Fondas meno ir dizaino

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Užtikrinkite savo vietą fonde meno ir dizaino kursuose jau šiandien ir mėgaukitės 600 svarų sterlingų nuo savo kursų mokesčių. Pasiūlymas baigsis '19 m. Gruodžio 18 d.

Fondo meno ir dizaino diplomas yra lanksti programa, suteikianti studentams galimybę plėtoti savo kūrybinius sugebėjimus.

Tai suteikia esminį įvadą į kūrybinį meną plėtojant tyrinėjimo ir eksperimentavimo įgūdžius įvairiuose meno ir dizaino dalykuose. Sukurtas maksimaliai išnaudoti savo meninį potencialą, pamatų kursai siūlo mūsų patyrusio fakulteto patarimus, padėsiančius pasirinkti jums tinkamiausią specialistų Pathway .

Reikalavimai kursui

  • Minimalus amžius: 17 m
  • Paprastai viena A lygio arba lygiavertė 3 lygio / ES / tarptautinė kvalifikacija (pavyzdžiui, tarptautiniai bakalaureato pažymėjimai)
  • Plius trys GCSE leidimai (A * - C) (9 - 4) arba 2 lygio kvalifikacijos atitikmuo (pageidautina anglų kalba ir menas
  • Anglų kalbos mokėjimas: IELTS 5.0 (ne mažiau kaip 4.5 kiekvienam komponentui) arba lygiavertis (CEFR B2 lygis)
  • Įstojimą į šį kursą taip pat lems jūsų kūrybinių darbų aplanko įvertinimas, interviu ir rašytinis pareiškimas
  • Taip pat gali būti atsižvelgiama į alternatyvią kvalifikaciją ir patirtį. Išimtinėmis aplinkybėmis kandidatas gali būti laikomas neturinčiu reikalaujamos kvalifikacijos, pagrįstos darbo patirtimi ir (arba) ankstesne studijų / kūrybine praktika.

PASTABA: norint pereiti į pagrindinio lygio studijas, iš pareiškėjų paprastai reikalaujama turėti oficialią kvalifikaciją, tokią kaip A lygio ir GCSE ar lygiavertę.

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 2019

Apie mokyklą

London College of Contemporary Arts (LCCA) is a specialist creative arts university offering a selection of leading career-focused undergraduate and short courses which are industry relevant, practica ... Skaityti daugiau

London College of Contemporary Arts (LCCA) is a specialist creative arts university offering a selection of leading career-focused undergraduate and short courses which are industry relevant, practical and innovative. As LCCA continues to grow, it remains that we offer our students great diversity in terms of their location of study in the United Kingdom. With our campus based in Central London, we provide the opportunity to study in the world’s capital of Art, Fashion, Design and Media. Skaityti mažiau
Londonas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau