prasideda Freiburge, mūsų su kelionėmis susijusios kelionės nukelia į kitas puikias vietas Vokietijoje ir už jos ribų, kad galėtumėte toliau mokytis. Su kursu susijusios kelionės yra įskaičiuotos į programos mokestį. Per šias keliones kaupsite duomenis ir dalyvausite moksliniuose tyrimuose. Paskirties vietose gali būti:

Juodasis miškas

3-5 dienos | Kritimas

Tyrinėkite florą ir fauną, naudodamiesi vienadienėmis kelionėmis po šį garsųjį mišką, esantį visai šalia Freiburgo. Kelionės trukmė priklauso nuo kurso priėmimo.

Šveicarijos Alpėse

3 dienos | Kritimas

Žygis per Šveicarijos Alpes tiriant miškotvarką, miškų švietimą, klimatą ir regioninį klimatą bei jų poveikį augmenijai.

Reino upės slėnis

1 diena | Kritimas

Ištirkite šio derlingo upės slėnio ekologiją, sužinokite apie vandens kelių valdymą ir ištyrinėkite Reino upės užtvankas. Jūs taip pat eisite per Reiną į besiribojančią Prancūziją.

Kasdienis gyvenimas

Dalis pastangų, kad Freiburge jaustumėtės kaip namuose, daro viską, kad padėtume jaustis saugūs ir prižiūrimi. Nesvarbu, ar tai orientacijos programa, kuri parengia jus į priekį, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykas, kurios nuveda jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis.

Orientacija

Programa prasideda privaloma orientacija, kuri supažindina jus su IES Abroad darbuotojais, kolegomis studentais, Freiburgo Albert-Ludwigs-Universität ir Freiburgo miestu. Orientavimosi metu jūs taip pat pasirenkate vokiečių kalbą už tris kreditus. Turite galimybę tęsti savo vokiečių kalbos kursus visą kadenciją už vieną papildomą kreditą.

Mūsų išsami orientacija

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad kai paliksite Freiburgą, jis jaučiasi kaip namuose.

Bendri universiteto apartamentai - jūs gyvenate vienviečiame arba dviviečiame kambaryje kartu su bendra virtuve ir vonia. Liuksai yra bendri su Vokietijos ir užsienio studentais ir turi prieigą prie interneto.

Vienos studijos apartamentai - turėsite savo studijos tipo apartamentus su viena vonia ir sandėliuko virtuve. Taip pat teikiamas internetas. Komplekse gyvena kiti Vokietijos ir užsienio studentai. Vietos yra ribotos ir gali apimti papildomus mokesčius.

Studentai paprastai paruošia patiekalus savo būstinėje ar vakarienei į prieinamą studentų kavinėje "Freiburg". Maitinimas nėra įtrauktas į programos mokestį.

Papildoma veikla

Per savo kultūrinius renginius pertvarkykite savo gyvenimą ir mokymąsi Freiburge, pavyzdžiui:

 • Kelionė į futbolo stadioną. su įspūdingu fotoelektros stogu
 • Vaubano žaliojo rajono kelionė
 • Apsilankykite „Ökostation“ - aplinkos supratimo didinimo centre

Universiteto renginiai ir kultūrinė veikla

"Albert-Ludwigs-Universität Freiburg", pavyzdžiui, sporto komandų, socialinių klubų ir dalinai subsidijuojamų kelionių į paskirties vietas Vokietijoje, Prancūzijoje ir Šveicarijoje, yra keletas renginių ir renginių.

Kalbos partneriai

IES Abroad esantys Freiburgo darbuotojai gali padėti rasti vokiečių kalbos „tandemo“ partnerį, su kuriuo galite praktikuoti vokiečių kalbą. Kalbos partnerio turėjimas Freiburge taip pat suteikia unikalų supratimą apie vietos studentų gyvenimą.

Kaina

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

2020 m. Pavasarį

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 metų pavasaris 15 950 USD 3810 USD 230 USD 19 990 USD

Mokslo metai

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
Mokslo metai 28 135 USD 7460 USD 550 USD 36 145 USD

Stipendijos

Programos stipendijos

Adelyn Dougherty Leander poreikiais pagrįstų urbanistinių klausimų stipendija

Iki 3000 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Atvira studentams, besidomintiems miesto studijomis (nereikia studijuoti pagrindų miesto studijose).

Juodojo miško aplinkos studijų stipendija laisvųjų menų studentams

Kiekviena iki 5000 USD; apdovanojama net 10 studentų kiekvienais metais.

Juodojo miško aplinkos studijų stipendija skiriama studentams, studijuojantiems Freiburgo aplinkos studijas

Mūsų centras

Įsikūręs Freiburgo centre, „ IES Abroad Center“ yra lengvai pasiekiamas pėsčiomis nuo Freiburgo „Albert-Ludwigs-Universität“, Freiburgo teatro ir pagrindinio prekybos rajono.

Funkcijos apima:

 • Klasės
 • Studentų holas
 • Greita interneto ir spausdintuvo prieiga
 • Maža knygų ir DVD biblioteka
 • Kopijavimo aparatas / skaitytuvas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau