Sėkmingi vadovai žino, kaip savo sprendimų įtaką įmonės pelningumui. Finansai ir apskaita Nefinansinių Vadovai suteikia patirties, nefinansinių vadybininkas verslo supratimą apie numerius pusėje. Be šio sertifikato programa išmoksite naudoti finansinę informaciją realiame gyvenime valdymo situacijose.

Šis trijų dienų seminaras pristato esminius finansų valdymo metodus, veiksmingą sprendimų priėmimo ir suteikia vadovams tvirtą supratimą apie įmonių finansus. Jis suteikiančias ne finansų vadovams išsamią darbo žinių apie finansines principus ir tvirtą finansų valdymo analizė. Dalyviai išmoks interpretuoti labai finansinius duomenis taip, kad jie galėtų pagerinti savo asmeninį efektyvumą ir padaryti našesnius įmonių įnašą. Programa taip pat suteikia dalyviams galimybę susitikti su kolegomis, pasidalinti patirtimi ir plėsti savo verslo žinias.

Tikslinio Temos

Veiklos vertinimas - Alternatyvūs būdai įvertinant veiklos ir finansiniai rodikliai. Kaip nustatyti ir naudoti, veiklos tikslai gamybos savo įmonę.


Investicijų analizė - Organizacinis kapitalo biudžeto procesas. Pasiteiraukite dėl grynųjų pinigų srauto iš investicijų. Vertinant alternatyvius investicinius pasiūlymus. Nustatantis minimalią priimtiną grąžos normą dėl investicijų. Infliacijos, mokesčiai, skirti išlaidų ir kitų veiksnių įtaką sprendimui investuoti.


Lizingas - Blankai Nuomos sutarčių. Privalumai ir trūkumai lizingu. Padaryti nuomos ar-pirkti sprendimą.


Augimo per įsigijimo - svarbias aplinkybes, visų verslo jungimų. Kai įsigijimas prasmę. Vertinti įsigijimo kandidatą. Vidinis, ar išorinis augimas.


Finansavimas Verslas - Alternatyvi kapitalo šaltinių, įskaitant nuosavo kapitalo finansavimas, paskolas ir prekybos kreditą. Matavimo prekybos kredito kainą. Pasirinkus geriausią finansavimo derinys atsižvelgiant į riziką, mokesčius, laiko ir "out-of-pocket išlaidas.


Naudojant apskaitos duomenų priimant sprendimus - Nustatyti duomenis, analizuojant svarbius verslo sprendimus. Dėl duomenų kontekste poveikį. Vertinant dviejų bendro sprendimo - lašinamojo produktas ir keisti produkto kainą.


Kaina-tomas-pelno analizė ir verslo rizikos - Kaip išlaidų struktūra sprendimų įtaką pelno potencialas ir verslo rizika. Naudojant sąnaudų apimties-pelno analizė išnagrinėti alternatyvių sąnaudų struktūros poveikį.


Pridėtinės išlaidos ir IT paslaugų nuoma Sprendimai - autsorsingas kaip universalaus sprendimo sumažinti pridėtines išlaidas. Vertinti užsakomųjų paslaugų sprendimus verslo pasidalijimas.


Asmeniniai Finansinis planavimas - Besivystančios finansinį planą. Senatvės mitai. Nurodykite investicinio fondo. Didelę naudą iš 401 (k), Keogh plano ar kitų mokesčių globojamoms planas.

Privalumai apsilankymo

  • Suprasti ir veiksmingai naudoti paskelbtų įmonių finansinę informaciją.
  • Suprasti, kaip apskaitos duomenų srautai ir kaip standartus ir reglamentus paveikti galutinius rezultatus.
  • Įvertinti įmonių finansinės veiklos rezultatus, strategijas bei investavimo galimybes.
  • Panaudoti apskaitos kalbos ir finansai užtikrintai bendrauti su finansų bendruomenei.

Kodėl įmonės Rėmėjai

Organizacijos, kurios rėmėjas darbuotojų Finansai ir apskaita Nefinansinės vadovų seminaras gauti naudos iš glaudesnio našumą tobulinant finansų analizė, pašalinti spėliones ir pagerinti tikslumą sprendimų, geresnę sąveiką tarp finansinių ir nefinansinių darbuotojų, ir labiau pagrįstus sprendimus apie strategiją , pajamų generavimas ir investicijos.

Tikslinė auditorija


  • Vadovai ir vadybininkai svarbiausiose, nefinansinių pozicijas
  • Techninė ir gamybos specialistų, kurie prižiūrėtų operacijų
  • Savininkai ir aukščiausios grandies vadovai, mažų ir vidutinių įmonių

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų University of Washington Foster School of Business »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 dienų
Ištęstinės
Price
2,475 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date