Fizikos mokslų daktaro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Fizika IVC

Fizikinių mokslų ir technologijų mokykla siūlo kursus ir programas įvairiuose fizikinių mokslų šakose, įskaitant astronomiją, chemiją, geologiją, okeanografiją, fiziką ir šiuolaikines technologijas, įskaitant elektroniką ir lazerinę optiką.

KURSAI

Fizikos mokslo programoje yra astronomijos ir fizikos kursai. Mokymo programa skirta pritraukti ir ugdyti studento vaizduotę, susijusią su Saulės sistemos kilme, sudėtimi ir mechanika. Objektų judėjimas, susijęs su gravitacinėmis, magnetinėmis ir elektrinėmis jėgomis; Medžiagos ir energijos sąveika; Šviesos elgesys; Ir fizines cheminių savybių.

Kursai, siūlomi per mokymo programą, atitinka natūralių mokslų bendrojo lavinimo reikalavimus. Jie taip pat gali būti laikomi pasirenkamais laisvųjų menų ir mokslo srities magistro laipsniais, arba jie gali būti laikomi atitinkančiais reikalavimus, taikomus magistro laipsniui priklausančiam asociacijos nariui fizinio mokslo srityje.

Pagrindinis

Nors bakalaureato laipsnis yra rekomenduojamas pasiruošimas tiems, kurie svarsto profesinę karjerą, susijusią su fiziniu mokslu, baigus specializuotąsias studijų programas bus parodyti įsipareigojimai šioje srityje ir bus visapusiškai pasirengti aukštesniojo skyriaus darbą.

Šio laipsnio tikslas yra sukurti tvirtą pagrindą fizikos mokslo srityse. Pasirinkę reikiamus kursus iš rekomenduojamo pasirenkamųjų sąrašų, studentai turėtų galėti toliau mokytis chemijos, fizikos, inžinerijos ir daugelyje kitų fizinių mokslų sričių, kurie reikalauja šių kursų kaip prielaidų.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2017

Apie mokyklą

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experi ... Skaityti daugiau

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experience with a sincere commitment to learning. IVC offers day and evening classes, on campus or online. Skaityti mažiau