Oficialus aprašymas

Plėsti savo žinias ir galimybės užsidirbti

Dėl vis didėjančio užduočių sudėtingumo reikalinga priimant išmintingą finansiniai sprendimai, vis daugiau žmonių ieško protingų patarimų apie finansinius išteklius ir paslaugas. Šis didėjančią paklausą sukūrė daug naujų ir pelningų galimybių finansinių paslaugų profesionalų, kurie gali pateikti protingas ir pranešė gaires.

Kas yra BŽP ® sertifikavimas?

  • SERTIFIKUOTA Finansinio planavimo ™ arba BŽP ® sertifikavimo suteikiama BŽP valdybos asmenų, kurie atitinka etika, patirties ir mokymo reikalavimų, ir perduoti BŽP ® kvalifikaciniam egzaminui. BŽP ® sertifikavimas yra finansinio planavimo sertifikavimo klientų pagarbą ir paklausą. Jame jūs išskyrus kaip kompetentingas ir etikos finansinį planavimą.

Ką Seidman kolegijos Verslo pasiūlymas?

Seidman Finansinis planavimas sertifikatas programa (SFPC) yra ne kredito programa, kuri tenkina augantį tarp finansų planavimo specialistams SERTIFIKUOTA Finansinio planavimo ™ arba BŽP ® sertifikavimas. Tie, kurie sėkmingai užbaigti šį BŽP Valdybos Registruoti programa bus kvalifikuotas sėdėti už BŽP ® kvalifikaciniam egzaminui.

SFPC programa susideda iš šešių ne kredito studijų, kurios apima principus, finansų planavimą, įskaitant draudimo, investicijų, pensijų, Gyventojų pajamų mokesčio ir turto planavimo. Visi programoje laikytis nustatytų gairių Sertifikuoti Finansinio planavimo tarybos standartų Inc tekstai kursai yra parinkti iš bibliografija pateikta sertifikuoti Finansinio planavimo tarybų standartų Inc


Peržiūrėti 3 daugiau kursų Seidman College of Business, Grand Valley State University »

Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Rugs 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date