Programos apžvalga
"Pagerinkite savo žinias finansų valdymo"

Jei esate iš nefinansinių fono ir būtinybę suprasti ir įvertinti finansinės informacijos, kad būtų priimti sprendimus, tai intensyvus penkių dienų finansų valdymo programa yra tiksliai, ko jums reikia.

Finansinės Seminaras vadybininkų programa pagerins savo žinias finansų valdymo suteikti jums išsamią studiją apie geriausią praktiką įmonės finansų valdymą vyresniųjų pareigūnų lygio.

Programa turi ambicingų tikslų. Sutelkiant dėmesį į pagrindines finansų valdymo aspektus, jis bus rodomas per geriausia praktika šiandienos organizacijų ir parodyti jums, kaip šioje srityje vystosi. Tai bus taip pat duoti jums gerai išmokytas suprasti aktualius srityje valdyti akcijų vertę.

Ši programa yra skirta vyresniesiems vadovams iš nefinansinių fonas, kuris turi geriau suprasti finansų principais.

Turinys

Iškoduoti, Nuspręskite, veikti.


Šiandienos verslo aplinką, visų vadybininkų reikalauja praktinių ir praktinių žinių apie apskaitos ir įmonių finansų. Jei esate iš nefinansinių fono ir būtinybę suprasti ir įvertinti finansinės informacijos, kad būtų priimti sprendimus, tai intensyvus penkių dienų finansų valdymo programa yra tiksliai, ko jums reikia.

Finansinės Seminaras vadybininkų turi ambicingų tikslų. Sutelkiant dėmesį į pagrindines finansų valdymo aspektus, jis bus rodomas per geriausia praktika šiandienos organizacijų ir parodyti jums, kaip šioje srityje vystosi. Tai bus taip pat duoti jums gerai išmokytas suprasti aktualius srityje valdyti akcijų vertę.

Finansų valdymo programa turi tris pagrindinius temos:

  • Vertimo žodžiu bendrovei apskaitą
  • Apskaitos valdymo sprendimai
  • Akcininkų vertės analizės

Tikslinė auditorija

Jūs greičiausiai bus vyresnysis vadybininkas iš nefinansinių fonas, kuris turi geriau suprasti finansų principais. Jums gali būti techninių, operacijų, rinkodaros, personalo ar bendrojo valdymo fone ir tikriausiai bus patiria didėja poreikis įvertinti veiklos rezultatus ir priimti sprendimus, naudojant finansinę informaciją.


Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų London Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
5 dienų
Ištęstinės
Price
5,450 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date