Fondo metų programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jūs esate jaunas, ambicingas ir ieškote įkvėpimo? Jūs baigėte vidurinę mokyklą, norėtumėte universiteto gyvenimo skonio ir norėtumėte daugiau sužinoti apie pasaulį ir jo kultūrą? Tada jus domina mūsų fondo metų programa.

Svarbus žingsnis yra planavimas ir pasiruošimas akademinei ateičiai. Prisijunkite prie Džeikobso universiteto "Fondo metų" programos, norėdami išnagrinėti įvairias studijų sritis ir įgyti akademinių mokymosi įgūdžių prieš pradėdami savo bakalauro laipsnį.

Remdamiesi savo individualiu akademiniu pagrindu ir savo poreikiais bei tikslais, galite kurti savo Fondo metų mokymosi patirtį. Kaip Fondo metų studentas, galite lankyti įvairių studijų sričių bakalauro kursus ir pasirinkti skirtingų tipų parengiamuosius kursus, kad pagerintumėte savo akademinius įgūdžius. Be to, jūs gyvenate mūsų tarptautiniame miesteliu ir galite mėgautis visais studentų gyvenimo privilegijomis gyvenamuosiuose kolegijose.

Studentai, kurie baigia programą, sėkmingai gauna garantuotą priėmimą į Jokobso universiteto bakalauro studijų programas. Sukurk savo kelią!

Didžiosios priežastys, kodėl reikia kreiptis į Fondo metus

# 1 aukštasis išsilavinimas : mūsų akademiniai patarėjai ir patyrę instruktoriai teikia profesionalų patarimą savo pereinamuoju laikotarpiu į bakalauro studijas. Mėgaukitės mažiausiomis klasėmis, individualia pagalba ir pažangiausiomis priemonėmis.

# 2 Individualus požiūris : pelnas iš asmeninio akademinio patarimo, karjeros konsultavimo ir individualizuotos akademinės mokymo programos, kurią galite pritaikyti prie savo interesų ir poreikių.

# 3 Perduodamos žinios . Programa leidžia lankyti nuolatinius bakalauro kursus ir surinkti iki 45 ECTS kreditų, kuriuos galite pervesti į būsimą studijų programą.

# 4 "Campus Life": jūs gyvensite ir mokysite universitetuose, ir jūs tapsite mūsų dinamiškos tarptautinės bendruomenės dalimi, kurioje mokosi daugiau nei 100 skirtingų tautų. Sustiprinkite savo tarpkultūrinius įgūdžius, plėtoti tarptautinį tinklą ir visą gyvenimą patirtį.

# 5 Garantuojamas įėjimas į Jokobso universitetą: visi studentai, kurie sėkmingai baigė Fondo metų programą, gauna garantuotą priėmimą į žinomas universiteto bakalauro studijų programas.

Fondo metų paslaugos

 • Ekspertų patarimai pereinant prie bakalauro studijų.
 • Profesinis akademinis patarimas, kolegijos konsultavimas ir bendraamžių konsultavimas.
 • SAT bandymo paruošimas ir registracija.
 • Modernūs vienviečiai kambariai ir pilna lenta gyvenamuosiuose kolegijose.
 • Visiškai įrengtas poilsio centras ir daugialypės terpės kambariai.
 • Visa ir prieš išvykimą teikiama parama.
 • Orientacinė savaitė, skirta palengvinti perėjimą į Vokietiją ir Jokūbo universitetą. Šeimos šeimos programa.
 • Ekskursijos į pagrindinius Europos miestus.
 • Bendra parama (oro uoste, sveikatos draudimas, leidimas gyventi ir tt).
 • Universiteto kampelis su 24 valandų apsauga.

Kaip taikyti

Norėdami pateikti išsamią paraišką, pateikite šiuos dokumentus:

 • Internetinė paraiškos forma, įskaitant trumpas motyvacijos pareiškimas. Jūsų aukštosios mokyklos nuorašai.
 • Mokytojo ar patarėjo patarimo informacinis laiškas.
 • Anglų kalbos įgūdžių įrodymas (pvz., TOEFL, IELTS, arba Kembridžas (FCE)).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Students lovingly call the campus “the bubble” – an international English-language microcosm in the middle of Europe, where you will live and learn with students from over 100 countries.

Students lovingly call the campus “the bubble” – an international English-language microcosm in the middle of Europe, where you will live and learn with students from over 100 countries. Skaityti mažiau