Read the Official Description

Plėsti savo žinias ir galimybės užsidirbti

Dėl vis didėjančio užduočių sudėtingumo reikalinga priimant išmintingą finansiniai sprendimai, vis daugiau žmonių ieško protingų patarimų apie finansinius išteklius ir paslaugas. Šis didėjančią paklausą sukūrė daug naujų ir pelningų galimybių finansinių paslaugų profesionalų, kurie gali pateikti protingas ir pranešė gaires.

Kas yra BŽP ® sertifikavimas?

  • SERTIFIKUOTA Finansinio planavimo ™ arba BŽP ® sertifikavimo suteikiama BŽP valdybos asmenų, kurie atitinka etika, patirties ir mokymo reikalavimų, ir perduoti BŽP ® kvalifikaciniam egzaminui. BŽP ® sertifikavimas yra finansinio planavimo sertifikavimo klientų pagarbą ir paklausą. Jame jūs išskyrus kaip kompetentingas ir etikos finansinį planavimą.

Ką Seidman kolegijos Verslo pasiūlymas?

Seidman Finansinis planavimas sertifikatas programa (SFPC) yra ne kredito programa, kuri tenkina augantį tarp finansų planavimo specialistams SERTIFIKUOTA Finansinio planavimo ™ arba BŽP ® sertifikavimas. Tie, kurie sėkmingai užbaigti šį BŽP Valdybos Registruoti programa bus kvalifikuotas sėdėti už BŽP ® kvalifikaciniam egzaminui.

SFPC programa susideda iš šešių ne kredito studijų, kurios apima principus, finansų planavimą, įskaitant draudimo, investicijų, pensijų, Gyventojų pajamų mokesčio ir turto planavimo. Visi programoje laikytis nustatytų gairių Sertifikuoti Finansinio planavimo tarybos standartų Inc tekstai kursai yra parinkti iš bibliografija pateikta sertifikuoti Finansinio planavimo tarybų standartų Inc


Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Rugs 2019
Duration
Request Info
Part-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019