Mūsų metų fondas rengia jus studijuoti laipsnį WBS ir suteikia studentams galimybę kurti savo žinias apie verslą, tobulinti kai kuriuos pagrindinius įgūdžius, kuriuos mes nustatėme esant svarbūs sėkmingam bakalauro laipsniui, ir praleisti metus priprasti prie universiteto aplinka.

Mes teikiame įvairią renginių ir veiklos programą, pvz., Apsilankymus ne verslo mieste, svečių paskaitas, kūrybines dirbtuves ir paslaugų projektus, kurie stiprina jūsų pasitikėjimą ir gali būti patyrę patirtį, kai pereinate į laipsnio studijas.

Mes suprantame, kad yra ryškių, motyvuotų studentų, kurie sugeba sėkmingai dalyvauti mūsų kursuose, kurie negali gauti galimybės dėl aplinkybių, nepriklausančių nuo jų kontrolės. Žinoma, kad studentai iš nepalankioje padėtyje esančių šeimų negali gauti aukštojo išsilavinimo tokiu pačiu kursu kaip ir kiti studentai - ne todėl, kad jie negali būti sėkmingi, bet dėl ​​kliūčių, dėl kurių sunku įrodyti, kad gali. Mes labai tikime, kad palengvinsime prieigą prie šių studentų.

Mūsų fondo metų studentai padarė ir toliau daryti nuostabius dalykus. Mes nepraleisim kai kurių tikrai neįtikėtinų mokinių, jei neturėtume savo Fondo metų kursų, o visa mūsų mokykla bus tobulinama, kai turėsime studentų kūrybą, atspindintį turtingą įvairovę, kuri egzistuoja už mūsų sienų. Jei manote, kad esate vienas iš šių mokinių, asmuo, kuris yra motyvuotas ir nori mokytis, bet neatitiko mūsų standartinių priėmimo kriterijų, peržiūrėkite mūsų Fondo metų įvesties kriterijus ir puslapius, kad sužinotumėte daugiau apie kursą.

Jums reikės vairuoti ir atsiduoti jūsų studijoms, norint išgyventi kursą, tačiau gaus daug paramą iš mūsų specialios akademinės fakulteto komandos, asmeninių dėstytojų, buvusių pamatų metų studentų mentorių ir mūsų administracijos darbuotojų.

Jei sėkmingai baigsite fondo metus, jūs automatiškai prisijungsite prie tiesioginių atvykimo studentų pagal kursų struktūrą, skirtą BSc Accounting

2019/2020 Struktūra

Rudenį ir pavasarį studijuosite keturis modulius ir pavasarį ir vasarą atliksite individualų projektą.

Moduliai, kuriuos atliksite, padės sukurti savo matematikos ir statistikos įgūdžius, jūsų organizacinius problemų sprendimo įgūdžius, pvz., Kūrybiškumą, lyderystę ir komandinį darbą, ir suteiksite galimybę dirbti akademinėse praktikose, tokiose kaip moksliniai tyrimai, kritinis mąstymas ir universiteto lygio rašymas. Jie taip pat plėtos jūsų žinias bendrosiose verslo srityse, tokiose kaip rinkodara, operacijų valdymas, apskaita ir finansai, ir padės atlikti mokslinius tyrimus realių organizacinių problemų sprendimui.

Daugiausia dirbate seminaro stiliaus klasėse su maždaug 25 moksleiviais bent 12 valandų per savaitę, kuri suteiks jums įgūdžių, žinių ir gilaus supratimo, kad jums reikės toliau mokytis savarankiškai tarp sesijų. Jūs įvertinsite iš egzaminų, pristatymų, grupinių darbų ir kursinių darbų, skirtų jums įvairiai pasiruošti vertinimų tipams, kuriuos jums duos pirmieji metai ir po jo.

Sėkmingai baigus Fondo metams, pereisite į pirmąsias bakalauro studijų ir finansų arba bakalauro valdymo bakalauro laipsnį. Tuomet atliksite tą pačią studijų pakopą kaip ir tiesioginių studijų studentai.

Karjera

Galbūt jūs žinote, ką norite daryti po studijų, ar galbūt vis dar svarstote savo galimybes? Nepriklausomai nuo to, kuo planuojate savo ateitį, " Warwick Business School ir "Warwick" universitete rasite daug pagalbos, išteklių ir veiklos, kad padėtumėte priimti sprendimus, sustiprintų savo įsidarbinimo galimybes ir pasiektų savo karjeros tikslų.

WBS CareersPlus

Mūsų speciali "CareersPlus" komanda teikia specializuotas karjeros paslaugas tik " Warwick Business School studentams, įskaitant:

  • 1-2-1 karjeros instruktavimas
  • Karjeros planavimo ir pasiruošimo seminarai
  • Darbdavio renginiai
  • Darbovietės ir stažuotės

Specialūs darbdavių renginiai, specialiai skirti mūsų studentams, buvo tokie, kaip "EY", "L'Oréal", "Aldi", "Johnson"

Stipendija

Mes siūlome stipendiją visiems studentams, kurie yra atrinkti studijuoti kursuose, apimdami visas studijų mokesčius už Fondo metus (£ 6750 už 2019/20 įrašą). Mokesčiai už vėlesnius metus bus apmokestinami pagal standartinį namų mokymosi mokesčio tarifą. Be to, studentai gali kreiptis dėl "Warwick Bursary", kad prireikus galėtų padengti jų pragyvenimo išlaidas. Velso pareiškėjai gali gauti papildomą finansinę paramą iš "Student Finance Wales".

Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
6,750 GBP
Mokykla siūlo stipendiją visiems studentams, kurie yra atrinkti studijuoti kursuose, apimdami visas studijų mokesčius už Fondo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date