Fondo metai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Fondo metai yra visa parengiamoji panardinimo programa, skirta tarptautiniams studentams, norintiems stoti į University of Parma ar bet kurį Italijos universitetą ar muzikos konservatoriją. Jis organizuojamas bendradarbiaujant su A. Boito muzikos konservatorija Parmoje.

Jis skirtas galimiems studentams, turintiems vidurinės mokyklos diplomą, tačiau turintys lingvistinių ar kultūrinių spragų ir (arba) mažiau nei 12 metų, kaip reikalaujama pagal įstatymą, kad galėtų patekti į universitetą Italijoje.

Šios programos dėka tarptautiniai studentai turės galimybę:

  • Tobulinkite savo italų kalbos žinias (iki B2 lygio) (reikia stoti į Italijos universitetą) ir praplekite savo tarpkultūrinius komunikacinius įgūdžius.
  • Norėdami geriau integruotis į akademinį kontekstą Italijoje, užpildykite visas kultūrines ir tarpkultūrines spragas.
  • Gauti vienerių metų lankomumo pažymėjimą (mokiniams, kurie neturi 12 metų mokymosi).

„Parma“ garsėja visame pasaulyje dėl savo meno, kuriame muzika vaidina pagrindinį vaidmenį ir maistą. Tai vidutinio dydžio, efektyvus, ryškus universitetų miestas, pasižymintis aukšta gyvenimo kokybe.

University of Parma turintis daugiau nei tūkstantį metų, visuomet buvo pirmaujanti naujose mokymo ir mokslinių tyrimų srityse. Jos pagrindinės vertybės yra atsakas į studentų poreikius ir padėti studentams plėtoti savo specialius įgūdžius nuo studijų gyvenimo iki laisvalaikio.

Sužinokite daugiau apie kursą:
href = "http://foundationyear.unipr.it/en/home-en/
arba rašykite adresu fonduyear@unipr.it

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2020

Apie mokyklą

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. Skaityti mažiau
Altavilla Vicentina , Parma + 1 Daugiau Mažiau