Read the Official Description

Nors fotografija ir filmas yra atskiras daugelio teoretikų ir kritikų protus, yra aišku, kad šiandien tarp dar ir judantis vaizdas ribos skiedžiamas. Atsirado hibridinę erdvę, kuri persmelkia meno, eksperimentinės ir komercinę praktiką.

Pagrindinis kurso tikslas yra parodyti skirtumus tarp fotografijos ir kino atitikmenis per savo istoriją, ir pateikti pasiūlymų, kurie leidžia studentams praturtinti savo vizualinę kalbą ir atidarykite eksperimentuoti sistemą. Tai padės jiems ištarti turtingesnį estetinius projektus oficialiai ir konceptualiai, ir atkreipti vienaskaitos kūrybinį profilį.

Žingsnis fotografijos bus išnagrinėti siekiant kinetinė, tarpusavio traukos tarp dviejų žiniasklaidos ir išraiškingų aplinkybes; fotografų, kurie padarė filmus ir kino kūrėjus, kurie flirtavo su fotografijos darbai ir kino elemento buvimas šiuolaikinės fotografijos ir tirti į nepriklausomų filmų rėmo bus analizuojami. Visi šie santykiai bus sprendžiami atsižvelgiant kaip nuoroda istoriją ir raidą tiek įrankių.

Kartu su įėjimo iš mokytojo, žinoma siekiama didinti studentų dalyvavimą ir skatinti jų kūrybiškumą per asmeninio projekto paleidimo.

See 13 more programs offered by GrisArt Escuela Superior de Fotografía »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov 2019
Duration
1 mėnuo
Ištęstinės
Price
230 EUR
By locations
By date
Start Date
Kov 2019
Application deadline

Kov 2019

Location
Application deadline
End Date