Fotografijos kursai ir tekstas

GrisArt Escuela Superior de Fotografía

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Fotografijos kursai ir tekstas

GrisArt Escuela Superior de Fotografía

Kas yra ypatinga apie fotografinio atvaizdo kartu su tekstu? Iš esmės, santykiai priklausys nuo teksto tipus ir nuotraukomis, kurie rodomi tuo pačiu metu. Jei mes sutelkti dėmesį į meninio lygio, igyja ekspresyvumu naujas produktas, arba, priešingai, sukelia sumaištį? Kokius skirtumus ir panašumus, yra tarp šių dviejų priemonių saviraiškai? Kaip Michel Tournier paklausti, derinant fotografijos ir teksto nebus kaip bando maišyti vandenį su ugnimi? Tiesą sakant, mes galime intuicija, kad jie abu tokie skirtingi ir tiek daug bendrų elementų, pavyzdžiui, broliai. Bet kokiu atveju, jis yra skirtas, kad tai yra daugelyje daugiau klausimų nei atsakymų gausa Žinoma, kaip vienintelį būdą spręsti tarp šių dviejų išraiškos priemonių santykį yra per pastovaus apklausą, nesilaikantiems klišės.

Matyt, iš atvaizdo funkcija yra parodyti veiksmų vyksta tekste, nes tai turėtų paaiškinti, ką mes matome buvęs; Kitaip tariant, vaizdas visada pateikiamas kaip erdvinio meno, priekinio teksto, laiko menu, kuriame yra sąlytis, paaiškinimą ir pasakojimą. Be šio pagrindinio papildomumo ryšiai pratęstas fotovaizdo atveju, nes jos ypatingų santykių su tikrove. Ne vaizdas yra tik nekilnojamojo dokumentas arba literatūros tekstas tiesiog fantastika. Be to, nepaisant jo kilmės vaizdinę, fotografija pradeda kalbėti, kad pagaliau sutelkti vietos laiku; ir šis suvokimas yra tai, ką žavėjo daug rašytojų, nes į daguerreotype atėjimas.

Žinoma, bus pradėti kiekvienos sesijos, iš lyginamųjų koncepcijų serijos į tranzito jungtukų įvairių rūšių fotografijos ir teksto, stebint sąveikos operaciją įvairių autorių darbus. Pagrindinių yra praktinis darbas bus reikalaujama, kad dalyvių, ta prasme, kad jie dalyvauja iškeltus klausimus ir padaryti keletą trumpų praktiką ir už jos ribų klasėje serija.

Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
1 mėnuo
Ištęstinės
Price
Kaina
230 EUR
Locations
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla