Fizika IVC

Fizikinių mokslų ir technologijų mokykla siūlo kursus ir programas įvairiuose fizikinių mokslų šakose, įskaitant astronomiją, chemiją, geologiją, okeanografiją, fiziką ir šiuolaikines technologijas, įskaitant elektroniką ir lazerinę optiką.

KURSAI

Fizikos mokslo programoje yra astronomijos ir fizikos kursai. Mokymo programa skirta pritraukti ir ugdyti studento vaizduotę, susijusią su Saulės sistemos kilme, sudėtimi ir mechanika. Objektų judėjimas, susijęs su gravitacinėmis, magnetinėmis ir elektrinėmis jėgomis; Medžiagos ir energijos sąveika; Šviesos elgesys; Ir fizines cheminių savybių.

Kursai, siūlomi per mokymo programą, atitinka natūralių mokslų bendrojo lavinimo reikalavimus. Jie taip pat gali būti laikomi pasirenkamais laisvųjų menų ir mokslo srities magistro laipsniais, arba jie gali būti laikomi atitinkančiais reikalavimus, taikomus magistro laipsniui priklausančiam asociacijos nariui fizinio mokslo srityje.

Pagrindinis

Nors bakalaureato laipsnis yra rekomenduojamas pasiruošimas tiems, kurie svarsto profesinę karjerą, susijusią su fiziniu mokslu, baigus specializuotąsias studijų programas bus parodyti įsipareigojimai šioje srityje ir bus visapusiškai pasirengti aukštesniojo skyriaus darbą.

Šio laipsnio tikslas yra sukurti tvirtą pagrindą fizikos mokslo srityse. Pasirinkę reikiamus kursus iš rekomenduojamo pasirenkamųjų sąrašų, studentai turėtų galėti toliau mokytis chemijos, fizikos, inžinerijos ir daugelyje kitų fizinių mokslų sričių, kurie reikalauja šių kursų kaip prielaidų.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 17 daugiau kursų Irvine Valley College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
46 USD
už vienetą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date