finansinės analizės nefinansinių vadovai

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Tai penkių dienų programa padidins jūsų gebėjimas suprasti finansines ataskaitas, geriau bendrauti su finansų pareigūnams jūsų organizacijoje, įvertinti savo vieneto finansinės veiklos rezultatus, ir priimti protingus finansinius sprendimus.

Šio kurso tikslas yra padėti nefinansinių vadovams interpretuoti duomenis iš finansinių ataskaitų, įskaitant balansus, pajamų ataskaitas, biudžetus, ir divizijos veiklos ataskaitas ir priimti geresnius verslo sprendimus, remiasi šia informacija. Programa bus išmokyti istorinių veiklos finansines ataskaitas ir prognozavimo finansinės veiklos analizė.

Dalyviai bus geriau galėtų bendrauti finansinių tikslų ir jų departamentų spektakliai išorinių šaltinių. Jie pagerinti jų supratimą ir galėtų naudoti finansinius kalbą, bendrauti su kitais, įskaitant finansų vadovai savo organizacijose.


Seminare Jūs išmoksite:

- Suprasti pagrindinius terminologijos ir finansų ir valdymo apskaitos metodikas.


- Įvertinti finansinius rezultatus.


- Suprasti ir analizuoti įmonės finansinę atskaitomybę


- Įvertinti produkto ar paslaugos sąnaudas ir pelningumą.


- Sužinokite, kaip kainuojančios sistemos, susijusios su verslo strategiją.


- Įvertinti galimybes ir gebėjimus išlaidas.


- Įvertinti pagrindines verslo sprendimus, pavyzdžiui, užsakomųjų paslaugų.


- Organizuoti ir įvertinti verslo vienetų veiklos.


- Prognozė finansinių rezultatų ir kapitalo reikalavimus.


- Įvertinti kapitalo išlaidų pasiūlymus.


- Pripažinti netobuli finansinės atskaitomybės.


Kas turėtų dalyvauti


Nefinansiniu vidurio aukštesniojo lygio vadovų, visose pramonės šakose visose veiklos srityse bus naudingas šis kursas. Vadovai srityse, pavyzdžiui, rinkodaros, pardavimų, žmogiškųjų išteklių, operacijas, gamybos, arba inžinerijos, taip pat vadovai, kurie buvo skatinamas per šių maršrutų, bus rasti šią programą labai naudinga suprasti finansinė analizė. Šis kursas bus naudingas, nes konsultantai, smulkaus verslo savininkai, ir praktikuojančių specialistų, kurie nori geriau suprasti finansinių principų. Asmenys, susipažinę su finansų ar apskaitos principų ir suinteresuotųjų Średniozaawansowany, prašome kreiptis į mūsų finansų vadovams programa.


Programos metmenys


Istoriniai veiklos analizė

Prognozuodama finansinius rezultatus

Įmonės vidaus informacinių sistemų apžvalga

Veikla grindžiamą išlaidų apskaičiavimą ir veikla pagrįsto valdymo sistemos

Informacijos apie kainas suprasti Pelningumas ir įmonių strategijos

Planavimo, kontrolės ir vertinimo sistemas,

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Nuo 1898 m. Čikagos universiteto stendu ir verslo mokykla davė idėjų ir lyderių, kurie formuoja verslo pasaulyje. Mūsų griežtos, disciplina pagrįstą požiūrį į verslo išsilavinimą transformuoja mūsų st ... Skaityti daugiau

Nuo 1898 m. Čikagos universiteto stendu ir verslo mokykla davė idėjų ir lyderių, kurie formuoja verslo pasaulyje. Mūsų griežtos, disciplina pagrįstą požiūrį į verslo išsilavinimą transformuoja mūsų studentų į įsitikinusi, veiksmingą, gerbiamas verslo lyderiai pasirengę susidurti sunkiausias problemas. &nbsp Mes didžiuojamės, kad teiginys: nesuderintos fakultetas, laipsnį ir atvirą registraciją programų, siūlomų dėl trijų žemynų, pasaulio kūno beveik 42.000 atlikti absolventai, tvirtų ir vis gausėjančių verslo santykius, kurie teikia visą gyvenimą trunkančią karjerą galimybių. Kaip dalis pasaulyje garsaus Čikagos universiteto, mes dalinamės universiteto vertybių, kurie formuoja mūsų skiriamasis intelektualinės kultūros. Čikagoje stendu, mes nuolat klausimą, išbandyti idėjas ir ieškoti įrodymų. Šis nepaprastai veiksmingas požiūris į verslo veda prie naujų idėjų ir novatoriškų sprendimų. Šeši iš mūsų fakulteto nariai laimėjo Nobelio premijas už šias idėjas - registruoti jokių kitų verslo mokykloje buvo suderintos. &nbsp Ta pati kultūra transformuojasi mūsų absolventai į verslo mąstytojų puikiai įrengtas analizuoti ir spręsti didžiausias verslo iššūkius. Skaityti mažiau
Čikaga , Filadelfijoje , Londonas , Madridas + 3 Daugiau Mažiau