Puiki kelionė visada prasideda nuo pirmojo žingsnio.

Italija: stebuklo sinonimas, ypač naujoms kartoms, kurios gyvena užsienyje ir nori užmegzti ryšį su gražiąja šalimi siūloma kultūra ir švietimo sistema. RUFA prisiimtas scenarijus susisiekti su „ Made in Italy“ pritrauktais studentais prasideda nuo šios prielaidos, kuri nėra tik skiriamojo požymio ir stiliaus ženklas, bet ir kaip kokybinis požiūris į gyvenimą.

Būtent šiame kontekste fondo metai tinka: papildomas 60 kreditų kursas, trunkantis vienerius metus, kurio tikslas - inicijuoti studentą kultūros, dizaino, istorijos ir meno temomis, su kuriomis jie susidurs, dar giliau ateinančiais metais. Dėl šio mokymosi kelio užsienio studentai, turintys 11 metų lankomumą, prieš pradėdami naudotis universitetų sistema galės integruoti minimalią 12 būtinų sąlygų, papildydami žinias apie pagrindinius dalykus, reikalingus norimam meniniam, audiovizualiniam, multimedijos ir dizaino žinios. Dalyviai taip pat galės sužinoti apie RUFA mokymo metodus, bendrauti su mokytojais, integruodami praktinius ir teorinius metodus, tyrinėdami mokslinių tyrimų ir meninės gamybos koncepcijas bei gerąją patirtį, susijusią su dizainu.

Kas yra Fondo metų tikslas?

 • Norėdami gauti 60 papildomų CFA, kad galėtų dalyvauti Italijos universitete
 • Papildyti minimalų 12 metų mokyklos lankymo reikalavimą

Įkūrimo metai leidžia dalyviams sukurti pagrindus bet kokiai pirmojo lygio studijų programai, įtrauktai į vadinamąją „RUFA - Experience“. Šiame kontekste studentai gali patys atsidurti teste, gerinti jų santykius su kalba, bendrauti su universitetu ir nacionaline akademine kompetencija ir kurti profesinius santykius su mokytojais. Pateikiami penki skirtingi dalykai: italų kalba ir kultūra, rašymo dirbtuvės, meno istorija, dizainas ir italų stilius, konkretus fotografijos, vaizdo, meno ir dizaino kursas, baigiamasis testas ir CILS / B2 sertifikatas.
Iš viso bus 485 valandos, suskirstytos į 20 valandų per savaitę. Gauti 60 mokymo kreditų suteiks studentams galimybę susipažinti su RUFA - ar bet kuria kita institucija - pirmosios pakopos akademiniais kursais ir nebus pripažįstami siekiant sumažinti mokymosi krūvį, numatytą vėlesnėse studijų pakopose.

Dalykas (T = teorinis • TP = teorinis-praktinis)

165 Kalba

75 Kultūra

Rašymo dirbtuvės (TP) 2 25 Meno, dizaino ir italų stiliaus istorija (T) 8 60 Specifinis kursas (TP) 12

50 Nuotraukų / vaizdo įrašų

50 str

50 Pagrindinis dizainas

Paskutinis testas 2 10 CILS / B2 sertifikatas 4 Iš viso 60 485

RUFA įkūrimo metai yra italų arba anglų kalba, priklausomai nuo pasirinktos galimybės. Narystė yra atvira visiems studentams, neatsižvelgiant į kalbų lygį atvykimo metu, net jei ji yra geriau B1.

Bendra informacija

 • Laikotarpis: nuo 2019 m. Spalio iki 2020 m. Birželio mėn
 • Kalba: italų arba anglų
 • Kalbos reikalavimai: pageidautina B1 lygis
 • Registracijos terminas: 2019 m. Rugsėjo 30 d
 • Kaina: 6 500 € *
 • Išduotas laipsnis: dalyvavimo sertifikatas CILS sertifikavimas

* Į kainą įskaičiuota:

 • Registracijos mokestis
 • dalyvavimo ir baigiamojo egzamino mokestis
 • CILS sertifikavimas
 • RUFA kortelė (konvencijos su kino teatrais, teatrais, sporto salėmis ir mokymo medžiaga)
 • galutinis sertifikatas

Mokėjimo būdas reikalauja 25% registracijos metu ir 75% iki 19/09/09. Kandidatai privalo iki 2019 m. Rugsėjo 30 d. Pateikti paraišką dėl priėmimo, pridedant savo aukštojo mokslo diplomą, kartu su atliktu mokymų „užrašu“.

RUFA pasilieka galimybę prieš registraciją tikrinti studentų tinkamumą ir motyvacinę sferą. Kursas bus suaktyvintas ne mažiau kaip 6 studentais, kol bus paimtos visos galimos vietos.

Programa mokoma:
 • Anglų
 • Italų
Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
6,500 EUR
Mokėjimo būdas reikalauja 25% registracijos metu ir 75% iki 19/09/09
Deadline
Rgs. 30, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
End Date
Birželis 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgs. 30, 2019

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgs. 30, 2019
End Date
Birželis 2020